Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mourinho on Fellaini: "It's easier for Galatasaray to get me than Marouane. He is too important to me. No chance."


    Ma daj mu Jose doživotni ugovor, i samo cepaj duge lopte na drvo! The United way!

    Comment


    • Idemo novi ugovor za Maruana, petogodisnji, da zavrsi karijeru u klubu. Bravo Zoze.
      sigpic

      Comment


      • Jel se čeka i Anderov ugovor?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Da, da, Ander ce narednih dana dobiti novi dugogodisnji ugovor.

          Iako bih radije Fabinja moze Matic svakako. Kreteni sa rc dozivjese pravi meltdown, zastrasujuce kako nista ne znaju o fudbalu. Matic ce dati Pogbi potrebnu slobodu. Jos Perisa, poslednje i najvaznije pojacanje ljeta i sva pojacanja ce imati svoju ulogu u prvom timu, sem Lindelofa nadam se.
          sigpic

          Comment


          • Daj Lindelofu šansu, ne razapinji ga odmah
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Matic izgleda gotov, ajde jos Perišića da završimo prije početka sezone u PL i to bi bilo to.

              Comment


              • Ako dodje Perisa ocekujte lose igre. Nije prosao pripreme, tako da negde u oktobru novembru ce da proradi

                Da su papani ranije isplatili sve bi bilo lepo da se decko uigra, ali ovako...

                Comment


                • Procitah da je Anderu ponudjeno oko 200k nedeljno. Te pare je zasluzio, i to ne samo svojim igrama. Bar ja nisam zaboravio da je iz svog dzepa platio porez za transfer da bi dosao, i da je pritom potpisao za neku sicu, ako me secanje dobro sluzi, bese nekih 60-70k nedeljno, u svakom slucaju manje od 100k.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ne da Žoze Maruana pa to ti je.
                    Posle Matića jel će biti još koje pojačanje? Jel se zna.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Ne da Žoze Maruana pa to ti je.
                      Posle Matića jel će biti još koje pojačanje? Jel se zna.
                      Perisha i mozda aurier


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Dobar je taj Orije samo sto ne bi mogao da igra LS jer kolko sam ja skontao njemu je zabranjeno da kroci u pola drzava Evrope.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Aurier has apparently reached an agreement with #MUFC. Waiting to find out if he can enter the UK. #PSG allowed him to discuss with clubs. https://twitter.com/parisunited6/sta...59109338431488


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • AKo dobije dozvolu da udje u Britaniju to je valjda to i sto se Orije tice. Top bek i smijesna cijena, samo ponasanje diskutabilno krajnje.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Svi bismo mi mogli da zadovoljavamo te uslove, a možda bi pružili i više na terenu.


                                Matić
                                Herera Pogba

                                Može!

                                Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X