Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu putovali za London ni Miki ni Runi, pisali smo oko toga.

    Svidja mi se sastav, samo sam hteo Marsijala/Matu od 1', ali i ovako je dobro.

    Comment


    • Trojka Lingard-Rašford i ispred Ibra u napadu mi je tanka, nekako slabo šta konkretno urade. Marsijal i Mata - jedan od njih dvojice da je počeo bio bih zadovoljniji.

      Comment


      • Kakav ocaj majko moja,nisam ovo nikako ocekivao.

        9/14,to be continued...

        Comment


        • Pored činjenice da te gol u 30oj sek sejebe i uništi koncepciju, uz kriminalnu komunikaciju poslednje linije po ko zna koji put, i uz još malo nesrećnih okolnosti.. ovo je baš bilo mučno i jadno. Svaka čast Plavcima i Konteu!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ruzno, mnogo ruzno, ali sto je jos gore tek je oktobar, a krajnje je zabrinjavajuce koliko tehnickih gresaka prave u dva od tri derbija. Ajde da se ovo desilo protiv Liverpula imalo bi mnogo vise logike, oni su tehnicki izuzetni, brzi, ali protiv Celsija ovako tezak poraz je bas neshvatljiv. Izaci pritom kao protiv Liverpula je krajnje cudno, jer su Klop i Venger lijepo pokazali kako treba da se igra protiv ovog Celsija, Murinjo nista od toga nije uradio. Tacno je da nema takve igrace naprijed, tacnije takav tip igraca, ali sa Matom, Martijalom i Mikitarjanom je tu sasvim dovoljno tehnike, a zna se sta treba da se radi protiv Kantea i Matica. I taman kad pomislis Murinjo je naucio on ovo izvede. Jer Konte jeste naucio, promijenio je formaciju posle dva teska poraza, Murinjo je sasvim dobro izasao protiv Klopa, takticki tacno kako treba, ali ne i danas. Po strani katastrofalne greske Smolinga, Blinda, De Hee, Pogbe i Erere, ovako izaci protiv Celsija je bas nejasno.

            Rekao sam i neki dan mi jos nemam iskristalizovanu situaciju, jasan prvi tim. AKo je Runi na klupi zbog lose forme Pogba mora biti isto. On ne umije da doda pas od par metara, nema prijem, gubi loptu u duelima lagano. Jasno je da je tesko kad ga primis posle 30 sekundi, ali ustanes, pokupis i nastavis da igras. Moze izmjena i posle 15 minuta, nekad se to u Kalcu redovno radilo, neko igra lose i ceka se poluvrijeme da se zamijeni, a na kraju se ne zamijeni ni na poluvremenu. To mi bas nikad nece biti jasno, ako za 20 minuta nista nije uradio, zasto mislis da ce za jos 25 ili 70

            Ako svi vide da je Rasford mnogo korisniji sa klupe i blize golu nego od pocetka na krilnoj poziciji koja nije ni krilna, a to Murinjo ne vidi e to je problem.

            Svi ovdje znamo da Kerik mora da igra, on mora da igra, a covjek ga ne zapinje u ligi, sansu uopste ne dobija, kad god igra s lakocom pobijedimo.

            Znalo se da ce Mancester imati posjed i 150+ pasova vise i opet izvede ekipu kao protiv Liverpula, bas nejasne stvari.

            Da kleci na koljenima i moli Svajnstajgera da zauzme svoje mjesto na sredini. Karma je kurva.
            sigpic

            Comment


            • Ja stvarno ne vidim sta je problem. Ne vidim. Raznesemo Lester, raznesemo Stouk(nije htela lopta u gol), raznesemo Fener, sacuvamo gol od najboljeg napada u ligi. I onda dodje Celzi i razvali nas od kurca. Ne mogu ja sad da mislim onako kako vetar duva pa da upirem prstom na 6-7 igraca kad je tih istih 6-7 igraca vrhunski odigralo prethodne 3 utakmice. Al brate 4:0 da puknes od Celzija a da sacuvas gol od Liverpula, pa kako? Razumem, sjebao nas je prvi gol pa je jelte, ubio ceo taj plan da se ide na bod. Al brate nismo ni srljali napred toliko posle prvog gola pa da nas tako seku iz napada u napad.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Sa vedrije strane prije ova dva derbija pet bodova od vrha, sad smo na sest. Nije da je bitno jer ako ne uhvatimo neki kontinuitet vrlo brzo najebali smo i ovih sest ce brzo biti 12 i otici ce svi vozovi koji vode do vrha, jer svi rivali izgledaju bolje od nas osjetno u ovom trenutku.

                Tih 6-7 igraca nemaju kontinuitet, to je najveci problem, zato oni moraju biti rotacija i moraju biti korisceni kao squad players, a oni koji prave razliku i znaju fudbal na terenu. Ne mogu nikad Erera, Pogba i Felaini da igraju prije Svajnstajgera i Kerika, ne moze Lingard prije Mate i Mikitarjana, ne moze Blind prije Soua, protivprirodno je.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Da kleci na koljenima i moli Svajnstajgera da zauzme svoje mjesto na sredini. Karma je kurva.
                  Je li on i dalje član ovog kluba i smatra li on sebe članom?

                  Comment


                  • Jeste, registrovan je za PL, ali ga oni koji se pitaju ne smatraju clanom kluba bojim se.

                    Mourinho to Conte at full time: "Don't do that at 4-0. At 1-0, ok, but at 4-0 is humiliation"


                    Boooo fucking hoooo, cry me a river
                    sigpic

                    Comment


                    • Pusti Junajted, ajde na temu za PL. Ide novi obracun Fiksnog i Akija



                      Sent from my Samsung GALAXY S5.

                      Comment


                      • Dan mrmota je to, sve vec vidjeno
                        sigpic

                        Comment


                        • Registrovan za PL a dan prije najvećeg derbija dolazi u Pionir da gleda Partizan protiv Olimpije, rekao bih da su tu osjećaji obostrani. Ako već prima punu platu neka se bar nalazi na mjestu gdje treba.

                          Comment


                          • Hahaha ziva istina

                            Mora Murinjo da vrati mjesta Svajniju i Keriku ako misli da juri top4. I da se vise vrati Miki jer on skoro i da nije igrao za nas.
                            I mora Mata stalno da igra.

                            Sent from my Samsung GALAXY S5.

                            Comment


                            • Jako lose danas, doduse nije ni rezultat bas realan. Potpuno promasena postavka igre, brzi gol, greske kompletne odbrane, povreda jednog stopera itd... Sa druge strane lose igramo a zaostajemo samo 6 bodova sto i nije uopste mnogo. Sledece kolo na domacem protiv Barnlija mora pobeda.

                              Comment


                              • To je ta sudba kleta... nama nijedan rezultat nije realan

                                Squawka Football ‏

                                Zlatan Ibrahimovic's last 5 Premier League games:

                                23 shots
                                17 fouls committed
                                2 yellow cards
                                0 assists
                                0 goals
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X