Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    I to sam napisao Maricu pre 2-3 sata. Midtable ekipa smo postali, a sprdamo se sa Liverpulom. Liverpul ima bolju buducnost od nas 5x puta. I Mancester Siti takodje.
    To zavisi od uprave. Ako urade to sto treba da se uradi ubijedjen sam da ce nam svi gledati u ledja.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      To zavisi od uprave. Ako urade to sto treba da se uradi ubijedjen sam da ce nam svi gledati u ledja.
      I ja imam isto mislenje, podrazumeva se ko treba da dodje to da se ostvari Ali....

      Comment


      • David De Gea remains Real Madid first-choice goalkeeping target. [Telegraph & Mirror] #MUFC
        Bez njega i sa glavonjom na klupi ne smem ni da zamislim koji su nam dometi sledece sezone.
        sigpic

        Comment



        • Comment


          • Louis van Gaal on Top 4: "I think it is still possible but it is not in our own hands and that is the difference."
            LvG: "It is very disappointing because we were ahead. We gave it away because of the set plays."
            Moze li bar jednom da kaze izvinite, ja sam kriv, ili bar nesto slicno. Mozda ce sledece sezone da poradi na tom polju.
            sigpic

            Comment


            • E prosvetlio nas je sa prvom izjavom, nismo to znali. Filozof klasican, diplomat

              Comment


              • Imam osjećaj da ćemo na kraju imati i mi i Siti po 66 bodova, i onda na gol razliku ostati peti. Što bi bio najpošteniji kraj sezone, da nam se napokon odbije od glavu fudbal koji igramo.
                Inače Bornmut dobijamo (ako dobijemo) nešto ako Norič, smor utakmica i onda gol Mate, Marsijala ili Rašforda za spas.

                Comment


                • Iskreno se nadam da ce poseta protiv Bornmuta biti u stilu Emptyhad-a.
                  sigpic

                  Comment


                  • lvg OUT
                    ed w OUT

                    Comment


                    • Protiv Bornmuta ocekujem goleadu, dakle 2:0.

                      BBC

                      It is understood talks have taken place with Mourinho, who has also managed Inter Milan, Real Madrid and Porto. A verbal agreement that the 53-year-old Portuguese will become the next manager at Old Trafford is believed to have been reached.

                      United chief executive Ed Woodward has been silent on Van Gaal's future at the club.

                      After losing at West Ham Tuesday, United must now beat Bournemouth and hope Swansea defeat Manchester City on the final weekend of the Premier League season to claim top-four finish and a place in the Champions League qualifiers.

                      United meet Crystal Palace in the FA Cup final on 21 May.
                      Ajde zavrsavajte to ili se ugasite.

                      Ako dodje Murinjo barem da mu ne jedu govna kako ne daje sansu mladima. Eto LE i miki maus kup, 15-ak lijepih prilika za klince.
                      sigpic

                      Comment


                      • Gledajte vi dje on stoji. Greota je reci za ovog fudbalskog analfabetu da je inteligentan. Covjek koji pet igraca Vest Hema drzi u igri.

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ako bude Poketino ili bilo ko drugi prije Murinja to ce biti strasno. Mogu da vrate lagano sve sto se desavalo do prije tri godine postavljanjem Murinja i ne koriste tu sansu. E to je ono sto mi je potpuno nejasno? Nema nijednog logicnog objasnjenja zasto Murinju ne dati klupu.
                          Samo mi nije jasno šta imaš tolko protiv Pocha

                          Ne moraš odgovoriti sad,možeš i sutra kad se smiri malo situacija.


                          Jedino što bih mu ja kao minus pripisao je to što ne bi mogo da privuče imena kao Murinjo,manje iskustva u LŠ naravno al ono od ovih novih trenera on mi je sigurno jedan od najperspektivnijih i mogu slobodno da napišem kolko god mislio da je Murinjo pravi najbolji izbor za Junajted ovog bi osobno pre birao ,čak mi je šta više savršen,odmeren u svojim postupcima,ima strpljenja sa mladima,brz,atraktivan fudbal,skroz mi se uklapa u tu neku filozofiju Junajteda
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai View Post
                            Samo mi nije jasno šta imaš tolko protiv Pocha

                            Ne moraš odgovoriti sad,možeš i sutra kad se smiri malo situacija.


                            Jedino što bih mu ja kao minus pripisao je to što ne bi mogo da privuče imena kao Murinjo,manje iskustva u LŠ naravno al ono od ovih novih trenera on mi je sigurno jedan od najperspektivnijih i mogu slobodno da napišem kolko god mislio da je Murinjo pravi najbolji izbor za Junajted ovog bi osobno pre birao ,čak mi je šta više savršen,odmeren u svojim postupcima,ima strpljenja sa mladima,brz,atraktivan fudbal,skroz mi se uklapa u tu neku filozofiju Junajteda
                            Ja sam savrseno miran, stanje nirvane

                            Evo da uzvratim kontrapitanjem, sta mislis ko ce prije doci do titule sledece sezone sa Junajtedom, Murinjo ili Poketino, odnosno kolike sanse dajes jednom, a kolike drugom?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Gledajte vi dje on stoji. Greota je reci za ovog fudbalskog analfabetu da je inteligentan. Covjek koji pet igraca Vest Hema drzi u igri.

                              Bas je losu utakmicu imao veceras, bas. Kompletan tim je igrao ocajno, ali on je veceras napravio par vrhunskih gluposti.

                              Snajderlin se krije iza igraca, ne zna da uđe u prostor, Herera kao neko derište pored ovih bikova iz Vest Hema. I Mata je mali ali on zna s loptom, nekako je sacuva. Ovaj skroz zaboravio da igra, kao da mu je debi, ne moze nikog da pretrci, nema pas, nije borben. Evo mu konacno prilika da i zaigra uz dvojicu u sredini on kao neka devojčica.
                              Last edited by HeadBurn3r; 11-05-16, 00:09.

                              Comment


                              • Ali od kad ja to pricam? Kao da mi je cilj i zelja da neko lose igra u Junajtedu, pa je bilo napada kriv Van Gal, vidjecemo sledece sezone i sl. Sta cemo da vidimo? Ti ljudi dobijaju priliku u sredini na sve moguce nacine i na kraju imamo trojicu koja su daleko, daleko bolji od ostalih, a dvojica od te trojice su veterani, a ovi su u zenitu, ako su uopste i usli u njega. Kerik moze da ima 50 godina, on je izmislio fudbal za ovo sto igraju Snajderlin i Erera, Svajni isto. Moze da je debeo, da je povrijedjen, da izadje i igra na jednoj nozi on kad je na terenu lopta je kod njega, nema skrivanja nikakvog. Pritom obojica omogucuju balans i takticki su besprekorni. Felaini isto pravi razliku, nema pas, ali barem te misice obezbijedi do maksimuma, stvarno mu je lakse kad ima dvojicu pored sebe, ali i sa Kerikom samo kad igra on igra i pravi razliku na sredini, ovo sto igraju Snajderlin i Erera je kriminal.

                                Ne znam sta se desilo sa Ererom stvarno, on je igrao fenomenalno prosle sezone, pa i ove u par derbija, ali u 90% utakmica je ispod svakog nivoa. To su pocetnicke greske, van pozicije, ocajna anticipacija i ulijetanje, Snajderlin ni blijeda sijenka nije od onog igraca od prosle sezone. Ajde i on je imao vrhunskih defanzivnih partija, ali sto se pasa tice korisniji bi nam Kleverli bio. Felaini koji nema pas pokusava, ide naprijed, zagradi i prodje, ovaj nista.

                                Da se produzi ugovor tom Keriku pod hitno i da se nadamo da ce Svajnstajgera zaobici povrede, ako budu mogli da iznesu 25-30 utakmica u ligi barem cemo mirni biti. Jeste stvarno Snajderlin rodjen za Murinja, b as pravi njegov tip igraca, ali Zoze ga siguno ovoliko trpiti nece. Van Gal ih trpi i vjeruje im i na kraju sve po njemu puca, ako, kad ne ide trener je kriv, krivim ga i ja za mnoge stvari, ali za neke stvarno necu i ne mogu, jer apsolutno ne vjerujem da im kaze izadjite i igrajte kao najgori vezisti svijeta.

                                Mata ne igra na ocekivanom nivou, ali on ima neku viziju, posalje dobar pas, prodje igraca, stvori nesto, izmisli, ovi nista. Njega jebu fizikalije, on ima fudbal u malom prstu generalno, kapiram da ce biti vrhunski strucnjak. Moze Runi, odnosno ova usporenisnimak verzija Runija ovako jos deset godina. Jer je i ovakav za klasu jaci od vezista po vokaciji.

                                O Blindu necu vise, on na kraju krajeva nije kriv sto igra stopera jer stoper nije, iako je utripovao da jeste u nekim izjavama, ali isto tako ko misli da on moze da igra na sredini sa ovim promajama u glavi i fizikalijama grdno se vara. Covjek kao stoper izlazi redovno i redovno gubi lopte, to je pogubno isto i kad vezista radi. Rotacioni lijevi bek i ljepota.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X