Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miki je nas Kvadrado
    sigpic

    Comment


    • Runi je napadac, Mata 10, Marsijal levo, Lingard desno. Svi na 'svojim' pozicijama.
      Sto se tice Mikija verujem da je ovo period adaptacije na PL a i povredjen je bio. Ako je kupljen bzv zasto bi dali preko 40m i zasto bi ga Murinjo nazvao specijalistom? Resice Runi sagu i onda ce Miki da igra...

      Comment


      • Ma igraće Miki, ovo se odužilo ali dobiće šansu, on je ipak dobio šansu u derbiju sa Sitijem iako nije bio 100% spreman.

        Mourinho: "Mkhitaryan is fit and not injured but match fitness is another thing, he isn't ready to play this game yet he hasn't played."
        Last edited by BorisUnited99; 20-10-16, 19:41.

        Comment


        • Kakav pas, a tek prijem...majstori, majstori!

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nek' se ispucaju veceras ajde jos, jos!

            Bio sam ubedjen da je ovo tema za LE.
            Last edited by Avramovic; 20-10-16, 21:31.

            Comment


            • #OnceARedAlwaysARed

              Last edited by miloolja; 20-10-16, 22:07.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Dobra utakmica, idealan rezultat sa sve golom Van Persija,a Fergi na tribinama

                Dobar i Memfis bio, i to nešto govori. Runi isto neloš, dovoljno od njega.

                Bitno je da je odmorio Valensiju, Ereru i Ibru, samo još je da je Pogbu zamijenio 10 minuta ranije, nekako mi pretjerano da igra 75 minuta a derbi sa Čelzijem za 3 dana. U svakom slučaju prvih 11 za nedelju se već manje-više znaju, par nedoumica možda. Lično očekujem De Heu, Valensiju, Baija, Smolinga, Ereru, Pogbu, Marsijala, Zlatana. 3 su mi nepoznate: Blind ili Šo na lijevom beku, Felaini ili Kerik u veznom redu i ko će na desno krilo - Lingard ili Mata. Nešto ne očekujem Matu na ofanzivnom, poznajući Murinja s obzirom da je derbi na strani.

                Comment


                • Nece se desiti, ali Kerik mora da igra i kontrolisacemo sredinu, stvarati sanse, kidati napade mnogo lakse.
                  sigpic

                  Comment


                  • Zašto ne probati Carrick - Herrera - Pogba? Sasvim logičan izbor bi to bio.

                    Nego, ne znam otkud ekipi ovdje toliko strpljenja oko Depaya Dečko je u dubokom kanalu već jako dugo, predugo i iritantan je do besvijesti. Da se mene pita ja bih to prodao čim prije to bolje.

                    Comment


                    • Nije svima iritantan, ne znam zašto bi pa bio. To što je bio loš ni prvi ni poslednji kada je pormenio sredinu, klub, ligu, itd, itd da se ne ponavaljam. I odavano je izašao iz kanala, samo nema kontinuitet, jer nema ni šansu neku, zapravo nema nikakvu.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nije on los uopste ove sezone, vidi se da je brzi, fizicki mnogo jaci, ali ne dobija dovoljno sanse i zbog sebe treba da ide, steta je da ne napreduje u ovim godinama.
                        sigpic

                        Comment


                        • Može biti, ja ga gledam hejterskim očima već dugo, pa možda samo loše stvari vidim, ali stvarno ne pamtim kad je uradio nešto dobro ili kad se istaknuo na neki pozitivan način.

                          Comment


                          • Nije da igra toliko loše ove sezone kad je dobijao šansu, mene više iritiraju neki njegovi debilni potezi.

                            Nego, koga biste na desno krilo u nedelju: Rašford/Lingard/Mata? Miktarijan nema šanse da počne. Ja bih Matu, znamo da se popravio u defanzivi a Valensija i onako pokriva cijelu desnu stranu Mata je jedan od igrača Junajteda koji može nekim potezom riješiti meč, nekom loptom naći saigrača i završiti priču.

                            Mi bi Kerika od početka da diktira tempo ali prije da će ući u slučaju da budemo vodili, čisto da zatvori utakmicu. Felaini je velika mogućnost, mada se Čelzi razlikuje od Liverpula, Arsenala, Sitija.

                            Comment


                            • Depaj ne igra na nivo za Junajted i to je cinjenica isto tako moze biti bolji. Setimo se da je nabacio onu telesnu masu kada je dosao sto se treba pripisati adaptaciji prvenstveno za ligu a potom i ostalo. Ono za sta se iskljucivo ne bih slozio je da ne dobija sansu. Kod Van gala je imao ali ajde prva sezona. Dobija je i sada kod Murinja samo je ne koristi jer ima dosta isforsiranih i glupih poteza kao i nekih dobrih. Minute koje dobija su dovoljni i mora da ih iskoristi, pa ne mogu sada Marsijal i Rasford da greju klupu za njega da se ceka na njega. Kako su Rasford i Marsijal iskoristili svoje minute, narocito Rasford. Tacno je da je koren problema sto ne igra u kontinuitetu ali to je njegov problem i mora sa tim da se izbori. Ja njega barem za sada ne vidim na dugorocnom planu u Junajtedu jer pored Rasforda i Marsijala moze i Miki da igra krilo pa ce i on poceti pa jos dodaj Matu, Janga i eventualno Runija i gde ce Memfis tu sa ovakvom igrom? Ja mu zelim da uspe jer je gotivan i zna s loptom ali...

                              E sad bitan problem za nas, gde naci mladog Kerika? Erera odlican ali nekako nije to sto Kerik pruza narocito sa Pogbom.

                              Comment


                              • Daud, Tielemans, Neves, Vajgl bi morale biti opcije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X