Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moramo mi Pogbu da pljujemo zbog Mancestera, eno u reprezentaciji se raspadao isto, on moze samo da igra u jednoj formaciji, u jednom sistemu i to je porazavajuce za jednog od najboljih fudbalera svijeta.

    Evo ti Sandu kojem je Bejl limit nad limitima, pa covjek igra i lijevo krilo i desetku i desno krilo, poceo je kao lijevi bek ako se sjecas, trci, doprinosi, ispunjava defanzivne zadatke, daje golove i asistira i u razlicitim formacijama i sistemima. I za takvog igraca dajes 100 miliona.
    sigpic

    Comment


    • I sve to igra prosecno. I ispod prosecno. Jedino sto je sminker, svaka mu cast - lepolik onako, plejboj . A sto se fudbala tice idealan igrac za klupu za rezerve, pa da moze da popuni kada treba.
      Dao si 100 milki za Pogbu - nasteluj ekipu za njega. Jel zinulo dupe da mora da se igra 4 2 3 1. Murinju izgleda jeste. Neces, ne mozes. Kazi lepo pojeo sam govno i prodaj ga.
      I jos pride cetitaj Djuzepeu, kako te prejahao kao magarca.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Sve je suprotno od toga sto si naveo, grdan je strahovito ni Vels nije najbolji u istoriji, nema to nista veze sa Geretom.

        E pa meni nije jasno kako dajes za igraca 100 miliona i moras da mu se prilagodjavas. Moras li da se prilagodjavas Alonsu, on je igrao i sa tri i sa dva u vezi bez problema, Pirlo isto, moras li Modricu, Caviju, Inijesti. U redu je da gradis igru oko njega i planiras buducnost s njim ali on funkcionise kako treba samo u jednoj formaciji, limit nad limitima.
        sigpic

        Comment


        • Do juce fiksni tvrdio da Murinjo uzima titulu, a sada odjednom nema igrace

          Comment


          • E nisam te razumeo, ti si pomenuo Bejla, a meni se ucinilo da si rekao Blind
            Nisam procitao post kako treba Preleteo preko njega.
            A Bejl se sada privikao i roka u fino u Realu. Adaptirao se, u ostalom pisao sam o tome nedavno. Ko kaze da se Pogbinjo nece adaptirati nakon nekog perioda?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • To jedino ako mi neko hakuje profil

              Ne sumnjam ja da ce se on odma adaptirati ako mu Murinjo prilagodi formaciju, problem je sto kad je u ekipi mozes samo tu formaciju da igras, to mi je problematicno. To mi je mjesecima vec problematicno.

              Mada stvarno Murinjo mora da se uozbilji, ima na terenu Pogbu, Martijala, Rasforda i Ibrahimovica, a nema igraca koji vuce konce i koordinira tim igracima.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Prince View Post
                Do juce fiksni tvrdio da Murinjo uzima titulu, a sada odjednom nema igrace
                Zamisli tek kad se to desi kakav ce to uspeh biti,sa polovnjacima uzmes titulu,doduse mozda bude drugi rekoh ti conte je mocan a mnogo bolje igrace ima

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  To jedino ako mi neko hakuje profil

                  Ne sumnjam ja da ce se on odma adaptirati ako mu Murinjo prilagodi formaciju, problem je sto kad je u ekipi mozes samo tu formaciju da igras, to mi je problematicno. To mi je mjesecima vec problematicno.

                  Mada stvarno Murinjo mora da se uozbilji, ima na terenu Pogbu, Martijala, Rasforda i Ibrahimovica, a nema igraca koji vuce konce i koordinira tim igracima.
                  Mislis da u koliko mu ne prilagodi formaciju, se nikada nece adaptirati?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Zamisli tek kad se to desi kakav ce to uspeh biti,sa polovnjacima uzmes titulu,doduse mozda bude drugi rekoh ti conte je mocan a mnogo bolje igrace ima
                    Ma prevazicice i uspeh Lestera

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Mislis da u koliko mu ne prilagodi formaciju, se nikada nece adaptirati?
                      Pa tesko, mada tu zavisi i od partnera na sredini, ali eno u Francuskoj ima top igrace pored sebe pa kad se ne igra sa tri u vezi u probleima je.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Prince View Post
                        Ma prevazicice i uspeh Lestera
                        Frajer bazira svoje misljenje na halucinacijama.

                        Jebiga po tome i ja vidim Mojzija kao osvajaca triplete iduce sezone.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Dobro, mislim da imate dosta tema za ta vasa prepucavanja i zajebancije i sitna podjebavanja. Sasvim se dobra i normalna diskusija vodi, ne kvarite je.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nece Murinjo prilagoditi formaciju Pogbi, osim ako ga ne zadesi bruka povreda.

                            Fazon je da je previse tvrdoglav, kao i vecina trenera. Recimo, Conte, kad je vidio da ne ide onako kako je igra, nakon sto smo ih mi nabusili, promjenio covjek formaciju, i evo procvjetali ljudi. Murinjo, je prakticno znao da ce preuzet United u januaru. Imao je 6 mjeseci da isplanira sve i zna svaki detalj ekipe. Onda je imao odrijesene ruke u prelaznom i doveo je sve sto je htio. Eh sad, koji mu je izgovor sto mu ekipa igra lose?

                            Ok, van Gal tjerao igrace da igraju na jedan nacin, on hoce drugi. Treba vremena, ali to se radi u predsezoni, ne u toku sezone. Pogba bez dominantog pasera u ekipi nece nikada pokazati ono sto zna.

                            Imate Kerika na klupi i nedje na Havajima Svajnija, moze da se interno rijesi sve, al opet, da li Murinjo hoce da pljune sam svoj ego?
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Priča s o Murinju i njegovim greškama, ali koliko god suludo bilo meni se sve više čini da je ovom klubu posle 20 godina trofeja suđeno da jedno vrijeme kuburi. Dođe Mojes, šampionska ekipa (ma koliko on bio Mojes a ekipa istrošena) i završi na 7. mjestu, ponižavaju nas najveći rivali na sred Old Traforda. Dođe Van Gal, prva sezona sasvim ok, protiv rivala odlično, kad se treba krenuti nivo više mi počnemo igrati najdosadniji fudbal (u 2014/15 je bilo smor utakmica ali manje) koji sam u životu gledao. Sad dođe Murinjo, dođu odlična pojačanja i opet ekipa u kanalu.

                              Kad je Runi bio u postavi, bio sam uvjeren da je veliki dio problema. On više nije u prvom timu, opet problemi. Felainija ćemo izbaciti, problemi neće jednostavno otići. I ja sam za Kerika ali i sa njim ćemo imati problema, nemam više optimizam da iko ovo može promijeniti. Volio bih makar da znam da neće biti bolje pa da stavimo Gigsa i igramo preko krila, ne bi nikad završili više od 4. mjesta ali makar bi s vremena na vrijeme vidio neki stari Junajted, bar po stilu igre.

                              Koliko god ja sjeban bio psihički i ne vjerovao da ćemo se naročito popraviti zbog toga, ali ubaciti Matu, Marsijala, Kerika, Šnajderlina, Ibru malo izbaciti, samo neke promjene, da prorade bar malo i povremeno.

                              Murinja nek ispoštuju i daju mu puno vremena, koliko god slušao priče da je on istrošen trener, ja odbijam da vjerujem da on sa 53 godine može toliko da padne. Zbog toga su mi još nestvarnije scene od juče, sve što Murinjove ekipe ne rade naša je radila juče. Ne znam..

                              Comment


                              • Igra losa,balans los i sve ostali,ali...

                                1.Prvi go ako pogledate snimak Smaling haos napravio.Pokazuje drugom stoperu nesto,pa Blindu,pa golman izlijece znaci individualne greske ocite i koji god sistem da igras ovakve stvari ti se ne smiju desiti

                                2.Drugi go opet Smaling na korneru brani covjeka i nakon centarsuta staje ispred njega sto je katastrofa za jednog seniora,a ne kapitena Manchester Uniteda...opet individualna fudbalska greska

                                3.Treci go opet sistem nije kriv nego katastrofalna odbrana 2 na 2,tj duplog pasa dva igraca gdje svi gledaju u loptu,a ne u svog igraca znaci opet individualna greska

                                4. Cetvrti go je za mene identican prvom i jeste na kraju Smalinga osramotio Kante,ali ranije isto tako ocajna odbrana duplog pasa

                                Ovo su sve greske za koje nije kriv trener nego fudbaleri...jer ne mozes za neku od ovih gresaka da kazes do trenera je jer su ovo stvari koje se uce jos u akademijama(npr kod Pepa se zonski brane prekidi i zbog toga nedavno Sterling cuva (prostor oko)Shawcrossa koji je veci duplo od njega i sudija svira penal znaci direktno se moze okriviti trener)
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X