Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro realno za njega ne bi ni bilo mesta u timu kad su svi zdravi tako da je bolje u ovom trenutku karijere da stalno igra da bi se razvio, jedino je mozda bolje u neki tim iz PL da je poslat.
    Pogba fali ovom timu mnogo jer mnogo donosi i najjaci je veznjak u ligi. Mozda nema istu ulogu kao Azar i De brujne ali to sto Pogba donosi se ne vidi toliko na prvi pogled a sa Maticem u paru najjaci dvojac u PL definitivno plus moze vise da ide napred sto je i radio pa je dao 2 gola i 3 asistencije na 4 meca. Pre svega donosi balans i omogucije timu da zadrzi loptu na sredini sto je falilo od kada ga nema narocito u derbijima gde se zbog toga prepustala sredina. Realno timu fali desno krilo i levi bek da bi se smatrao ozbiljnim. I jednostavno povrede moraju zaobici Matica, Pogbu i Lukakua jer sva trojica imaju veliki uticaj i omogucuju ostalim saigracima dosta laksi posao pa tako Miktarjan moze biti kriminalan a da se to toliko ne primeti i da odigra koji dobar pas i asistenciju za gol.

    Comment


    • Bas tako, nisam neki posebni obozavatelj Pola Pogbe, cak me nekad i uzasno nervira njegova nonsalancija na terenu ali nesumnjivo najbitniji igrac ovog Utd.
      Upravo ovo sto je neko prije napisao, daje balans ekipi, covjek koji pod pritiskom zadrzi loptu, odigra pas, predribla i onda posalje upotrebljiv pas naprijed a nerijetko i sam udje u sansu. To mnogo fali i jednostavno Erera nije i nikad nece biti ni priblizno igrac koji moze nesto slicno da donese.
      Matic i Pogba su najjaci tandem na sredini i sjajno se dopunjuju, Pogba oslobadja Matica kreacije i onda moze da se koncentrise da bude taj stit ispred odbrane i da cuva ledja Pogbi i ostalima a Pogbi omogucava da krene naprijed i da kreira nesto ili za druge ili za sebe.
      Pogba ove sezone kad se vrati mora da stavi svoj pecat i ukljuci se u pricu o najboljem igracu lige, itekako je sposoban za to.
      Mogao bi Murinjo da poradi na zimu za tog LB, Jang odradjuje posao ali protiv svake ozb ekipe to nije dovoljno jer znaju kako ce igrati i na koju nogu i to neutralisu.

      Za sada se ispostavlja tacnim ono sto smo pisali i ljetos, LB i RM/RW je ono sto nas udaljava od titule, ne treba sexy pojacanje vec neko od koga znas da ces imati toliko i toliko golova i asistencija, konstantnost sto ovom timu itekako treba uz ovakvog Ereru i Mikija koji su definicija nekonstantnosti. S obzirom na pricu oko Matica plus odlazak Emenala iz Celzija nema trika da se dovede Wilijan a on bi bas legao ovom Utd, on i Valensija po desnoj strani nek je sa srecom svakom igracu koji igra protiv takvog tandema


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Evo ponovo se prica uveliko za Murinja i PSG, ne valja ovo nikako.

        Comment


        • Zoze trazi finansijku potporu od Junajteda, znaci ucjenjuje i trazi jak budzet, a i novi ugovor, ovo je sve igra. Nije dobro, ali mislim da se ovoga puta preracunao, previse je jakih imena slobodno ili ce biti na ljeto, samim tim nije nezamjenljiv.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Zoze trazi finansijku potporu od Junajteda, znaci ucjenjuje i trazi jak budzet, a i novi ugovor, ovo je sve igra. Nije dobro, ali mislim da se ovoga puta preracunao, previse je jakih imena slobodno ili ce biti na ljeto, samim tim nije nezamjenljiv.
            Procitao sam negde da mu je receno da u Januaru prvo treba da prodaje, pa da kupuje.

            Comment


            • Mbape i Verati za Zozea
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Nek ucenjuje druge ako je tacno. To u Utd nece proci


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Mislim da ce otici na kraju sezone.

                  Nego, koga onda? Poketina, ako ga ne uzme Real pre toga? Samo ne Karlo pliz drugari.
                  sigpic

                  Comment


                  • Zasto ne Karlo?
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Erm, pregazilo ga vreme, kratkorocnost, potreba za velikim trosenjem itd?
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim da ga nije pregazilo vreme, nego su Bajernovi igraci 'mamini' sinovi. Niko nece ostati vise od 3 godina da se ne lazemo, Anceloti donosi veoma lep fudbal, bice konkurentan to svakako, a i doslo vreme da ne mozes u PL da ne trosis. I onako nisu moje pare Samo nek se osvoji vec jednom, treba nam to.

                        Comment


                        • Ancelotti Poche i Sarri bi trebali po meni biti prva 3 kandidata
                          Kako bi igrali tad lijep nogomet napokon [emoji7]


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Ma nece Jose nidje, ja sam ubijedjen da ce on dobiti novi ugovor.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • https://twitter.com/manutdreport_/st...32002670022656


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • Ne znam odakle poticu te vesti o otkazima i tom PSZ-u, ja jedino sto videh o PSZ jeste kako Murinjo to demantuje a i realno nije Francuska liga nivo za njega. Imam neki utisak da ce ostati nekoliko godina ovde i da je to dobro i za njega i klub. Kakvi ostali menadzeri i fudbali, samo Mou trenutno moze da se nosi sa ovim pritiskom oko Junajteda. Pa Van Gala je pojeo pritisak ovde a on vazi za nekoga ko bi mogao da se nosi sa pritiskom. Kakvi crni Sariji i Poketini, kad oni osvoje nesto mozemo da pricamo o tome. Videsmo Totenhem kad je prisao Lesteru bodovno one sezone i osetio pritisak kako se raspao tim i igra od jednom. Meni sve ovo lici na neke dezinformacije i pisanje na pamet. Ono sto je bitno jeste da se Pogba izgleda vraca posle pauze.

                                Comment

                                Working...
                                X