Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ce biti jedan od najjacih testimoniala u klubu ikad.
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        To ce biti jedan od najjacih testimoniala u klubu ikad.

        Dolazi i Limar, ali igra u ekipi suprotno od Kerika.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Eh bre, pokvari iznenadjenje. Ja sam cuo da ce na poluvremenu biti posebna atrakcija kao u NBA.

          Dakle Limar stoji na Streford Endu i ima jedan pokusaj da skine Kerika snajpom.
          sigpic

          Comment


          • Samo vas citam!!!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ja sam čuo drugačiju priču. Ima veze sa klizećim startom na stajnu nogu.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Ne, to je pustena buva da bi se prava prica sakrila od javnosti.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Ne, to je pustena buva da bi se prava prica sakrila od javnosti.
                  Eee jos da neko uradi ono foru sa Hitlerom, gde Hitler(ja) saznajem da Kerik ima testionial pa ono ne zna.

                  Tomislave, daj ponovo sliku Kerik i Limar..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Sto ste odmorili odmorili, za koji minutic se vracamo u standardnu i ustaljenu kolotecinu i svakodnevicu

                    tapatalk
                    Last edited by miloolja; 06-04-17, 23:25.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Comment


                      • Sem Zlatana Ibrahimovica, Antonija Valensije i Majkl Kerika tu nema igraca dostojnog dresa Mancester Junajteda. Sto je jos gore, nema ni trenera trenutno, Murinjo se boji poraza vise i od Van Gala, kuci je gori i od Mojesa sto je tragikomedija, a od Van Gala je u prvoj sezoni tek daleko. Van Gal se mjeri sa SAFom po ucinku kuci, drugi u istoriji kluba na Trafordu, a Murinjo poslednji, nije ni na 40%. Covjek je uplaseni mis koji vuce potpuno nenormalne poteze i koji komentarise igrace konstantno. Eto, sve sto sam govorio za Svajnija se ispostavilo tacnim, na kraju dana je Murinjo taj koji mu se izvinjava, on je taj koji priznaje da mu je sudio zbog ponasanja kod drugu menadzera, a dobio je strasnog profesionalca i uzora u svlacionici. Zaista potpuno nevjerovatno sta covjek dozovljava sebi, ali ovo javno komentarisanje Soua, koji ja cu prvi reci vjerovatno ima problem sa stavom jer cetiri trenera su rekla da ima problem sa fizikalijama, ali je ipak dijete i tvoj igrac i umjesto da ga podrzis, ubijas ga u pojam bukvalno.

                        Ono protiv VBA ne bih komentarisao, niti je bilo sansi, niti igre, ko god misli da je Ibrahimovic problem je lud, ko god misli da Rasford ili Martijal mogu da su i na 5% Zlatanovog nivoa je tek lud. Zlatan je problem, a Rasford 20 utakmica nije dao gol, pa da je golman pa svaka cast, je li Zlatan kriv sto Mikitarjan masi jedan na jedan, sto Rasford masi jedan na jedan ponovo. Ali dobro ta utakmica je bila za zaborav, bez zelje, bez energije, sa samo nekoliko sansi. I naravno da ce u takvom danu potpuno nespremni i debeli Svajnstajger dati gol, imati 100% pasova i busiti protivnicku sredinu i odbranu svojim loptama koje zamislite i dalje imaju oci. Ali to je drugi kraj planete, znam, MLS je liga penzionera, ali sumnjam da bi mogao igrati gore od onih koji su igrali poslednje dvije utakmice, stavise 100% sam ubijedjen da bi bio za klasu bolji od njih.

                        Everton je vec druga prica, prvo poluvrijeme lose, gol nevjerovatno naivan, ali drugo, a poslednjih pola sata smo mogli da uzivamo u doktorskoj partiji jedine mega zvijezde, jedinog superstara ekipe, i covjeka koji je zasluzan sto smo i dalje u nekoj igri za vrh i u borbi za treci trofej u sezoni. Pricam o Polu Pogbi Da sudija niej napravio zajeb sa ponistavanjem cistog gola bila bi to pobjeda u reziji Ibrahimovica, ali on ne moze sam, a igra sam. Sta ti znaci takav igrac kad su iza njega Lingard i Rasford. Zasto ostavlja Felainija, a izvlaci Kerika? Pogba izgubio deset lopti kad je usao, pokusava neke dijagonale preko cijelog terena, jedna je prosla, izgubi loptu na sredini, kontra dva na dva odma puca, ali dobro, barem je nesto pokusao, povukao, potrudio se da povuce, sto se ne moze reci za 90% drugih na terenu.

                        Zlatanu svaka cast sto je dosao, ako ode razumijem, nadam se da nece. Sta bi znacili Kostini golovi kad ne bi bilo Azara, Vilijana, Pedra da mu pomazu konstanto? Nista. Sta bi znacili Suarezovi golovi kad ne bi imao Mesija i Nejmara, sta znace Zlatanovi golovi? Nista, apsoutno nista, on nema s kim da igra fudbal. I ja razumijem njegovu frustraciju, covjek janso kaze nemam ja 20 godina za projekat, imam jos jednu, dvije ili tri ovakve sezone u sebi jos, ako nema kvaliteta idem. Ako ekipa nije sposobna za najvece domete ja tu nemam sta da trazim. I to je ok, nadam se da ce ostati, najebali smo tek ako ode, ali to je vec neka druga i trenutno nesto dalja prica.

                        100 000 funti plata Lingardu, to je kraj fudbala, to je katanac na klub. Srecom ipak je 75 000 ali nije ni to bitno toliko, nego sto taj covjek dobija produzenje ugovora, za ipak nevjerovatnu sumu od 75k funti nedeljno jer on ne igra dobro, stavise, on igra katastrofalno. Pereira je na pozajmici zbo njega izmedju ostalog. Januzaj isto, kakav je da je Januzaju stav on prima 30 000 funti nedeljno i sigurno nije slabiji od Lingarda, super placene mlade engleske zvijezde.

                        Dzejms zeli u Mancester, dobar talenat, prelos stav na terenu, ako dodje eto dva igraca manje u defanzivi, a vjerute mi ja volim Dzjemsa. Murinjo gubi konce, ovaj ziheraski pristup nista ne donosi, 12 remija, ej 20 utakmica si bez poraza, najvise od svih liga petice i tu imas 10 remija. Tri pobjede su ekvivalent deset remija, cetiri su bolji ucinak od toga. Remiji te ubijaju, remi je poraz. Remi je dry sex, remi je voznja Porsea 50 na sat, remi je susnjezica, kome to treba? 12 remija krv ti jbm, Special X. Mojes je bolji od Murinja kuci, ponovite to deset puta, upijte dobro. Dejvi faking Mojes.

                        Balji odigrao vrhunski poslednje dvije, licio na onog s pocetka sezone. Nazalost Roho ga nije ispratio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Balag kaze 35 miiona eura, nesto sumnjam ali ako je tako onda ok.

                          @GuillemBalague: "James is leaving...Manchester United and Liverpool want him."
                          BALAGUE SAYS...

                          "Real Madrid want to sell him and about €35m would do it.

                          "All the options remain on the table – Manchester United and Liverpool want him – but I just think United have the edge if it comes down to those two clubs. Jorge Mendes is his agent.

                          "But Italy is an option too. The only guaranteed thing at this stage is Real Madrid want him to go and he is considering his options."
                          sigpic

                          Comment


                          • "But Italy is option too."

                            Comment


                            • Daj odmah Hamesa! Pitanje je kakav ce Mata biti kad se oporavi...a Hames je suvo zlato!

                              Comment


                              • Daj Hamesa odmah, koliko god je "lenj" i ne igra odbranu, trebaju potez igraci ovoj ekipi, samo Pogba, Ibra i Miki donekle su takvi igraci, trebaju nam takvi igraci, koji mogu potezom da rese utakmicu.

                                Comment

                                Working...
                                X