Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne, igra je dobra, akcije su ok, ima nerazumijevanja ali ide na bolje, sanse se stvaraju kao na traci, samo buni dje im je energija i pritisak iz proslog mjeseca. Posle pauze toga nema, mozda je nedovoljno fizicki pripremljena ekipa, avgust je odigran na svjezinu, moguce je.

    Ali ovo sa Pogbom i ovakvom formacijom nece raditi na duze staze jer Eereru raznose u duelima, iza Pogbe moraju da budu i misici i pas, oce ako on promijeni stil igre, posto ocigledno nece, ili ne moze, onda mora da se predje na klasicnu 4-3-3 i da su po strana Martijal i Miki/Mata, igraci koji se lako transformisu u desetku/drugog napadaca
    sigpic

    Comment


    • I da malo morgen od kontinuiteta... taman misliš nešto počelo, pokrenulo se, a ono cvrc...rotkve strugane što bi reko N.Simić.. Sada još pauza ..pa hop napaljeni LIV

      Pa i nisu se nešto proslavili u II kada su morali da realizuju ono iz I, jeste posle gola bio period dobre i organizovane igre, ali kratko je trajalo.
      Last edited by miloolja; 02-10-16, 14:06.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pa posle toga Fener, Celsi i Siti... A rasipaj bodove na domacem protiv ovakvog Stouka...

        Comment


        • I De Hea nam odavno nista nije donio, mozda je on tip golmana koji je na maksimumu kad je pod pritiskom, ovako kad protivnik ima jednu ili dvije sanse desavaju mu se kiksevi. I protiv Votforda, a posebno ovo danas je bilo bas lose, nije mu ni pas na proslosezonskom nivou. Ali posto nam niko nije donio toliko bodova proslih sezona kao on, zasluzuje da mu se progleda kroz prste.
          sigpic

          Comment


          • Ne zameram mu još uvek ništa, ipak je dugo u top formi bio, da ne pričam koliko kredita ima, samo nadam se da neće baš od ove sezone neki pad kod njega, jer nemamo rezervnog, mislim kao da ga nemamo.
            Last edited by miloolja; 02-10-16, 14:15.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ajd što ne igramo skroz kako treba već nas je sve snašlo, pojačava mi se utisak da je ovo proklet klub od odlaska Fergusona. Ništa nas neće. Hvala Bogu na pauzi, moram se odmoriti od svega ovoga. Ako izgube protiv Liverpula, na duže vrijeme, nije ovo dobro za zdravlje. Odoh i sa foruma bar na neko vrijeme, treba odmoriti od svega ovoga.

              Comment


              • Totenhem uze Vanijamu, a mi Snajderlina. Jos dok je u Seltiku bio SAF se interesovao, kakav igrac. Sto je najjace Snajderlin je trebao da ode u Totenhem ali mu Sautempton nije dao ljeta 2014. jer su izgubili brdo igraca.
                sigpic

                Comment


                • Ser Aleks svrsava trenutno ...
                  Jel se samo meni cini ili jos neko deli misljenje da bi Rasford bio mnogo ubitacniji kao centralni a ne krilni napadac? Nekako mi najvise zbog visine a i nekih tehnickih nedostataka nije za krilnog napadaca. Jeste da je Zalatan kao spic neprikosnoven, ali mozda bi mogao da ih upari Murinjo i da proba nesto malo drugacije? 3-5-2 ili 4-4-2 ? Verujem da bi i Pogbinjo u takvim formacijama profitirao.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Jel moguće da se prica o Runiju danas? I o Pogbi?

                    A da Vladan ne spomene da je Ibra trebao da veže 3 het trika danas. Ali bitni su Runi i Pogba. Pogba je kriv što Ibra nine dao golove kao i Runi. Mislim ono ma daajjj. Imali 1000 šansi i sada odjednom kukanje. Opet se počinje osta priča kao i sezoni sa LVGom kada smo dobijali po1:0. Ajde da ne brano, brzo će Nova godina pa da pričamo o nečemu... Baš ga preteraste sada..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ma igra je u redu, stvaramo sanse, ali nema balans jos u sredini. Ibrahimovic jeste se povukao nazad i kreirao igru, ali previse je gusio loptu. I previse sansi promasuje u zadnjih nekoliko tekmi. Proradice valjda opet

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Jel moguće da se prica o Runiju danas? I o Pogbi?

                        A da Vladan ne spomene da je Ibra trebao da veže 3 het trika danas. Ali bitni su Runi i Pogba. Pogba je kriv što Ibra nine dao golove kao i Runi. Mislim ono ma daajjj. Imali 1000 šansi i sada odjednom kukanje. Opet se počinje osta priča kao i sezoni sa LVGom kada smo dobijali po1:0. Ajde da ne brano, brzo će Nova godina pa da pričamo o nečemu... Baš ga preteraste sada..
                        Svasta, imao je strasan kiks na pocetku, on i Pogba su krivi sto nije barem petarda pukla, jer da je ono na pcoetku dao Stouk ne bi znao dje se nalazi, ali posle toga on je sve majstorski radio. Dao stopostotnu Lingardu, sutirao dva puta iz teskih pozicija, jbg branio Grant kao ludak, otvarao prostor, bilo je losih pasova ali je sposban da zadrzi loptu i saceka da mu se neko otvori, to nismo imali od centarfora ne patim od kad. Covjek ima 35 godina i apsolutno je najveci moguci nivo, doci ce golovi nema tu zere sumnje. Pogba je imao cetiri zicera, ej cetiri i nijedan nije pretvorio u gol. Ali je meni problematicnije nesto drugo nego to sto nije sanse pretvarao u golove.

                        Nema Rasford sta da trazi u ovoj formaciji od pocetka, mi igramo sa krilima samo prividno jer kombinuje ta ofanzivna cetvorka, ulazi u sredin, Lingard se bolje krece bez lopte, Rasford moze samo individualno da pravi razliku sto on i radi sa vremena na vrijeme ali je mnogo bolje da ulazi sa klupe i igra tih pola sata, tada je svjez, ima brzinu vise od svih ostalih, vjerovatno i vise prostora. Nema on pas i osjecaj kao Martijal, ni kao Mata, ni kao Mikitarjan. Da mi igramo sa dva klasicna krila pa svaka cast, ali ne igramo, tu se gube njegove prednosti. Da igramo sa dva napadaca dje je on najistureniji, a Ibra iza njega opet moze, ali ovako ne.

                        Ipak igra je dobra, bas je dobra bila danas, jedino fali jaceg ritma, ali ovo je jedan od onih dana kad nece jbg, 10 u okvir, 10 van okvira, i primljen gol posle greske golmana. Ovako ako se bude igralo dobija se 99% utakmica, danas se zalomilo tih 1%.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa to ti kazem, da igra u paru sa Zlatanom. Zlatan se i ovako precesto vraca duboko u polje da primi loptu i pokusa da organizuje nesto - a najistureniji je igrac. Ovako bi bar imao nekog ispred sebe. Mozda bi nesto tako Murinjo mogao da pokusa u bliskoj buducnosti. Pa makar na pola sata ili jedno poluvreme.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Mene je danas Runi propisno iznervirao na samom kraju meca kada je imao priliku da sutne a on kao p**ka proigrava na stranu da se centrira iako u sesnestercu ima hrpa igraca Stouka. Samopouzdanje -10.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pricao sam vec o tome, bas bih volio da vidim Zlatana iza Raska, ali za sve to nam treba veza sa tri igraca, jer ovo je veza sa jednim igracem i to mi se nikako ne svidja. Mada su danas jedino izmjene bile cudne, juri pobjedu, a izvlaci Matu i Ereru, iako nista ne zamjeram Murinju danas, nije on mogao umjesto njih da sutira zicere, utakmica je dobro postavljana, dominirali smo tokom cijele utakmice, nije scela u gol jednostavno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma kakvi igraci, Murinjo je izgubio danas tekmu. Sve je funkcionisalo, bilo je igre, sansi itd a onda je sve upropastio izmenama. Ok Marsijal za Lingarda je odlicno ali zasto je ubacio Runija dok je aktivan rezultat jer on ovakav apsolutno nista ne moze da doprinese. Pa i njega sto je ubacio ali nije trebao da vadi Matu, kao ni kasnije Ereru. Prerano se pocelo sa bunarenjem. Mata bi fino povezao Marsijala i Rasforda sa Ibrom a ovako smo izgubili taj deo terena sa Runijem i sve na stranu centiriraj i bunarenje. A najveci problem je jer smo rasipali bodove protiv ovako izgubljenog Stouka i to na domacem. Pustite to ko je sta promasio i ko sta nije odbranio, igra se za bodove a danas su prosuti. Cak najvise iritira ona neka bezidejnost i nedostatak zelje ili energije zadnjih 15 min.

                                Comment

                                Working...
                                X