Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Still in the last match of the season we can pass over Manchester City. They can lose and we can win - then we are fourth. In this league it happens a lot [surprise results] and Swansea City are on a very good run. But we have to beat Bournemouth and that's also tough."
    Bjezi trolcino.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ja sam savrseno miran, stanje nirvane

      Evo da uzvratim kontrapitanjem, sta mislis ko ce prije doci do titule sledece sezone sa Junajtedom, Murinjo ili Poketino, odnosno kolike sanse dajes jednom, a kolike drugom?
      Ono što znam sigurno to je da bi Murinjo u kraćem roku izvršio rekonstrukciju(što je za vas jako bitno),Poch se tu pokazao malo neodlučan(primer oko backup napadača,mislio sam prvo da je Levi kriv,na kraju je ispalo da je Pochova odluka bila),iz tog ugla pretpostavljam da bi mogo da ima problema u Junajtedu( i to i ha ha problema), s tim u vezi,da se zaključiti da bi u prvoj sezoni Murinjo imao bar na papiru jasniju situaciju ali to ponovo ne garantuje da će uzeti titulu.

      U Totenhemu Poch imao dosta vremena da se namesti,dok taj film ne bi mogo da vrti u Junajtedu nikako ali i pored toga ima tu igrača sa kojim bi mogo da radi,Smoling,Šou,Šnajderlin,Erera,Marsijal,Depaj brate,mislim da bi ga doveo u red bar donekle

      Ako to uzmem u obzir onda Murinjo ima ne veće nego daleko veće šanse ali bih ja i pored toga pre krenuo po Pocha

      I to bih ga izabrao ne iz objektivnih razloga nego zato što mi se on totalno uklapa u to o čemu stalno pišete,ta filozoija Junajteda,Murinjo mi je totalna suprotnost i nikako mi ne ide u tu priču,no to je na kraju krajeva samo moje mišljenje a kako sam i gore napisao da ga smatram top trenerom,verujem da bi i trofeji stigli
      Spoiler
      kad tad
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • NajvećA zamerka glavonji je držanje igrača koji nisu u formi konstantno u ekipi.

        Runi juče 5x jaci igrač od Erere i Morgana zajedno. Iskreno i meni je palo na pamet da ga probamo kao stopera? Može on to lagano. A može taj Runi još mnogo. A i pošto su nam igrači sredine terena nesposobni daj tom Keriku ugovor. ne zato što je dobar nego zato što ovi nemaju želje.
        Prodali su likovi sezonu. Ereru ajde još i mogu da razumem. Ali Morgana nikako. Prošle nedelje odbrana zategnuta maksimalno juče rasulo.
        Jel primetio neko da je posed u drugom poluvremenu bio na strani WH a mi dali dva gola? Jebo ih posed da ih jebo posed. Previše smo dobijali ovakve utakmice u prošlosti sve se vraca.

        A lepo ste započeli juče dan sa kukanjem za ono dete. Nemoj da kukate i pred finale FA koliko god da je mini maus kup ja ga želim a trebali bi ste i vi. Daleko od toga da će on nešto promeniti u ovoj sezoni. Jednostavno kada ste već u finalu uzmite ga.

        Teško ekipi ako dodje Murinjo. Pa i Poketino. Fergi da se vrati vratio bi Kleverlija i Andersona i dominirao.

        Najgore što je čovek sa mudima kastrirao samog sebe čim je došao u klub. A to nikako nisam očekivao. LVG iz Bajerna sa ovom istom ekipom bi uzeo ligu. Ali ovaj LVG je prazan nema želje za trofejima. Šta god on pricao. Verovao je i previše u igrače koje je doveo koštaće ga posla.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • 3CDE4DE5B4E7435C9AE2D70AA9E1D55A.jpg

          I zvanicno predstavljen novi dres za gostovanja. Na slikama odvratno izgleda ovako kad obuku i nije los mada ce beli biti mnogo lepsi.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Najgore što je čovek sa mudima kastrirao samog sebe čim je došao u klub. A to nikako nisam očekivao. LVG iz Bajerna sa ovom istom ekipom bi uzeo ligu. Ali ovaj LVG je prazan nema želje za trofejima. Šta god on pricao. Verovao je i previše u igrače koje je doveo koštaće ga posla.
                Gresis, nema tu neke preterane razlike kada poredis rezultate koje je belezio u ligi.On se u prvoj sezoni se za titulu borio protiv duplo slabijih timova od Bajerna.Kao kada bi Junajtedu najveci konkurenti za titulu bili lupam Everton i Sautempton.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ako bude Poketino ili bilo ko drugi prije Murinja to ce biti strasno. Mogu da vrate lagano sve sto se desavalo do prije tri godine postavljanjem Murinja i ne koriste tu sansu. E to je ono sto mi je potpuno nejasno? Nema nijednog logicnog objasnjenja zasto Murinju ne dati klupu.
                  Mauricio je produzio ugovor, nema mesec dana, tako da ce biti on na klupi Spursa jos malo.

                  Ako je taj pre-contract potpisan sa Mouom kako Di Marzio prica, ne vidim razlog zasto ne bi ozvanicili na kraju sezone, da sacekaju i zvanicno kraj sezone, pozdrave se sa van Gaalom. Kako sam cuo, ima ta klauzula o naknadi koju Mou-Mendes mora da plati ako ne potpisu zvanican ugovor.

                  Mislim, ako taj predugovor zaista postoji, onda i ova fama oko pritiska na klub ove struje oko Fergiea da ne zele Moua, sigurno ne koci nista i ne postoji. Jer da to rade, taj predugovor ne bi bio ni potpisan. Moje neko misljenje, jedino da rade Fergieu iza ledja i da on nije upoznat sa tim delom price. Coveku sad svasta pada napamet, a najpametnije je da se saceka kraj sezone, pa da vidimo kom' opanci, a kom' obojci.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by saburo sakai View Post
                    Ono što znam sigurno to je da bi Murinjo u kraćem roku izvršio rekonstrukciju(što je za vas jako bitno),Poch se tu pokazao malo neodlučan(primer oko backup napadača,mislio sam prvo da je Levi kriv,na kraju je ispalo da je Pochova odluka bila),iz tog ugla pretpostavljam da bi mogo da ima problema u Junajtedu( i to i ha ha problema), s tim u vezi,da se zaključiti da bi u prvoj sezoni Murinjo imao bar na papiru jasniju situaciju ali to ponovo ne garantuje da će uzeti titulu.

                    U Totenhemu Poch imao dosta vremena da se namesti,dok taj film ne bi mogo da vrti u Junajtedu nikako ali i pored toga ima tu igrača sa kojim bi mogo da radi,Smoling,Šou,Šnajderlin,Erera,Marsijal,Depaj brate,mislim da bi ga doveo u red bar donekle

                    Ako to uzmem u obzir onda Murinjo ima ne veće nego daleko veće šanse ali bih ja i pored toga pre krenuo po Pocha

                    I to bih ga izabrao ne iz objektivnih razloga nego zato što mi se on totalno uklapa u to o čemu stalno pišete,ta filozoija Junajteda,Murinjo mi je totalna suprotnost i nikako mi ne ide u tu priču,no to je na kraju krajeva samo moje mišljenje a kako sam i gore napisao da ga smatram top trenerom,verujem da bi i trofeji stigli
                    Spoiler
                    kad tad
                    Sta je osvojio taj Poketino u karijeri? Svaka njemu cast, moderan je trener, gaji lijep stil, ali se svi sjecamo kako i zasto je dao Kejnu sansu, ne bi da ga muka nije nacerala. Nije bas da ga je izmislio ni iz cega, da je vidio njegovu briljantnost, nego mu nije bio ni blizu prvog tima i sansu je dobijao samo u LE.

                    Ne treba mu nista oduzimati, njegov put je bas dobar ali on nije nista uradio da bi mogao da cisti cipele Murinjo, kamoli da bude ravnopravan kandidat sa Zozeom. Gospodin je, nema skandala, fino poslozi ekipu, evo je imao idealnu priliku da vodi evoj tim do titule i kad je bilo najvaznije dobro su popustili. A to na duze staze je nemoguce znati i planirati, moze da bude tu deset godina, moze godinu, nikad se ne zna, ali da garantuje najvece moguce rezultate kao Murinjo nikako.

                    Originally posted by Freshman View Post
                    Mauricio je produzio ugovor, nema mesec dana, tako da ce biti on na klupi Spursa jos malo.

                    Ako je taj pre-contract potpisan sa Mouom kako Di Marzio prica, ne vidim razlog zasto ne bi ozvanicili na kraju sezone, da sacekaju i zvanicno kraj sezone, pozdrave se sa van Gaalom. Kako sam cuo, ima ta klauzula o naknadi koju Mou-Mendes mora da plati ako ne potpisu zvanican ugovor.

                    Mislim, ako taj predugovor zaista postoji, onda i ova fama oko pritiska na klub ove struje oko Fergiea da ne zele Moua, sigurno ne koci nista i ne postoji. Jer da to rade, taj predugovor ne bi bio ni potpisan. Moje neko misljenje, jedino da rade Fergieu iza ledja i da on nije upoznat sa tim delom price. Coveku sad svasta pada napamet, a najpametnije je da se saceka kraj sezone, pa da vidimo kom' opanci, a kom' obojci.
                    Ono sto sigurno znamo sve te informaicje dolaze iz Murinjovog tabora, odnosno od strane Mendesa. Mendes je jak izvor, on je sigurno rekao Di Marzio za predugovor i za Bertu i da je Murinju zavrsena prica, ali to uopste ne mora da znaci da je tako. Sve sto dolazi dolazi od bliskih medija sa Mendesom, El Pais, onaj portugalski vodeci mediji, ostali manje pouzdani portugalski mediji, Moratijeva sestra koja kaze da ide u Mancester posto se vidjela sa Murinjom dan prije. Mozda jednostavno vrse pritisak, Murinjova zelja da vodi Junajted je odavno poznata, a moguce je da nista potpisano nije.

                    Oko Poketina, i ludje su se stvari desavale, to sto je potpisao ugovor nista ne znaci, a Poketino je vec koketirao sa PSZom, SAF mu se divi, ovaj vidis njega zove na sastanak da pricaju oko LS, Junajtedu nije problem da oslobodi Poketina tog ugovora ako ga bas zeli i ako ovaj zeli da vodi Junajted. Postoji i mogucnost da je on opcija za 2017/2018. sezonu kad Van Galu istekne ugovor. Bas vise nista ne znamo, ali znacemo posle finala FA kupa kapiram.
                    sigpic

                    Comment


                    • Poketino je Mojes 2, dovodjenjem doticnog gubimo jos 2-3sezone, a misevi ce kolo da vode.

                      Budalu su, ako je parafiran predugovor, i sada izmisljaju toplu vodu, jedino mislim da Murinjo moze nas stabilizovati, ovo je bruka i sramota vec 4-5godina, ni glave ni repa igra, samo golman na mjestu.

                      Zato Manda niti prati spekulacije oko trenera, niti oko transfera, kada udje u prostorije i potpise i prestavi se, tada ga moje oci uoce, a ovo zajebi, odavno tako.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Stvarno možeš da zamisliš Mojesa da s ovakvim timom Totenhema bude na pragu titule i razvije teamwork i igru kakvu su Pevci imali?

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Abel View Post
                            Stvarno možeš da zamisliš Mojesa da s ovakvim timom Totenhema bude na pragu titule i razvije teamwork i igru kakvu su Pevci imali?
                            Bio je cetvrti kada su ovi iz top pet bili masu jaci, kada su i u LS igrali glavne uloge, a sada je on briljantan, jer je bio iza Lestera, vidicemo gdje ce biti dogodine i u LS.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Adidas se fokusira na marketinski najjace klubove i klubove koji imaju najvecu bazu navijaca.

                              Adidas say Chelsea deal not ending because of poor #CFC form, but because they want to sponsor fewer clubs (Man United, Real Madrid, Bayern)
                              they're ditching teams left, right & centre to concentrate on one per league. (MUFC)
                              Uzmi im jos para Edvarde

                              Mada malo vjerovatno posto njima Celsi placa raskid ugovora, bice da su nasli unosniji posao.
                              sigpic

                              Comment


                              • 21 gol primljen iz prekida ove sezone!!! Blind.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X