Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uskoro, mozda i dosta pre Bozica ce ova agonija da se zavrsi.
    sigpic

    Comment


    • I da pocne nova

      Comment


      • Mozda ali gora (na svim nivoima) od ove nece biti sigurno.
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Vudvord je na odmoru, boli njega kurac. Daj klupu Gigsu i da se ne cimamo.
            sigpic

            Comment


            • “For [the young players], it’s fantastic,” he admitted. “I always bring a few, even when the squad is complete, like I did with Scott McTominay and Demi Mitchell [last year]. You get to know them better, you see how far they can go and it’s a good way for them to grow up and get closer to the first team. This pre-season is different because they are half of the squad and for them it’s an amazing experience.”
              https://www.manutd.com/en/news/detai...or-new-coaches
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Yerry Mina 'drops Manchester United transfer hint on Instagram' - and fans are convinced he's going to sign
                  https://www.mirror.co.uk/sport/footb...nited-13003072

                  Molim te Megvajeru, molim te dodji.
                  sigpic

                  Comment


                  • Lesteru oslobodi Megvajera, kakvi ste to ljudi? Pravda za Megvajera, Megvajer na slobodi!
                    sigpic

                    Comment


                    • Stize crni Fil Dzons od dva metera.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Daj Minu

                        Ja sam mislio da sam nesnošljiv za Jokića i Pepea npr. vjerovatno i jesam, ali u ovoj temi šta se piše o Mourinhu je pro level, još uvijek sam amater

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Daj Minu

                          Ja sam mislio da sam nesnošljiv za Jokića i Pepea npr. vjerovatno i jesam, ali u ovoj temi šta se piše o Mourinhu je pro level, još uvijek sam amater
                          Sto bre za Jokica pa zar ima jos neko u Srbiji da podrzava gumara?

                          A Mina ili Meg isto sranje drugo pakovanje,i jedan i drugi losa resenja,kojima je WC doneo popularnost,a jasno je da to nisu Murinjove zelje,jer je spisak, kako je rekao posalo pre nekoliko meseci upravi kluba(jalicno verujem da je stoper Alderv),al jbg ovi su sad hit,ko onomad Renato Sances,ili Memfis posle WC,ili recimo Rebic sad ,ko li ce samo oko njega zeznuti i baciti kes

                          A da i Mou ne voli da dovodi klince talente Dalot?...A mali Varan,kog je u RM doveo kao klinca iz Lensa,uostalom ni Lindelov i ni bajli nisu dosli sa 30g,Mou trazi ono sto mu je potrebno za rezultat,a MU treba mnogo,i samo mu daj to sto trazi ,paako sjebe,cao
                          Last edited by 61563; 30-07-18, 13:15.

                          Comment


                          • Ladno Dzeri Mina krv ti jbg. Pa daj nam jebenog De Lita koj ije doktor vec sad.

                            Ima Megvajer dobru tehniku za stopera i barem je afirmisan PL igrac, ovaj nikad nije igrao na top nivou, sta ce ti stoper kojeg moras da cekas dvije godine, pritom prilicno bezuman.
                            sigpic

                            Comment


                            • 30 godina, druga turska liga

                              sigpic

                              Comment


                              • Pa ok ima Meg iskustvo,al da ga jebem ima ga i Aleder,plus je klasa za Mega,i evidetno nece igrati za Spurse,al jbg negde zapelo

                                De liht vrv najperspektivniji mladi stoper sveta,vec je kapiten u Ajaksu,al kad su odbili Barsu,jasno je da ne zele da prodaju,i ne samo njega nego nikog od vodecih hoce u LS da udju, ni Zijeha nisu nikom dali,samo je mali Klajvert otisao,jer mu isticao ugovor koji nije zeleo da produzi ,plus mu menadzer Raiola

                                Comment

                                Working...
                                X