Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo ko od Saul/Koke bi nam sjajno legli. Tu je i Vajgl kao holder.
    sigpic

    Comment


    • Ubedjen sam da Marko ide na leto. Al ja uopste nisam siguran da ga Mou zeli, tj da zeli bilo kog klasicnog holdera. Bakajoko/Kesi/Pogba bi po meni super sljakalo, ali Kesi/Radja/Pogba je san.

      E sad, Radja je potpisao nov ugovor pre pola godine, a vec se sad prica o novom, mogu se namirisati problemi. Ja ne vidim problem da se on plati 50ak miliona, jer ce nam dati svoje najbolje godine. Isto je i Juve uradio sa Iguainom a ne vidim da se nesto zale. Jedino ako mislis da Vudvardu finansijski sa biznis strane ne bi imalo smisla.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ma ne finansijski, Vudvord ce Murinju ispuniti svaku zelju, to je bar jasno, samo on zavisi od fizikalija ipak, ne staje nikad, slicno kao Vidal, koji je i dalje na strasnom nivou, ali ne bas na onom iz Juvea. A po godinama su tu nedje, zato ne znas kad ce noge prestati da im rade, to je jedina neka bojazan. Zato me ne cudi konstantno povezivanje sa ovim momcima koji su i od zenita jos daleko.
        sigpic

        Comment


        • Pa pazi, upravu si, rizik jeste. Pogotovo sa klasicnim holderom jer bi onda Radja morao ubedljivo najvise da trci. Sa druge strane, ako bi ti Bakajoko ili Kesi bio zadnji vezni, onda ne bi morao Radju da cedis svaku utakmicu do poslednjeg atoma snage.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Upravo to, ali ako dovodis Naingolana ili takav tip igraca znaci da Murinjo ide na 4-2-3-1, a s obzirom koliko Pogba radi defanzivno taj pored njega ce morati krv da pisa. Meni je cak ok i bez holdera sa klasicnim zadnjim veznim, ali opet mora 4-3-3. Jednostavno ja ne vidim kako ce se ista uraditi bez tri u vezi.
            sigpic

            Comment


            • Pogbz ce da igra 10.
              sigpic

              Comment


              • Jbm li ga ako dolazi Grizman nece.

                Steta sto Barkli nije takticki pismeniji i svestraniji, prije tri godine je izgledalo da ce biti, nazalost jasno je da nece. On bi bio prava zamjena za Runija, da sve igra na sredini i ima strasne fizicke predispozicije, sut, snagu u duelu. Ali potpuno nepismen igrac, dzaba sve.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Upravo to, ali ako dovodis Naingolana ili takav tip igraca znaci da Murinjo ide na 4-2-3-1, a s obzirom koliko Pogba radi defanzivno taj pored njega ce morati krv da pisa. Meni je cak ok i bez holdera sa klasicnim zadnjim veznim, ali opet mora 4-3-3. Jednostavno ja ne vidim kako ce se ista uraditi bez tri u vezi.
                  Nisam dobro srocio kad sam pisao

                  Upravo ti ja o 4-3-3 i pricam. Ako bi dosao samo Radja, onda jeste 4-2-3-1, ali ako dodju dvojica, onda 4-3-3, ovako:

                  ----Kesi
                  Radja-Pogba

                  ili

                  ----Bakajoko
                  -Kesi------Pogba
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ljudi dovescemo jednog veznog igraca, otkud sad te price o dvojici?

                    I ubedjen sam da ce nam formacija sl sezone biti 4 2 3 1, uklopite kako god zelite Pogbu u nju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Ljudi dovescemo jednog veznog igraca, otkud sad te price o dvojici?


                      Maaaasta
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Tacno vidis s kakvim se igracima povezujemo - Bakajoko/Fabinjo, Kesi, Matic, Danilo... Dominantni fizikalci koji su tehnicki dobro/solidno potkovani. Meni je samo pitanje da li ce pojacanje biti partner Pogbi ili ce Ander igrati pored pojacanja a Pol napred. Grizman izgleda da ostaje na kraju, AS preneo to juce/prekjuce kao veliku vest. Ocekujem da na leto uzmemo d beka, stopera, veznog, spica ako ode Ibrahimovic ILI svestranog ofanzivca koji moze da pokriva vise pozicija, tipa Grizman/Sancez... (Znaci ne bukvalno Aleksis vec takav neki tip igraca).
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma igramo sigurno 4-2-3-1 i sledece sezone, samo je pitanje ko ce biti par Pogbi u prvoj postavi. Mene vise zanima zasto se toliko potencira desni bek kada je rec o pojacanjima za sledecu godinu, prvo ne vidim da mozemo dovesti boljeg igraca od Valensije, a sad da kupujemo igraca za klupu a spominju se neke ogromne cifre mi opet nema neke logike, osim te neke kupovine za buducnost, ali imamo i Timotija koji nikako ne dobija sansu a videli smo da zna odigrati na desnom beku.
                          sigpic

                          Comment


                          • As je sala.

                            Mi cemo spica svakako uzeti, nevezano za Ibrahimovica, to je rekao i Dankan, a pored spica i jos jednog ofanzivca da igra iza napadaca. Ko oce Belotija morace da iskesira 100 miliona eura, Ikardi ostaje jer Kinezi su puni para i grade projekat, Obamejang se najvise povezuje sa Sitijem, zelja mu je Real. Ja bih uzeo Baku bez zere razmisljanja. Lakazeta isto, iako nisu isti tip igraca. Fekir sasvim dobro izgleda posle te brutalne povrede. ALi Murinjo ce prije ici po Bernarda Silvu onda.
                            sigpic

                            Comment


                            • Brate kakav Baka, daj da pljunemo onda 100 mil opet i dovedemo Kejna i cao. Mirni smo 10+ god.
                              sigpic

                              Comment


                              • Gospodar kaznenog, brutalan finiser, ima pred sobom lagano 3-4 godine, ne bi bio skup uopste i sto je najvaznije ne bi mu bio problem vjerovatno da ceka sansu s klupe dok Zlatan ne ode. Tesko da moze bolje od toga. Kejna nam nikad Livaj nece prodati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X