Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ili su potcijenili druge, ili su precijenili sebe, Zlatan nema mnogo vremena doduse, jos sezonu i po, a Zoze ce imati vrijeme, ako ga zeli naravno. Realnost je da smo trenutno daleko od borbe za titulu i da bi uspjeh bio plasman medju cetiri, ali opet vremena je sasvim dovoljno da se okrenu stvari, nece biti lako. De Brun je skoro rekao bice mnogo gore prije nego sto postane bolje, izgleda je bio u pravu. A i Dankan je ako se sjecas skoro pa ni iz cega rekao da Murinjo mora dobiti vrijeme da rijesi ovo. A tada nismo bili u ovoj krizi, jer ovo sad je kriza, mora se reci.
    Pazi Vlajko,

    Zasto smo daleko?!

    Ajde da bacimo na papir, koliko je ekipa jace od nas?! Na papiru.

    Meni samo Celzi. I oni sa likom koji je u najtezoj poziciji od 3 nova trenera, ima da uzmu ligu. Trener koji najbolje poznaje ligu, umesto da se prilagodi i da se sprda sledecih 20 godina on ne moze da se odluci sta i kako.
    Sve izgleda da on uospte i ne bira tim. I ne bira igrace. Jer mi je nelogicno da se ponavlja ista stvar kao i sa LVG, da se neki igraci raspadaju, a da i dalje igraju. Dok drugi bleje na klupama.

    Originally posted by Vladan View Post
    Ne moze biti da Van Gal i Murinjo ne znaju(iako ima krajnje suludih Murinjovih odluka za ova tri mjeseca, a bilo je i Van Galovih svakako), imas top trenera, drzi ga se i daj mu podrsku. Mojzi je posebna prica, on nije smio dobiti klupu nikako, ova dvojica su na pravom mjestu.

    Ali kritika uvijek svakako.
    Mou je za kritiku vec duze vreme. Kako je ne moguce da ne znaju, a primer pojacanje treba da ti proigra, a tebi sedi na klupi.

    Ne zbog par tekmi gde su vezani porazi, vec sto sam pravi glupe greske.

    Pa ja sam taj post Gagi napisao zbog prethodne 3 strane.. A ako se vratim zadnjih 10, tj bolje da se ne vracam..
    Last edited by l1m4r; 03-11-16, 22:04.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Arsenal je na papiru najjaci i najizbalansiraniji, ali ja svakako mislim da mi imamo sasvim dobre igrace i da moraju po kadru biti u strogom vrhu, medjutim papir ne igra jbg, Lester je to najbolje pokazao. Gledaj Borusiju, imaju top ekipu na papiru, a Lajpcig trenutno izgleda sto puta ozbiljnije.
      sigpic

      Comment


      • Ja nikad nisam ni bio za to da se Murinjo dovede, ali sam rekao da ako dodje, ima da ga podrzim, to i radim. I uvek sam razmisljao u fazonu: ajde da igramo malo ls, borimo se za titulu, ne osvojimo, i kad dodje vreme, dovedemo Anćelotija. Ubedljivo najbolja opcija, kad je od onih manekenčića iz Reala uspeo da napravi ratnike na terenu i osvoji lš, moćiće i da izleci ovu bolest koja je uhvatila nas klub.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Anceloti je najatraktivniji, ima najmirniju svlacionicu, ali ne moze ligu da osvoji

          Definitivno mislim da je Murinjo najbolja zamjena za starog, da ne moze bolje od njega jednostavno, i bas bi idiotluk bio epskih razmjera ako u naredne tri godine u jednom trenutku mu posao bude ugrozen, jedino ako dodje do toga da se bori za opstanak, onda mora otkaz jbg.

          Medjutim ono sto me nervira jeste sto su on i Van Gal cvrsti karakteri, imaju vrhunsku disciplinu ali od kad su u Mancesteru odjednom kao da gube tu strast, identitet, nekako mijenjaju ponasanje. Ne znam ko ih je zajebao pa im rekao da na klupi Mancestera treba da sjedi neki ustogleni dzentlmen, jer stari ne bi bio to sto jeste da nije gazio sve pred sobom i bavio se svakakvim trikovima.

          Ali da ima stvari koje sad zabrinjavaju kod Murinja ima. Van Gal je uvijek imao problema sa igracima, ili ga obozavaju ili ga mrze, u Murinja su se uglavnom kleli do poslednjih nekoliko godina. Je li ga Real potpuno isisao nemam pojma, ali svlacionice i ratnickki duh nisu kao nekad definitivno.
          sigpic

          Comment


          • Ne mogu oni da imaju izbalansiranu ekipu, da su ove igrace doveli prosle godine imali bi to. Ovako na njima gorucim pozicijama su doveli dva igraca koje ne zelim da komentarisem.
            Kao ni generalno njihov balans.

            U teroji oni mozda i jesu najjaci, ali svi znamo i drugu stranu. Tj kolike su sanse da se desi ta druga strana?!

            No odoh u offf..


            Imao je vremena, iskreno ja sam ubedjen da je on znao vec u februaru martu da je trener, kako god, imao je vremena da balansira ekipu kako je zeleo. Imao sve jebene uslove i on to ne uradi. Izvini nisu krivi ni Erera ni Pogba sto ne mogu da drze sredinu. Vec Mou koji to vidi a ne radi nista. Stavi im Svajnija, Kerika, i sprdaj se. Ali onda se odsutpa od 4231 najgore jebene formacije. A ni on ne kapira da nema igrace za to. Sta ce ti Mata, Miki!? Daj Mareza i slicne..
            Ekipa nema koncetracije!?
            Alo ko je jebeno kriv!? Necu ja da ga teram, ali mi se kenja od bilo kog trenera koji nema muda, da kaze ja sam zajebao ovo. Alo ako oni nemaju koncetraciju bla bla bla, pa ko je kriv?! Ti ih bre spremas. Jer ne mozes da ih spremis, prodaj jbt. Nadji 11 koji imaju sve to. Izguraj do januaru a onda rasprodaja kao kod kineza.

            Najveca mana koju imam na njega oduvek, sto ce maltene uvek reci tj naci nekog da bude kriv za nesto sto je on zajebao. To mi najvise smeta. Generalno. Ne ide mi u glavu da ti na treningu nisi video da neko nema koncetracije ili sta god...
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Pa Murinjo je na dobrom putu da izgubi i ovu svlacionicu ako nastavi ovako nakon svakog poraza/remija.

              Ne branim igrace,cak naprotiv. Treba im se najebati sve po spisku,mentalni pigmeji.
              sigpic

              Comment


              • Apsolutno da treba.

                Ali ne na svakoj konferenciji.

                Udji u svlacionicu i gadjaj svakoga sa kopackom. Pisaj po svakome radi sta hoces. Ali to ostaje u svlacionici.

                Jbt Stari prodao Stama za 25 min.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Da, ja sam vise mislio uopsteno .
                  sigpic

                  Comment


                  • Ali jeste u pravo za ono sto je rekao, mozda nije trebao da kaze onako javno, ali definitivno je u pravu sto se mene tice, e jbg njegov posao je da to promijeni, ako ne moze, onda da promijeni igrace, ali im stvarno treba jebati sve po spisku za pristup u nekim utakmicama. Medjutim on je prvi rekao za LE da ne zeli da je tu, da igraci ne zele da je tu. I do njega je samim tim. Sad mu je LE nacin da dodje do LS, Prerano Zoze, prerano.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cemu vise da se nadas u tekucoj sezoni kad je novembar, a menadzer ne zna ko mu glavu nosi.

                      Samo da se izgura ova sezona u top 4. Kukala ti kuka... sa Murinjom na klupi, gomilom para za trosenje i jakim imenima(izgleda samo na papiru) ja se molim da zavrse u top 4...


                      E sad.. Ovaj dio posta ide za Murinja... ovo je dio posta dje mu psujem cijelu familiju i sve sto ima i dje mu zelim sve najbolje( .i. ) u buducnosti.

                      Sent from my Samsung GALAXY S5.

                      Comment


                      • I cemu se nadas srce moje?
                        Ja nisam dovoljno taj
                        od ovoga stvarno ne znam bolje
                        niti mogu da dam



                        Eh novembar, u novembru je stari znao da upali motore do tacke pregrijavanja i da ih ne gasi do aprila. Od novembra do aprila je lomio ligu.

                        Gledajte ovaj poraz
                        In Fergie's last season United came back from behind to win 12 times. In 3 seasons since then we've only done it 11 times
                        sigpic

                        Comment


                        • Sramotni smo kako god pogledaš. UKleo nas matori za sve pare u
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Zato sto je vecina bila protiv Van Gala i smatrala ga neznalicom, ja sam ga gotovo uvijek branio, kritika uvijek, ali je bilo precerivanje protiv Van Gala i samo bih mu zbog Murinja dao otkaz i da Murinjo nije bio sledeci uvijek bih bio za to da Van Gal ostane. Ali Gigs prije Van Gala, nikad.

                            "Not Ready, Not Mentally Prepared, Not Committed"

                            Onda ih spremi bolji, pripremi mentalno i neka ti igraju oni kojima je stalo. Najveci pobjednik i mentalni dzin mu je do juce bio u rezervama, Kerik ce napokon zaigrati u ligi u nedelju, nema kukumakanja. Okreni stvari.

                            Ali se zestoko zajebao sto je vjerovao da su neki dovoljno dobri pa nije doveo Matuidija i Fontea koji bi nam zestoko olaksali zivot.
                            Dal ozbiljno vjeruješ da ce propali Kerik i Svajnstajger da vam donesu zaokret?

                            Mozete da ocekujete osvjezenje sedmicu dvije, a onda mukica ponovo.
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Pazi Vlajko,

                              Zasto smo daleko?!

                              Ajde da bacimo na papir, koliko je ekipa jace od nas?! Na papiru.

                              Meni samo Celzi.
                              Celzi je vjerovatno jedina ekipa iz vrha na papiru slabija od vas. City, Liverpool i Arsenal, ovim redom su masu bolji od vas.
                              1. Andrey Rublev
                              2. Thanasi Kokkinakis
                              3. Alexander Zverev
                              4. Ernesto Escobedo

                              Renesansa tenisa u 2016 godini.

                              Comment


                              • Po meni Čelsi nije bolji ali imaju ono što mi nemamo. Čoveka koji se pita za sve i fudbalera koji ponovo žari premijerligaškim terenima. Eden Azar je ta spona i razlika između dva kluba a nedavno se i potvrdilo u međusobnom odmeravanju snaga. Ne bi se složio da je Liverpul jači jer samo pitanje trenutka kad će "Redsi" posustati i krenuti da klize na tabeli.

                                Comment

                                Working...
                                X