Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Bolje da nas SAF pisa nego ovaj retardirani konj, pa sta je on uradio za klub da mu se ovoliko dozvoljava?

      Comment


      • Meh, klasicno pranje. Sad ce za sve kriviti Van Gala, ne moze Van Gal da bude menadzer ako ga tu neko ne drzi. Tako da je puna odgovornost na Vudvordu i odboru, ali prvo neka srede stvari unutar kuce.

        SAF to i radi, Mojes, pa ne zaboravite krajem decembra ili pocetkom januara kad je Van Gal hodao kao dead man da je ovaj nesto intervenisao, isao u svlacionicu prije utakmice sa Celsijem i odjednom je Van Gal dobio podrsku sa svake moguce strane, cak i od Skolsa koji ga je maksimalno kritikovao.
        sigpic

        Comment


        • Ljudi je li moguće da smo mi imali 2 šuta u okvir gola (i zahvaljujući Marsijalu 2 gola ali nebitno)?! 2 šuta u okvir gola u meču u kojem pobjeda praktično donosi LŠ.
          Stvarno ne znam kojom logikom čak i osvajanje FA kupa spašava Van Gala kad je toliko evidentno da ovo ne ide u dobrom smjeru. Ako i osvojimo taj FA kup to zahvaliti De Hei, Smolingu i Marsijalu prije svega, koji su zaslužili puno više od ove sezone.

          Comment


          • Ma najveca je zalost sto je za sve ovo prvenstveno kriva trulez unutar kluba, onda Drveni pa tek onda LvG, da imamo ozbiljne ljude na pravim pozicijama davno bi on uzivao u penziji.
            sigpic

            Comment


            • Odavno, odavno imamo problem sa centaršutevima, naprimali smo se golova na taj način da ne pričam o opštoj panici koja se stvara ne znam se dal više u odbrani ili kod navijača, za ove poslednje 2-3 godine.

              Bogami posle tolike dominacije, raspadamo se polako rekla bih, jer ovaj prelazni rok mi ne obećava ništa dobro.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Prvo poluvreme katastrofa, sredine nigde. E moj Snajderline sta ti igras. Gubili smo srecom samo 1:0. Drugo poluvreme je ok, ulaskom Kerika dobili smo sredinu i balans je uspostavljen ali onda na scenu stupa drugi ne bitrebalo da je starer tj Ander Erera. Covek se ubi praveci faulove u zoni suta/centarsuteva a od tolikog broja poklona ekipa koja je vecinu golova daje tako naravno da ce to da iskoristi i ode top 4 tek tako. Prilikom 2:1 taman pomislih vadi Ereru i ubaci Lingarda ili koga god vec kad majstor napravi 10 faula za 5 min i ode sve. Cak je i DDG pitao Ereru zasto faul covece a ovaj se nesto pravda i pokazuje rukama kako idu u neki nalet. Ostaje jos jedna tekma i samo teoretske sanse za top 4 mada svasta je moguce ali sada vec tesko i bice iznenadjenje ako se nadjemo tamo. A ovi iz WH zapeli ko nezdravi jbt da se oproste pobedom, jebo ja i njihovu ekipu koja protiv Svonsija onako igra a da su dobili imali bi sanse za LS i to bolje od nas. I dalje nejasno zasto onoliki broj faula nasih a i dozvoljavanje centarsuteva, mporalo je bolje da se ide na igrace da se blokira. Nema prepuna ekipa pojedinaca koji zakazu kada treba. Svaka cast Marsijalu pa i Rasfordu, DDG, Keriku, Runiju u par navrata i mozda Smolingu i Valensiji ostali bi mogli da pakuju kofere lagano. Steta sto Fela nije igrao mozda bi imali neku sansu da neko parira zeljom na ove naostrene igrace WH...

                Comment


                • Pa prilican raspad, sedmi, pa cetvrti, pa peti, prosjecna pozicija broj pet. Ne bi bilo strasno svakako da smo imali rezultate kao Arsenal poslednju deceniju, ali od toga da si sampion dvije od tri godine do ovoga, je prilicna samarcina.
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni ne smeta sto smo 5. ili sto smo izvisili za LS, dogadja se takva sezona, i SAF je isapo od Bazela u grupi LS.

                    Ali meni smeta nacin na koji igramo, a za to je najvise kriv glavonja.

                    Comment


                    • Problem je sto sa ovakvom igrom i rezultatima sledece godine nismo u gornjem delu tabele.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pochettino invited Sir A Ferguson as he's head of UEFA coaches so common ground there, is info coming from #mufc on meeting...
                        Ako bude Poketino ili bilo ko drugi prije Murinja to ce biti strasno. Mogu da vrate lagano sve sto se desavalo do prije tri godine postavljanjem Murinja i ne koriste tu sansu. E to je ono sto mi je potpuno nejasno? Nema nijednog logicnog objasnjenja zasto Murinju ne dati klupu.
                        sigpic

                        Comment


                        • 10 poraza ove sezone, tek drugi put u istoriji kluba

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Meni ne smeta sto smo 5. ili sto smo izvisili za LS, dogadja se takva sezona, i SAF je isapo od Bazela u grupi LS.

                            Ali meni smeta nacin na koji igramo, a za to je najvise kriv glavonja.
                            Mene je strah budućnosti i to ove vrlo bliske.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Mene je strah budućnosti i to ove vrlo bliske.
                              I to sam napisao Maricu pre 2-3 sata. Midtable ekipa smo postali, a sprdamo se sa Liverpulom. Liverpul ima bolju buducnost od nas 5x puta. I Mancester Siti takodje.

                              Comment



                              • Jedina nada koja nam ostaje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X