Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo bitnije od toga da li cemo dovesti nekog, je to kako ce Pogba igrati, kako ce Sanchez igrati, da li ce Lukaku igrati kao na SP-u, kako ce Rashford igrati, kako ce Shaw igrati, kako ce Fred igrati, kako ce Lindelof igrati, da li ce se Bailly povredjivati, sta ce biti sa Martialom i kako ce on igrati(ako ce igrati)

    To potencijalno mogu da budu veca pojacanja nego sva imena koja su se pominjala (ne mislim na desna krila)

    Comment


    • Mogli smo kupiti par igrača za po oko 15 mil, kao što je Fergi radio.

      Kao da ne postoji apsolutno nikakva skauting mreža.

      Comment


      • I sta bi radili sa njima? Pozajmljivali ih?

        Plus to sto se tad kupovalo za 15 miliona, sad se kupuje za 40m...

        Comment


        • Koliko dugo će odsustvovati Dalot?

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            Mnogo bitnije od toga da li cemo dovesti nekog, je to kako ce Pogba igrati, kako ce Sanchez igrati, da li ce Lukaku igrati kao na SP-u, kako ce Rashford igrati, kako ce Shaw igrati, kako ce Fred igrati, kako ce Lindelof igrati, da li ce se Bailly povredjivati, sta ce biti sa Martialom i kako ce on igrati(ako ce igrati)

            To potencijalno mogu da budu veca pojacanja nego sva imena koja su se pominjala (ne mislim na desna krila)
            Slazem se. Iako sam misljenja da bi nam dobro dosao jedan stariji stoper na neke 2 godine, opet se donekle uzdam u Bajia i Lindelofa, cak i vise u Lindelofa. Dosta je tu pozitivnih stvari, Lukaku, Pogba i Lindelof su odigrali sjajno svetsko, Fred ce nam biti, nadam se, mnogo bitan igrac. Tu je i Dalo od kog ocekujem dosta. Sanceza i da ne pominjem. Ali kako god da okrenes, nista od toga ne moze nadomestiti nedostatak levog beka i desnog krila. Murinjo je majstor i doterace on nas do 80 i kusur poena, ali Siti i Liverpul imaju bas ozbiljne ekipe i nema sanse da jedan od ta dva tima ne odigra vanserijsku sezonu. Mi jednostavno trenutno nemamo potencijal da to uradimo.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Busby Babe View Post
              Mnogo bitnije od toga da li cemo dovesti nekog, je to kako ce Pogba igrati, kako ce Sanchez igrati, da li ce Lukaku igrati kao na SP-u, kako ce Rashford igrati, kako ce Shaw igrati, kako ce Fred igrati, kako ce Lindelof igrati, da li ce se Bailly povredjivati, sta ce biti sa Martialom i kako ce on igrati(ako ce igrati)

              To potencijalno mogu da budu veca pojacanja nego sva imena koja su se pominjala (ne mislim na desna krila)
              Bas tako. To nam je sto nam je i morace Portugalac da napravi najbolji moguci sistem da izvuce najbolje iz ovog sto ima.

              Napravilo se ludilo kako imamo samo igrace za ispadanje a ne ozbiljne igrace. Sad je vrijeme da izvuce iz njih sve sto moze
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                I sta bi radili sa njima? Pozajmljivali ih?

                Plus to sto se tad kupovalo za 15 miliona, sad se kupuje za 40m...
                Ako imaš dobar skauting, ti možeš da nađeš igrača u Brestu, Mehelenu, Rodi, itd. i za manje pare, pre nego što odu u Monako, Inter, Ajax, itd. pa im je onda cena 50+ mil.

                Comment


                • Watford je kupio Ričarlidsona za 11 mil od Fluminensea, ovaj je već tada bio U20.

                  Ove godine ga prodao za 50 mil.

                  Comment


                  • Aha vidis kako ti to razmisljas.

                    Richarlison bi za nas bio isto 11 miliona? Richarlison bi kod nas igrao iako bar jedno 3-4 mjeseca se raspadao na terenu?
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Isto je igrati za Watford i za Utd? Ista je cijena za ta 2 kluba? Ista su ocekivanja?

                      Jesmo mi filijala necija pa da razvijamo i preprodajemo ili ipak idemo po one najtalentovanije koji kostaju?
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • On je već sada svetska klasa igrač.

                        Silva je otišao. 1. sezona mu je bila u PL, nadavao se i golova i asistencija.
                        Teško mu je pao raspored bez pauze u PL i pad forme za mladog igrača je bio prirodan.

                        Inače, da. Fluminense bi i od nas toliko tražio, možda 2,3 mil više.

                        Kaži ti meni koji mladi igrač oko 21, 22 si premetio po tvom mišljenju da će dominirati svetskim fudbalom?

                        Comment


                        • Ko je svetska klasa?
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Kutinjo.

                            Comment


                            • Originally posted by MarkoNFL View Post
                              Watford je kupio Ričarlidsona za 11 mil od Fluminensea, ovaj je već tada bio U20.

                              Ove godine ga prodao za 50 mil.
                              Originally posted by bici View Post
                              Slazem se. Iako sam misljenja da bi nam dobro dosao jedan stariji stoper na neke 2 godine, opet se donekle uzdam u Bajia i Lindelofa, cak i vise u Lindelofa. Dosta je tu pozitivnih stvari, Lukaku, Pogba i Lindelof su odigrali sjajno svetsko, Fred ce nam biti, nadam se, mnogo bitan igrac. Tu je i Dalo od kog ocekujem dosta. Sanceza i da ne pominjem. Ali kako god da okrenes, nista od toga ne moze nadomestiti nedostatak levog beka i desnog krila. Murinjo je majstor i doterace on nas do 80 i kusur poena, ali Siti i Liverpul imaju bas ozbiljne ekipe i nema sanse da jedan od ta dva tima ne odigra vanserijsku sezonu. Mi jednostavno trenutno nemamo potencijal da to uradimo.
                              Da, iskusniji, i pre svega leader type stopera bi nas dodatno ojacao. Ali mislim da nam taj stoper ne menja stanje iz nefunkcionalni tim u funkcionalni tim.
                              Jedino sto moze da promeni funckionalnost naseg tima je desno krilo, eventualno levi bek. Mada je verujem/nadam se da to Shaw i Young mogu da pocupaju nekako. Imam tu nadu da se Shaw stvarno dozvao pameti, celo leto na 3 dana izjavljuje kako mu je ovo presudna sezona u karijeri, kako zeli da pokaze da moze da bude prvotimac u Unitedu.

                              Desno krilo zaista skripi, i tu ocajnicki trebamo nekog ko ce to da nosi... Ali sam i sa druge strane svestan da nije lako dovesti igraca na toj poziciji u ovom trenutku.
                              Lako je reci samo "Dovedite desno krilo"...

                              Comment


                              • Znaci sutra mozemo ocekivat nesto ovako

                                DDG

                                Darmian Bailly Smalling Shaw

                                McTominay Pereira Fred

                                Mata Rashford Alexis

                                Na klupi da budu Pogba i Lukaku i da udju u 2 pol. Preveliki je rizik da budu od starta, posebno sa Pogbom jer ne smijemo dopustit da se neko od njih povrijedi odmah na startu.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X