Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0
    Baily 38 miliona, Miki 42, Pogba 105, Lukaku 84, Matic 44, Lindelof 35. Dodati Ibru i Sanceza, i za koji od ovih tranafera biste rekli da je Murinjo pogodio? Podaci su sa transfermarkta.

    @uros, verovao ili ne Pep je zatekao losije bekove i odbranu od Murinja verovatno, a ti nabrajas uglavnom defanzivce. Mada ne sporim da je Gvardiola nasledio bolju ekipu, to bi bilo glupo, ali radi 100 puta bolji posao, i bolje trosi pare.
    Ja bih rekao da su Matic, Ibra, Baji i Lukaku(ako ovako nastavi) pogoci. Lindelofa ne otpisujem, Sancezu je neozbiljno suditi jer je dosao pre 2 meseca i to u sred sezone. Miki je fejl. Pogba je meh, ni tamo ni vamo.

    PS. ne sporim ni ja da Pep radi bolji posao od Murinja, cak i kad se uzme u obzir nasledjeno i potroseno. Samo mi je jezivo kad vidim koliko se prska na njega obzirom na, jelte, nasledjeno i potroseno.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      I promašio Lukakua, a nisu mu javili da je Pogba debil u glavu.

      A posebna je priča što su svi preplaćni jer dolaze u Man Utd pa svi deru kožu sa ledja. A sva 4 iz City su bolja od te 4 iz Man i mislim da su oni bivši u Sitiju, bar neki, šta kažeš? Bilo je realno da Utd prospe 200-300 miiona više jer Mojes i LVG su doveli klub u period stagnacije dok su ovi samo kupovali te Hesus Navas, Nolito, ovaj, onaj, tu je bio Jaja, Fernandinjo, Fernando, ne mogu da se setim više koliko su novca u kontinuitetu pucali. A vi dovedete Di Mariju i kao da, evo sad vas stižemo.

      Ovo je neki nivo ličnog mišljenja, jesi li razmišljao o tome?

      Bilo bi da trolujem da vam želim loše, ali volim Murinja i koga god vodi biće mi iza kluba koji podržavam u toj ligi ako nije sam taj klub. Nisam toliko ostrašćen Liverpulom, samo Zvezdom. Čak u Španiji gotivim i Atletiko M, ali Siti i Barselonu nema trika.
      Realno je jos, bez para nema tima. Ali porediti igru Murinja i Gvardiole i jedini argument da ti bude jer je spucao vise para (jeste moze nekih 30ak miliona, ako je to cenu rezultata skoro 20 bodova prednosti nek spuca Murinjo i milijardu), a potrosio ih je pametnije, je glupost.

      Comment


      • Svako ima svoje misljenje.

        Peponju ne volim ali bi sa ovim timom Utd isto igrao odlican fudbal i vrlo vjerovatno bio 1 u ligi.

        Doveo bi i Marsijala i Pogbu na neki novi nivo, nivo koji Zoze nije sposoban


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Pa čoveče šta si očekivao, tika taka sa Murinjom? Zna se kako on igra, sledeće godine kad pozatvara sve jake timove i uzme titulu, ako moj Lfc ne uzme, jedva čekam da vidim te hvalospeve i vas sve sam zapamtio, već čitam kako pišete "autobus pa šta, bitan je rezultat, a ne lepota". Samo polako. Bilo je realno da Siti osvoji glasao sam tako na anketi, jednsotavno imaju kontinuitet dovodjenja, a to što lepo igraju ne znači ništa, r e z u l t a t se pamti. Sada ga imaju i poklopilo se, ali i izlapeli Manćini bi sa ovim Sitijem uzeo titulu, doduše ne tako ubedljivo.

          U pravu si doveo bi Pogbu na super nivo, poznat je kao neko ko je odličan psiholog i koga igrači obožavaju, dok ovog Smorinja, samo ružne reči za njega imaju. I Eto i Ibra i ostali koji su radili sa oba trenera kažu da je Pep našao ono nešto u njima, ali ih je Smorinjo upropastio jer je nesposoban.
          Last edited by Cassius Clay; 20-03-18, 10:21.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Pa čoveče šta si očekivao, tika taka sa Murinjom? Zna se kako on igra, sledeće godine kad pozatvara sve jake timove i uzme titulu, ako moj Lfc ne uzme, jedva čekam da vidim te hvalospeve i vas sve sam zapamtio, već čitam kako pišete "autobus pa šta, bitan je rezultat, a ne lepota". Samo polako. Bilo je realno da Siti osvoji glasao sam tako na anketi, jednsotavno imaju kontinuitet dovodjenja, a to što lepo igraju ne znači ništa, r e z u l t a t se pamti. Sada ga imaju i poklopilo se, ali i izlapeli Manćini bi sa ovim Sitijem uzeo titulu, doduše ne tako ubedljivo.
            Prosle sezone je bila mnogo bolja igra, nije da Murinjo ne zna terati fudbal. Gde su muda protiv Sevilje, to mene muci.

            Evo opet cu reci, daj BOZE da mene razuveri i osvoji PL, prv cu reci sam gaaadno pogresio. Ali ja mislim da nece nista, i da ce popiti otkaz najverovatnije sledece sezone. Tu su postovi, cujemo se

            Comment


            • Pa zato što je i on živo biće ne kažem da nije pravio greške, ali ne brini lisica već zna koga je u glavi precrtao i ko nije imao muda i petlju mnogo puta ove sezone od igrača. Pri tom, pritisak je veći nego u Madridu, ali tamo je bar imao igrače pa..

              Znao je on da greši tipa po meni sa Koentraom, ali vi ga predstavljate kao debila a drugi ste na tabeli, a po meni bi trebali 5. da budete sa tim timom.

              Comment


              • Zato sa prevodiocem cvetaju ruze. Sjajno koriscenje Pogbe, Sanceza, Marsijala, Mikija itd itd...

                A da, to nisu dobri igraci. Prevodilac je trenercina ali ne moze sa ovim balvanima nista pa mora da se cepa autobus ali dobri prevodilac nece dozvoliti nikom da mu kritikuje igrace, on ce sve da ih zastiti


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Comment


                  • So pa Marsijal pa Pogba a 4 se mijenja, u zavisnosti ko igra


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ufff sta slusam.

                      Jadni Murinjo nema tim, nema para... A stoeovooo.

                      Postavljate pitanje bi li Pep bio prvi sa UTD, a bi li Murinjo sa Sitijem bio prvi? Ne.

                      Ne bi mu odgovarali Stouns, Laporte i takvi stoperi. Voker da, Delf ne.
                      KdB i Silva ne bi igrali zajedno ovako.
                      Sterling ne bi imao ovakvu sezonu.
                      Sane - Marsijal scenario.
                      Fernandinjo nije dovoljno snazan.

                      Ajde molim vas. Pep ovo, Pep ono. Pep drzao Kolarova, Sanju, Zabaletu i Klisija prve sezone, a prica se da bi ih odma ocerao.
                      Obojica su imali sezonu da shvate koga treba maknut.


                      Prosle sezone kad je Siti ispao od Monaka prica je bila je li lud on bio sa Fernandinjo, KdBom i Silvom, to nikad ne moze da prodje. Nevil smarao da ovo ide kontra logika da osvoji PL s takvim stilom.

                      I ove godine se usrao u citavu ligu i kriticare od prosle sezone.

                      A dako dovede vise toga Perisica i Viliana i stopere i jos jednog veznog no mu opet nece nesto valjat.
                      Pep bi treba tu da uleti za Marsijala i da ima dupla krila za narednih 10 godina.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • Manchester United

                        Originally posted by Uroš View Post

                        Pa Sane i Sterling su klase za Marsijala. Sterling se dokazao u Liverpulu, Sane u Šalkeu, a Marsijal je igrao znaš li gde? U Fr. Dovoljno reći, komična liga. I to u Monaku ako se sećam.
                        Vidim da slabo pratiš united pa ne znam zasto pises o Unitedu
                        Taj nedokazani martial godinu prije nego sto je mou dosao je bio daleko najbolji igrač Uniteda i igrač koji nas je vukao cijelu sezonu i zabio 17golova ako se ne varam
                        I dobitnik tada nagrade za najboljeg mladog igrača na svijetu
                        Znaci dokazaniji i od sanea i od sterlinga



                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Last edited by reddevil96; 20-03-18, 11:17.

                        Comment


                        • Daj da ga primimo i ispadnemo. Nema smisla ovo, Dzons, Roho, Smoling, Baji, Valensija, Erera, Felaini na sred Old Traforda, cuvas 0:0 protiv Rostova...
                          Citao sam neke postove od prosle sezone, jedan post Bicija

                          Jao majko, totalno zaboravih na ovo. 7 defanzivnih igraca protiv Rostova na OT LUDILA !!!



                          Lepa slika
                          Last edited by Ser Gagi; 20-03-18, 11:13.

                          Comment


                          • Istina je, slao sam emailove igračima u kojima sam navodio njihove vrline i slabosti. Razvio sam digitalni tracker s mojim IT saradnikom, a svaki igrač se mogao logirati. Svima sam dao priliku da se pripreme za razgovor sa mnom kod kuće te da se sastanemo kako bismo razgovarali u 'četiri oka'. To pokazuje njihov neprofesionalizam. Istu stvar s emailovima sam radio i u Bayernu. Moj zaključak je da pravi profesionalac želi živjeti profesionalno. Primjer je Arjen Robben, on je čitao emailove", rekao je Van Gaal.


                            I onda @vladan mrtav ozbiljan kaze da je prevodioc doktor za van gaala
                            Ocito je previše zaljubljen u prevodioca pa ne moze objektivno sagledati neke stvari iako je legacy van gaala daleko veći
                            Volio bi znati kakve i slabosti mourinho nasao našim igračima, vjerojatno svima isto a to je slabo izvršavanje obrambenih zadataka a nekima da su preniski za nogomet


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Pa da, zavoravila su se ta izdanja prosle godine.
                              I Rostov i Selta i Anderleht na OT, isti pristup kao protiv Sevilje ali ajde, prva sezona, dosta povreda i sredice se to na ljeto kad FF godinu dana, ista prica se vrti.

                              Jednostavno, prevodilac je kukavica i to je to. Kad ima rezultata onda se moze preci nekako preko stila igre ali kad nema rezultata onda je veliki problem. Igra 0, rezultati 0


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X