Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzabe 5 linkupova kada lik izadje 1na1 sa golmanom ili pravo u njega ili pored/preko gola. Jbm ti takvog napadaca. Daj Persija iz prve, ma hell, daj Persija iz Mojesove sezone pre ove prevare.
    sigpic

    Comment


    • Stouku je morao da ga da jedan na jedan na samom pocetku i juce kad mu je Pogba dao kad je prebacio gol iz istezanja iako je prazna mreza bila. Ostalih jedan na jedan se nesto ne sjecam, da juce je bila jedna situacija ali mu je Hiton usao u sut fenomenalno, trika nije bilo da ga je mogao vidjeti jer kad je trazio loptu bio je na liniji. Tu je sve odradio kako treba, jednostavno onaj ludak brani kao u magnovenju. Onaj kung fu potez je nesvarno da nije usao, tu je jedino mogao da je odlozi nekom.

      Pogba masi zicere kao lud isto, pa nesto ne vidim da iko trazi da je klupa. Pritom je manje koristan od Zlatana barem tri puta na terenu trenutno.

      Ali definitivno mislim da ne bi imali ni 2/3 tih sansi bez Zlatana na terenu. Uvijek je on dosta promasivao, ali najvaznije je da nema nikakavih problema sa fizikalijama u PL. Stavise djeluje nevjerovatno dobro. Bice potentniji, neka uzme jednu africku sljivu prije meca. I definitivno zelim da vidim Raska/Marijala u samom spicu napada, a Zlatana iza njih. I treba da mu ne igra tokom nedelje u miki maus kupu i LE. To je bas nonsens.
      sigpic

      Comment


      • Meni je Pogba sasvim ok. On igra sve zivo kod nas i BTB i kreatora i sve moguce role za jednog veznog igraca. Da nemamo njega bili bi duplo slabija ekipa. E sad to sto uz njega ide ona cena pa mu se pritisak stvara bespotrebno to j druga stvar. Lik je stvorio najvise sansi u timu, da imamo iole normalnog napadaca vec bi skupio minimim 5 asitencija i onda ne bi bilo ovih prica. Bice on bolji jos sledece sezone ako Mo lepo namontira vezni red oko njega.
        sigpic

        Comment


        • Na prste jedne ruke mozemo da nabrojimo njegove dobre partije, a na dva prsta top partije. Jedna od njih je od juce i to protiv Barnlija koji je dosao da ne predje centar, pa je imao svu slobodu ovog svijeta. Ali rekao sam, igrao je vrhunski juce bas. I vrhunski saradjivao sa Ibrom. Odbranu ne igra uopste, kad nas pritisnu opet ce da bude muka. Kerik sa 35 doktor za njega.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Super. Katanac na klub, da se ne mucimo.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Na prste jedne ruke mozemo da nabrojimo njegove dobre partije, a na dva prsta top partije. Jedna od njih je od juce i to protiv Barnlija koji je dosao da ne predje centar, pa je imao svu slobodu ovog svijeta. Ali rekao sam, igrao je vrhunski juce bas. I vrhunski saradjivao sa Ibrom. Odbranu ne igra uopste, kad nas pritisnu opet ce da bude muka. Kerik sa 35 doktor za njega.
                Cek kako poredis Kerika i Pogbu?!

                Besmisleno skroz..

                Moze Ibra da stvori 50 sansi, on nije doveden da stvara sanse. Vec da daje golove.

                Ako Pogbi mogu da se broje dobre tekme, isto tako mogu i Zlatanu. Samo Zlatan dovedez za 0, a ovaj za 100. Jedina razlika. Nista bolji Ibra nije od njega.
                Najbolje pojacanje Bejlis. Mikija ne racunas jer nije u protokolu.

                Ali porediti Pogbu I Kerika.. Nemoj, bar ti nemoj.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Problem s Ibrom je generalno sto nema dovoljno prostora. Mora da se izvuce nazad da primi loptu, a takticki nije nikad bio previse bistar. Nadavao se golova u PSG-u zahvaljujuci trcanju Cavania i magijama Di Marie.

                  Recimo Marsijal da igra sa Ibrom, nesto sto je Cavani igrao u PSG-u, bilo bi puno bolje.

                  Jos uvijek mislim da Murinjo treba da postane malo kreativniji kada su u pitanju formacije. Kerik i Pogba cine dream partnerstvo, cak i u 4-2-3-1 sistemu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Kad je god Kerik na terenu imas protok lopte i balans, ta sredina odradjuje vrhunski posao i ne popusta. Pogbi moras da izmisljas sve i svasta, te mu ne odgovara formacija, te mu ne odgovara da je CM, te da je AM, eto juce je dobro igrao kao LM u jednom dijelu meca, a opet im je poklonio zicer bez ikakve potrebe, srecom je Sou spasio. Ali je cinjenica da je igrao fenomenalno, isto kao sto je cinjenica da nam sredina pod pritiskom sa Pogbom i Ererom ima masu problema.

                    I vrlo je bitno sto je doveden za dz, ako ste zaboravili Runijev link up prosle godine u ovo doba, prvi dodir i pas i onda problem je ovakav Zlatan onda ne znam sta da kazem stvarno.

                    Pa meni je Runi omiljeni igrac Junajteda ali vidis da vise ne moze i cao. Ne moze da mrdne, to je greota na sta je spao. A mladji je od Zlatana cetiri godine. Zlatan itekako moze, stavise ubija kako igra. I mora da daje golove, mora, i siguran sam da ce ih davati, ali osim toga, on je ubica. Sto rece neko
                    His overall play was great, such a shame he wouldn't hit a sea from a boat right now.
                    To je to, potpis, nisam ni ja zadovoljan sigurno sto ne daje golove, ali niko ne moze ni blizu tog nivoa u ovom timu da igra.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne moze Kerik sa Pogbom samo da igra.

                      Preveliki radijus kretanja ima Pogba. I dosta puta nece moci da stigne da pokrije igraca. Jer jbg on mora da bude sve. Sto je presmeno. Ako igra Kerik i Pogba tu mora i Erera koji ce da trci za Kerika i da odradjuje sve i napred i nazad. Ili Morgan.

                      Problem sa Ibrom je sto je Sitiju trebao da da 3 komada onako "slabijom" levom.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Sjecam se ja pocetka Arona Remzija i one ludacke sezone kad je igrao. Partner mu je bio Arteta zvani balkon, iako je tada ima jos uvijek noge da odradjuje pasove. Pogba ce letat gore dole, nema problema, Kerik je sigurno takticki dorastao tome da pokrije dovoljan dio terena i das instrukcije jednom od bekova, da igra treceg stopera. Odnosno, moras im dati takticku disciplinu da kada ides na jednu stranu da napadas, bek s druge strane ostaje kao treci stoper, u slucaju kontre, a Kerik je ispred stopera.

                        Kada se Remzika povrijedio te sezone, sve je otislo u vraziju mater, ali ako su mogli Remzika i Arteta funkcionisati, onda sigurno mogu funkcionisati i Pogba i Kerik.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Problem s Ibrom je generalno sto nema dovoljno prostora. Mora da se izvuce nazad da primi loptu, a takticki nije nikad bio previse bistar. Nadavao se golova u PSG-u zahvaljujuci trcanju Cavania i magijama Di Marie.

                          Recimo Marsijal da igra sa Ibrom, nesto sto je Cavani igrao u PSG-u, bilo bi puno bolje.

                          Jos uvijek mislim da Murinjo treba da postane malo kreativniji kada su u pitanju formacije. Kerik i Pogba cine dream partnerstvo, cak i u 4-2-3-1 sistemu.
                          Ma eno sam postavio suteve po golu i u PSZ. 3.6 u najboljoj sezoni, inace mu je neki prosjek 4.5. Jedne sezone je bio na 5, jedne na 4.9. U Mancesteru je na 5.7 posle jucerasnje partije, nije on nikad bio brutalni egzekutor. Uvijek je promasivao. U Milanu je vukao i davao golove i promasivao, dao brdo golova iz penala, Mancester nema penale. Ali njegova igra generalno je nestvarna.

                          Daj da vratimo Cacarita, on ce pospremiti sve u mrezu. A da, ne moze sam nista s loptom da uradi. E jbg onda.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pazi nije problem da igra Kerik.

                            Ali imas Pogbu koji kao LM kida. I Ereru kao RM koji takodje kida (videli prosle godine.) i ti to ne igras. Jer volis 4231. Izvini tu nije problem igraca, vec nekoga drugog.

                            Brate ne moze da ne pokloni zicer, ako od njega ocekujes svaku tekmu da ima 100% pas. Da da gol. I da napravi 3 asitencije Ibri (koji promasi 5). Jbg ne mozes. Ne od njega, od bilo koga. A covek je promenio ligu. Mora da se navikne da vise nema jos 2 igraca oko sebe. Jbg treba mu vremena. Ako je moglo da se ceka od Kerika 10 godina da proigra, Nani, Anderson i svi otali koliko dugo, moze i Pogba da se ceka. Pogotovo sada. Jer tek sada mozemo da kazemo da smo u tranziciji. Ono sto je mnogo veci problem, je sto je Ras na krilu. A on treba da ti bude buducnost kao napadac. Isto kao i Marsijal.

                            A ti pazi nisi odigrao ni jednu tekmu sa 2 napadaca. Jel toliko tesko da pocnes,

                            Erera Kerik Pogba
                            Mata
                            Ibra i bilo ko.

                            Generalno nemamo krila, ako ti trebaju krila, zasto nisi jurio krilo!? Oppp Miki...

                            Ponavlja nam se prica sa LVG-om iz druge sezone. Lutamo sa formacijom previse. Svi vide kako to treba da funkcionise. Ali se ceka da proradi ova. Koja i kada radi ne zavrsava posao. Jbg.
                            Da se opkladimo da izbacis Ibru i Runija, i da u napadu igramo kao Liverpul trenutno, da bi prekucali sve redom. Jer imas toliko mobilne igrace. Samo treba nekada biti "mudat".
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Mi sa formacijom zapravo uopste ne lutamo, mi samo jednu te istu igramo i tako ce ostati jer je Murinjo tvrdoglava mazga. Igraci lutaju sa pozicija, formacija je stator. Van Gal bi do sad promijenio deset, a i on je tvrdoglava mazga tek, sto dovoljno govori u razlici u tvrdoglavosti. Imas Kontea maksimalno fleksibilnog kojeg su razbili u dva meca, promijenio covjek i evo rezultat odma, imas Arsena koji odjednom postaje fleksibilan u 70. godini, imas Klopa koji ne koristi Staridza iako je strasan napadac kad je fit jer mu ne odgovara, ali itekako koristi one koji su bili otpisani jer mogu da pomognu, i imas Murinja i Pepa koji su toliko tvrdoglavi, treniraju strogocu i nece nikakav plan B, samo onako kako su zamislili, po svaku cijenu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa igraci lutaju zbog koga!?

                                Nije realno ocekivati da Pogba ili bilo ko krene da ponese loptu i da iza njega nema ko njega da pokrije. Ili da se ocekuje kada izgubi loptu da trci da pokrije Kerika ili bilo koga. TO nije realno ocekivati.

                                O Vengeru necu da trosim tastaturu.


                                Rekao sam ti jos pre pocetak sezone da je meni Celzi sa Konteom najveci favorit. Plus na celu njihovu sredinu uzeli Kantea. Koji trci pametno za dvojicu. Sto se vidi iz priloga.
                                Klop ako uspe da izdrzi fizcki sa njegovim igracima, bice prejebano. Ali Klop to radi vec godinu ipo dana. I to su svi znali da ce raditi samo je to malo modifikovao.

                                Nije problem igrati 4231, ali ta trojka iza napadaca mora da trci kao Klopov napad. A mi igrace za to nemamo.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X