Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eeeh ti prekidi. Izgleda smo samo i primali golove iz prekida ove sezone. Sa druge strane ne secam se kada smo dali gol iz prekida a tek posle kornera, tuga.

    Comment


    • Majstor za namjestanje ofsajda.

      Comment


      • Nesto mi nije padao na pamet, ali defitnivno je Murinjov tip igraca npr.

        According to Superdeporte, Premier League side Manchester United are interested in signing AS Monaco’s attacking midfielder Bernardo Silva.

        The Portuguese international is one of the likely candidates to leave the Principality side this summer.
        Idu povezivanja i sa Gomesom i Mustafijem
        sigpic

        Comment


        • Ne znam koliko je baš njegov tip igrača. Brža i malo fizički jača verzija Mate, ali bi svakako voleo da ga vidim kod nas da konačno imamo pravu desetku.

          Comment


          • Ako ja nešto nisam istripovao meni se najviše svidela ona garnitura dresova gde je znak "ševroleta" bio bez ovog žutog(kako da objasnim) a sam dres crne boje

            Mislim da je Toma to kačio i ne znam šta je bilo sa tim dresovima,il su to samo pustili buvu
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
              Ne znam koliko je baš njegov tip igrača. Brža i malo fizički jača verzija Mate, ali bi svakako voleo da ga vidim kod nas da konačno imamo pravu desetku.
              Brz, lagan na nogama, prilicno dobar work rate, ako mene pitas bas njegov tip. Nije ni ovaj Mata isti sto se defanzive tice kao onaj iz Celsija, meni Bernardo lici na Silvu, samo sa boljom radnom etikom iako je gradja diskutabilna za PL.
              sigpic

              Comment


              • Ajde da ovoga otpisemo barem za sledecu sezonu


                Tottenham Hotspur manager Mauricio Pochettino has signed a contract extension which commits him to the club until 2021.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Abel View Post
                  #sminkanjeNeuspeha
                  Isti dizajn kao Realov treći dres ove sezone.

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Na današnji dan, pre tri godine... kao večnost da je prošla od tada

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ako se idioti dozovu pameti i dovedu Zozea taj trofej je ponovo u klupskim vitrinama
                      sigpic

                      Comment


                      • U suprotnom ćemo ko Zvezda od 1991.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Lvg bi sa pojedinim igracima u kadru bio u donjem delu tabele, SAF uzeo titulu...

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Man United create powerful new scouting position - but the job doesn't involve watching football
                            http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...-overhaul.html
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma naravno... šta će im uopšte skauting, kada i one koje skutiraju mesecima... ne dovode.
                              Ludilo, zezanje....
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ne secam se ko me opomenuo za ne razumevanje mojih postova, cini mi se HB al` dobro veli,
                                ona tabela od pre neki dan, to je moja tabela po zasluzi... tako da smo i na njoj kao 6-i., klimavi.

                                Opet je napravljen ZID, informacija je sve manje i manje a to nikako nije dobro... u pogledu dolaska Josea.
                                Bas mi ne sluti na nesto dobro a jos je crnje posle samarcine zvane Renato.
                                Last edited by AIRBORNE; 12-05-16, 17:17.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X