Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema veze to za poslednjih 7 meseci... stiže februar... zna se kako se sve raspada polako od tada.
    Last edited by miloolja; 19-10-16, 14:32.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Fixni ne poredim ja nikakvu istoriju trenera. Samo napominjem da sad nije ni mesto ni vreme za kritike Vengera. Pustite coveka neka radi svoj posao, napokon je slozio sve kockice i moze da uziva u svom trenerskom poslu pre penzije, zasluzio je makar toliko poštovanja.

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Fixni ne poredim ja nikakvu istoriju trenera. Samo napominjem da sad nije ni mesto ni vreme za kritike Vengera. Pustite coveka neka radi svoj posao, napokon je slozio sve kockice i moze da uziva u svom trenerskom poslu pre penzije, zasluzio je makar toliko poštovanja.

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
        Ok, nisam te onda razumeo,imam ja svoje postovanje prema njemu i misljenje,a uglavnom sam ga kritikovao zbog transfer politike.
        A ovo sad sam se zakacio jer su pre tebe,neki fubalski znalci poredili njega i Moua,pa sam se na to nadovezao

        Comment


        • Presica pred Fener.









          RVP - "I am now playing for Fenerbahce and I want to do well for my team but of course it will be special to play 'AT HOME' [Old Trafford]
          sigpic

          Comment


          • Ono kad Wengeru pod fantastičan period igre ubrojiš i period ljetne pauze

            Comment


            • Murinjo pod hitno da promeni način igre i filozofiju Mančester Junajteda jer navijači nisu navikli na dosadan odbrambeni fudbal. Ono što smo gledali u ponedeljak veče na Enfildu ličilo je na sve osim na fudbal. Destruktivna igra sa ciljem da se gol ne primi a u napadu šta uleti, ne pije vodu na OT.

              Nije još kasno za promene, sezona se tek zahuktava, ali brine forma mnogih igrača. Pogotovo je upitan nivo igre, prethodnih godina srca i duše tima, Vejna Runija. Fudbalski znalci i analitičari skloni su tvrdnji da je fudbal koji trenutno igra popularni Šrek najveći kamen spoticanja u igri giganta sa OT. Ja bi reko da kandidata ima na pretek. Tek po neki bljesak Mate, lutanje astronomski plaćenog Pogbe i traženja idealne pozicije, Ibrinih kvalitetnih sekvenci...malo je za klub koji želi gotovo sve na fudbalskoj mapi. Ima i nečega dobrog. A to su partije Erika Bailija, legitimnog naslednika Nemanje Vidića i nastavak u visokom ritmu još uvek tinejdž zvezde Markusa Rašforda.

              Naredne tekme, prvo sa Fenerbahčeom u derbiju LE i sa Čelsijem u nastavku borbi za premijerligaške bodove, daće odgovor dal Murinjova četa kreće pravim stopama ili je i ova sezona, poput Mojesove i Van Galove, već za bacanje.

              Comment


              • Navijaci mogu malo da se strpe. Vec su oterali Van Gala onim skandiranjem a on sam je kriv jer je promenio pristup i sve otislo u djavola. Da je nastavio u onakvoj sezoni mozda bi i prvak bio a ovako uzeo FA i ispao iz LS na gol razliku. Murnijo ne verujem da ce da menja pristup i ne treba a navijaci da se malo naoruzaju strpljenjem. Kao da ih je Ferguson razmazio nekakvom leprsavom igrom i unistavanjima a ne tvrdim utakmicama. Mi ovde koji dugi niz godina ne propustamo tekme znamo vrlo dobro kako je Fergi cupao bodove i uzimao titule dok npr neki navijaci ili navijaci drugih klubova pamte samo hajlajtse kojih ima dosta u 25 godina. Kako je nor Fergi uzeo 2 LS? Kako se zatvarala Barsa i izbacivala sa 1:0 u dvomecu? Kako su se cupali bodova protiv malih PL, koliko preokreta samo u poslednjim minutima, itd... Dominacija od po 3,4:0? Tesko. Napad je dobro imati ali odbrana donosi trofeje...

                Comment


                • Da sam znao da ce se ova tema pretvoriti u bojno polje djavola i tripletara, nikad ne bih zapocinjao sa konstruktivnim kritikama upucenim na rad Zozea

                  Comment


                  • Originally posted by mikisavic89 View Post
                    Navijaci mogu malo da se strpe. Vec su oterali Van Gala onim skandiranjem a on sam je kriv jer je promenio pristup i sve otislo u djavola. Da je nastavio u onakvoj sezoni mozda bi i prvak bio a ovako uzeo FA i ispao iz LS na gol razliku. Murnijo ne verujem da ce da menja pristup i ne treba a navijaci da se malo naoruzaju strpljenjem. Kao da ih je Ferguson razmazio nekakvom leprsavom igrom i unistavanjima a ne tvrdim utakmicama. Mi ovde koji dugi niz godina ne propustamo tekme znamo vrlo dobro kako je Fergi cupao bodove i uzimao titule dok npr neki navijaci ili navijaci drugih klubova pamte samo hajlajtse kojih ima dosta u 25 godina. Kako je nor Fergi uzeo 2 LS? Kako se zatvarala Barsa i izbacivala sa 1:0 u dvomecu? Kako su se cupali bodova protiv malih PL, koliko preokreta samo u poslednjim minutima, itd... Dominacija od po 3,4:0? Tesko. Napad je dobro imati ali odbrana donosi trofeje...
                    Ni SAF nije teklo med i mleko u početnim danima na klupi "Crvenih đavola" tako da svaki početak je težak, pogotovo posle suverene ere doktor Fergija.

                    Comment


                    • Mi kad smo bili najbolji, a Liverpul najgori, igrali smo defanzivno i opet smo gubili na Enfildu. Tek sada je druga prica, zato sam i rekao da sam zadovoljan bodom. Ali pristup se mora promeniti protiv Celzija, pre neki dan se nisam dobro izjasnio. Nisam rekao da je pobeda pod must bukvalno, nego da se malo promeni nacin igre, odnosno da SB nije Enfild ipak, i moze se igrati sa njima, sto nije slucaj sa momentalnim Matchupom kao Liverpul.

                      Comment


                      • Ko je ovaj deckonja sto je otkrio DLP tempo kad je Granit stigao na sat tjelovezbe a pre dve sezone ne bi tempo prepoznao da su mu stavili metronon na kapke i napisali "Cazorla" na njemu. Pitam za ime, pa da gostuje kod Strajnica veceras.

                        Comment


                        • Ljudima ovdje ocito nije poznat igrac koji se zove Xabi Alonso, ali dobro, vase halucinacije su dokumentovane.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Dobro došao kući!

                            Last edited by miloolja; 19-10-16, 15:55.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ljudima ovdje ocito nije poznat igrac koji se zove Xabi Alonso, ali dobro, vase halucinacije su dokumentovane.
                              Jbg mi ovde samo za Skolsa znamo...

                              Comment


                              • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...gel-Gomes.html
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X