Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam mislio bukvalno u 16, ali okolo. Dzaba se on izvlaci kad nemamo mi takve bekove i krila koji utrcavaju u prostor pa da on daje pas na 40 metara od gola, nije Mesi i nismo Barsa. Najveci problem je sto ne daje golove, jednostavno mora da ih daje, minimum jos 5 do sad.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Ja se slazem s tobom, ali nije on takav tip napadaca. Svejedno morao je neke sanse da iskoristi, za to nema opravdanja.

      Po mom misljenju najbolja vasa formacija bi bila s Marsijalom, Rasfordom, Matom i Mihtarijanom napred, a iza Pogba i Kerik. Mislim da si pisao ti ovde to. Ali to necete videti kako stvari stoje.

      Comment


      • I da smo Barsa videli smo kakav je bio tamo...
        sigpic

        Comment


        • Jbt došlo je do toga da ja branim Pogbu... Jos samo da počnem Kerika da branim i da odem da skočim a mosta.

          Zamara ova priča previše.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • 100 i kusur miliona, ali ajde da ga sacekamo, promijenio je ligu, samo da se prilagodi. Ma ajde da mu prilagodimo formaciju, promijenio je ligu. Ma ajde pa ne moze on sa dva u sredini. Jao pa nije on desetka. Pa sta ako ne igra odbranu i ne treba da je igra, posebno ne sad sa 23 godine

            Vs

            Tridesetpetogodisnji napadac koji je u svakom segmentu igre apsolutni vrh sem u zavrsnici, koji je isto promijenio ligu btw i doveden bez obestecenja. Da priblizim, skuplja je zvaka, ona kosta deset centi.
            sigpic

            Comment


            • Menjaj anketu. Vreme je.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                I da smo Barsa videli smo kakav je bio tamo...
                Jos jedan slucaj kad se vadi samo ono najlosije,pa cak i tamo dok je bio dao je 23 gola i imao 9 asistencija,na 31 mecu lige

                Mogao bi da kazes kakav je bio i ostalim klubovima za koje i igrao

                A vrlo dobro znamo i zasto nije igrao vise i zasto je otisao zbog prevare Pepa i zbog toga jos jedan plus za Ibru

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kaze Kastis Murinju cetiri utakmice kazne, FA ga ceka vec neko vrijeme na penal i sad ga imaju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Osecam se na forumu ko Murinjo u Engleskoj

                      Znaci nece biti u prilici da bude blizu Vengera,steta..

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • I sad meni nek neko kaže da je ovo realno, kakve 4 utakmice kazne, malo je reći previše.

                            Za Švajnija mi drago, a Miktarijan nije po kazni sam trenirao već jednostavno dodatni trening sebi dao.

                            Comment


                            • Sredina Pogba, Svajni, Snajderlin protiv Svonsija
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Opaaa vid' mesindžera šta je doneo... Ajd danas ti je oprošteno ako malo zastraniš
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X