Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dankan o Fonteu

    http://www.dailyrecord.co.uk/sport/f...9XKXcsav3WB.97
    sigpic

    Comment


    • To je neki stariji članak izgleda, od pre desetak dana. Još nema ništa konkretno u vezi njega.

      Comment


      • On mene osmehom razori a od za nekoliko sati i sve u ligi

        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Ajde Djavole pomozi danas.


          3ci menadzer, neka bude 3ca sreca.


          Ili ce izgleda morati Fergi na podmladjivanje..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Niko se nije nas`o od nas ovde milijarde MU fanova, da postavi ove bljuvotine nego TI.
                Da mi se poseres na debi dan ili sta? Kakav si k`o neka hijena koja krstari prostorom i samo cekas priliku da malo ugrizes postenog coveka tj. Djavola.

                Koga boli ona stvar sta je on njoj rekao, obecao da bi dobio snosaj tj. umocio... ili sta je ona njemu rekla i obecala da bi bila priznata sponzorusa. Eto lepo su se zabavali, posexali, malo glumili mamu i tatu, sada dosli problemi... pa niko nece preveliku odgovornost.
                Nista novo i nista specijalno u fudbaleri/lepotice svetu.

                Ovi tvoji kako izgledaju ne mogu izgledom ni jednu zenu da privuku.
                Last edited by AIRBORNE; 14-08-16, 12:15.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Kad smo kod naseg bisera

                  "I still have so many things to achieve. I didn't come to Manchester United to just stay for a year and leave." #MUFC
                  Martial: "It's a big club and I feel great here. I never think of leaving. I like everything here except the climate (laughter)" #MUFC
                  On Mourinho:

                  "He is a great coach, he has won a lot of titles. I don't know him personally but I know his resumé. #MUFC
                  On Mourinho: I know he has coached some great players and made them even better." #MUFC
                  On LvG: "My relationship with him is very good. He wanted me to be perfect, he told me that several times" #MUFC
                  He always showed me videos of my game, together with his assistant. Even when I scored a brace, he only showed me the bad stuff. #MUFC
                  On LvG: It was annoying sometimes because you expect to be shown the good stuff you did, but I knew it was for my own good." #MUFC
                  "I've some goals but I'll keep them to myself. Almost every challenge my dad set for me from the start of my career has come true." #MUFC
                  sigpic

                  Comment


                  • Nemam ja nikakav problem s vama ni sa Marsijalom, a ako nekome treba da manipulise zene da ih jebe, te ljude zalim.


                    Ja koliko znam oni su zajedno bili dok je ovaj bjeda bio i cim je malo love zaradio ona je sponzorusa, a on je zrtva.

                    Svakodnevno imam posla sa sponzama povazdan ih gledam i vidim nacine ponasanja. Nije ni Samata neka cvjecka ovdje, ali je ocito ko je napravio vise sranja i koga je lova promjenila.

                    A posebna stvar je da nije fer prema toj maloj djevojcici da joj se roditelji razvlace ovako preko novina, jer za par godina to djete ce u skolu, a svi znamo kakva su djeca kad nalete na neku prljavstinu.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Felaini i Erera sredina, Mata desno, Miki ponovo klupa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Eh da nema Runija, Mata na svoju poziciju Miki desno i eto resenja. Ma kao da mu Mojes meto u ugovoru da mora biti starter...

                        Comment


                        • Sta glumi Mou sa Mikijem nije mi jasno?

                          Comment




                          • Mata ima prednos na u odnosu na Mikija, to mi je u najmanju ruku cudno. Sem toga bez vecih iznenadjenja.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Nemam ja nikakav problem s vama ni sa Marsijalom, a ako nekome treba da manipulise zene da ih jebe, te ljude zalim.
                              Sada sam se zabrinuo da li imas vise od 12. godina i da li si odmakeo od Ivice i Marice, Jezeve kucice i tako toga. Pa covece, svako spajanje muskarca i zene je na neki nacin manipulacija, "igra"... tek posle ide razguljivanje i u velikom procentu, razocarenje.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Mata koji je pred izlaznim vratima ima prednost nad Mikijem? Ko koga tu j?
                                Last edited by Rossonero; 14-08-16, 12:40.

                                Comment

                                Working...
                                X