Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze LVG u Arsenal, bice to dobro za fudbal. Uvek sam sa radovanjem cekao te ludacke utakmice izmedju Murinjovog suicidnog napadanja i LVG-ovog super mega giga direktnog fudbala. Praznik fudbala vazda bio.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Naravno, uvijek Dibala ispred Grizmana ali ne vjerujem da se on moze dovesti. Grizman ide pa ide, vjerujem da je on bio Zozeov pik br 1 i Perisic na krilu uz Lindelofa i Matica.

      City dovodi Sanceza skoro pa izvjesno, mora se parirati sa WC igracima ili priblizno WC igracima. Blind, Darmijan sut karta a vrvt i Felaini ide. So vrlo vjerovatno osim ako ne bude imao odlican 2 dio sezone ali ne vjerujem jer moras igrati da bi pokazao nesto a Zoze mu ne vjeruje.

      Alex Sandra sam gledao svega par puta pa ono, nemam neku sliku o njemu ali svakako da bi bio veliko pojacanje na toj poziciji. Jel igra u Juveu? Ako je ispao iz rotacije ili manje igra onda mozda i ima sanse mada ne vjerujem da ce bas Celzi sjedeti mirnih ruku posto su ga i oni trazili


      Ne znam, meni SMS nije za 10 u engleskom fudbalu, mozda grijesim a da ga stavis malo pozadi sa Maticem i Pogbom onda ces preklopiti upravo Pogbu i SMS-a

      Miki je skoro pa sigurno zavrsio svoje u Utd, steta ali ne i neocekivano


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • I dalje mi ne pije vodu ta prica da je Konte trazio Sandra. Dobar je on, 1vs1 je unplayable.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Konte je bas pogodio sa Alonsom na toj poziciji, ne znam da mu je potreban Sandro. Nego je li ko pratio ovog Malkoma, kakav je igrac?

          Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Nadam se da će Smalling dobiti optimalnu rotaciju u ovom gustom rasporedu do kraja januara.
            Još malo nabijanja forme je od svoje full top forme. Da dostigne tu svoju full brzinu, okretnost i balans.
            Njemu to znatno povlači i psihološki momenat. Mnooogo je sigurniji.
            Već sad on igra odlično, ali taj Smalldini, bi u ovoj ligi(štoperska konkurencija) another level.

            Taj Smalldini je u nekim stvarima bolji cak i od prime Vidica( ne kazem da je bolji komplet od Nemanje).
            Vidic se vise mucio da situacije iste izveznosti "odnese", da psvoji duel.
            Smalldini raznese u pozicioniranju, laganeze, nogama izgura napadaca sa igla padanja lopte, i onda spusti loptu da to izgleda rutinski, kao da nije nista posebno tesku situaciju imao.
            Dok je Rojo totalna suprotnost. Čovek koji u nekim situacijama sebe napravi da izgleda kao Cannavaro, Ricardo Carvalho itd itd, samo zato sto ta intervencija izgleda zajebano.
            Ako planiraju da guraju Tusnzebea, a meni je mali odličan materijal. Ja bih Roja prodao vec koliko sledece leto.

            Comment


            • Kako bi nam legao sad jedan Karvaljo.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Neverovatan igrač. Mozda najveci Murinjov uspeh u karijeri, iz tog ugla, da je od nekog igraca napravio nesto.
                Vise cak nego Milito i ti neki Interisti.

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Konte je bas pogodio sa Alonsom na toj poziciji, ne znam da mu je potreban Sandro. Nego je li ko pratio ovog Malkoma, kakav je igrac?

                  Tapatalk
                  Malkoma kad god sam gledao me je odusevio, strasan dribling, brz, centarsut, sut, sve ima. Klasicno krilo, nisam dobro zapazio jel igra defanzivu, ali ne treba nam to toliko. Decko je buduci star, kad ga vidis sa loptom u nogama odma stices takav dojam.

                  Comment


                  • Gdje se bolje snalazi, lijevo ili desno? Jel moze CAM da igra?
                    Nek okaci neko link da se pogledaju hajlajtsi

                    Meni je npr malo krivo sto Depaj nije uspio, mislio sam da ce biti buduci WC igrac ali ocigledno glava najveci problem jer se vidi da zna. U Lionu se pronasao, drago mi je zbog njega. Ubio ga VG kao i vecinu igraca


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Malkoma kad god sam gledao me je odusevio, strasan dribling, brz, centarsut, sut, sve ima. Klasicno krilo, nisam dobro zapazio jel igra defanzivu, ali ne treba nam to toliko. Decko je buduci star, kad ga vidis sa loptom u nogama odma stices takav dojam.
                      Znaci kupuj.

                      Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        Neverovatan igrač. Mozda najveci Murinjov uspeh u karijeri, iz tog ugla, da je od nekog igraca napravio nesto.
                        Vise cak nego Milito i ti neki Interisti.
                        Zaboravio si jednog celavca:

                        Spoiler
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Znaci kupuj.

                          Tapatalk
                          Moze nam i @Dale potvrditi, mislim da ga je on vise pratio od mene

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Zaboravio si jednog celavca:

                            Spoiler
                            Drogba je za mene Rihanna medju fudbalerima. Niko nije cool kao oni. Toliko sam ga gotivio da sam skakao kad je dao volejčinu Evertonu sa preko 30m.
                            Precarska harizma, šmekerčina, aura, badass gotivnost. Nekako mi je on test nečijeg talenta za dosadnost/nedosadnost. Ko ga ne gotivi taj je boring as a fuck
                            Obožavao sam i Kluiverta koji mi je bio fudbalska verzija Webbera (omiljenog košarkaša ikada, ispred svih naših), ali Drogba je baja baš.
                            Ali hoću da kažem da je Drogba igračina sam po sebi u toj meri da ne bih reko da je to Mourinho thing.
                            Drogba je imao tu neku svoju fiziku, atipicnu. Jaci nego sto izgleda, čvršći nego što unese ubrzanje u pokret. Deluje ti da nije cimnuo mnogo glavom, a lopta probuši golmana. Volejčinu kad uhvati, ti šutevi iz okreta.

                            Zanimljivo da je Chelsea (ne pbozavam ih, niti mrzim, kao i svaki engleski klub) imao ta tri igraca, koji su mi u top10 fejv, da nisu igrali za Utd a da sam ih silno želeo.
                            Naravno, first thing first, Shevchenko. Ali i Gudjonsena i Drogbu sam baaaaaaaš gotivio.
                            Doduše i Oskara(i on moze u top10)

                            Comment


                            • Pa ko to nije gotivio Gudjonsena? Zao mi sto nije docekao ovakav Island u nekom malo boljem delu karijere.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Apropo Malcoma, ja sam tradicionalno protiv brazilskih krila, ofanzivaca, napadaca itd, ali sam spreman da revidiram tu predrasudu. Pogotovo sto su poceli da se pojavljuju Brazilci timski odgovorni, koji su spremni da ne dave loptu, igraju odbranu i overall prikazuju work rate.
                                Fakat je da desnih krila na trzistu nema u toj meri da se moze razmazeno birati.
                                Iako bih u nekoj optimisticnoj i hipoteticnoj situaciji voleo da vidim i Dibalicu na nekog inside forwarda sa desnog krila. Neki Messi-esque...

                                Comment

                                Working...
                                X