Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Ono što je meni zanimljivo u svemu ovome, je da Van Gal ima na raspolaganju sve igrače osim Švajnija i Runija (Šoa da ne brojim) i da u takvim okolnostima on stavlja igrače na pogrešne pozicije i slične stvari. Takođe, ovaj poraz dolazi u takvim istim okolnostima. Za sve ovo vrijeme Van Gala u Junajtedu ono što se meni čini je da smo i kakve-takve rezultate ostvarili kada bi imali dosta povrijeđenih igrača pa on ne bi imao prostora za eksprerimentisanje. Čim su svi zdravi, on počne da izmišlja stvari. To je posebno bio slučaj prošle sezone.
      U vezi s Murinjom i to koga će preuzeti, evo mu opcija(osim Junajteda):
      ENGLESKA (kao najvjerovatnija): reprezentacija - ništa to, Everton - ako je istina za novog vlasnika, plus Stouns, Barkli, Lukaku onda moguće, ali tek ako ga isfura Junajted.
      Španija: Real, Valensija - Real je mogućnost ali i ako ode Zidan mogu zamisliti da Real dovede nekog drugog; Valensija nije realnost.
      Francuska: jedino PSŽ, opet ne vjerujem da tamo žele Murinja.
      Italija: spominjao se Inter, mislim da od toga nema ništa.
      Njemačka: ništa

      Dakle, želi da ostane u Engleskoj, to ostavlja Junajted i Everton. Znamo koliko gotivi Junajted, sve informacije pouzdanih novinara ukazuju na Junajted (neki rekli da je sve završeno u februaru). Moje mišljenje: dogovoreno sve između kluba i Murinja već odavno, možda nije pismeno ali usmeni dogovor postoji. Murinjo nije želio da počne u sred sezone. Klub nije želio ponoviti istu grešku kao Siti sa Gvardiolom i drži Van Gala dok top 4 ne bude van dometa/do kraja sezone. U julu Žoze na Old Trafordu a Van Gal postaje šef akademije Ajaksa/ide u penziju i izlaze slike njega sa ženom u Portugalu na moru

      Comment


      • Glavonja je izjavio da smo bili podjednaki do gola Totenhema i da je moglo da bude drugačije da je Marsijal iskoristio onu šansu. A ta šansa je inače izgleda bila plod uigrane akcije sa treninga.

        Between November 2007 & May 2013, Sir Alex lost 29 PL games.

        Today was @ManUtd's 29th PL defeat since Sir Alex's retirement..
        Premier League points after 32 games:

        Moyes (£60m spent) - 54 points
        LvG (£250m spent) - 53 points
        Today we had:

        A CB at RB
        A CB at LB
        A No 10 at RW
        A RW at No 10
        A ST at left wing
        A winger as ST
        Chances created in PL:

        (15) Newcastle 270
        (16) Norwich - 265
        (17) @ManUtd - 254
        (18) Watford - 253
        (19) Villa - 252
        (20) WBA - 227
        Evo svetle tačke:

        Last edited by HeadBurn3r; 11-04-16, 00:45.

        Comment


        • intervju Nani o LVG

          https://www.facebook.com/notes/dunca...54075526998057
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Ko o čemu Nani daje intervjue i izjave vezane za SAFa ili Dankan popunjava neku radnu kvotu


            Koliko god da me je strah kontroverznog Murinja, iz mnogo razloga, toliko me sada drži neverovatna ljutnja, da ne kažem bes, zbog ove sprdnje i zajebancije na klupi koja nam je trenutno.
            Tridesetdevet golova u tridesetdva meča.. 39:32... i kako reći bilo šta pametno posle te činjneice ili čak kako praviti bilo kakve analize, mislim šta analizirati.
            Samo da se više ova agonija završi! Mada ne znam šta ide posle agonije, jer o njoj već dugo pričamo. Smrt?

            Kakva je Timijeva povreda?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pa ne ide smrt,sama promena trenera mora po nekom pravilu da dovede do nekih pozitivnih stvari

              Jeste da je Otac rizik ali koji pa trener nije,ako bih se baš uvatio za pozitivne faktore,svakako neko ko je u stanje da uhvati prokleti vruć krompir.

              Čovek zna prem uzduž i popreko,neće doći nepripremljen kao LVG koji je čini mi se olako shvatio dato takmičenje,na stranu to što je greška u startu bila ta što je imao onu rupu u vremenu zbog SP.

              Mislim da nema čoveka koji može u kraćem roku da izvrši rekonstrukciju,kakva god da je bitno je da odradi to brzo,kod nas je maltene u 3 prelazna roka,počistio i sredio tim(neću sad da zalazim u pojedinosti) i krenuo po titulu.

              Neprihvatiljivo je to da klub sa finansijama kao Junajted već 3 sezone luta,ne mogu da tvrdim 100% ali Otac bi verovatno za to vreme uzeo bar neki trofej a ne ovako,da prodje kolko,6 prelazna roka a ti i dalje nemaš spremnu ekipu.

              Jeste on težak al nije ni tolko loš kako se piše,istina je verovatno negde na sredini ali ono što vama treba u ovom trenutku a to su trofeji i borba za prvo mesto to bi trebalo da donese.

              Vama svaka godina vam top 4 znači ne samo gubitak novca od LŠ no i gubitak novca od sponzora.

              Ono što je meni svakako plus kod Oca i Junajteda to je sigurno novac,kod vas neće naći prepreke kod svojih transfera,ne kažem da će se ponašati baš bahato ali moći će da dovede ono što mu je potrebno iako znam da će hejteri unapred to već osuditi.

              Ne treba ga ni osudjivati na propast unapred kao što to već neki rade,ako preuzme posao onda videti šta,kako.

              Objektivno bih izabrao Murinja,subjektivno Pocha no to je već neko drugo pitanje.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Penali sa sponzorima se desavaju sa dvije uzastopne sezone bez LS, toga jos bilo nije, a i ako dodje Zoze ne da ocekujem TOP4, nego titulu. Top 4 samo juriti je bijedan mentalitet.
                sigpic

                Comment


                • Pazi Saburo uz ozbiljno krilo i stopera mi smo spremni. Napadač bi trebao ali je ovo bitnije. Plus Marsijal je odradio sezonu. Memfis ne može da odigra ovako lošu sezonu više. Dosta toga će zavisiti od toga hoće li se računati na Runija i Matu.

                  Ti kada pogledaš Felaini najverovatnije ide, ako ode i Mata ti si rasteretio sasvim pristojno platni spisak sa njih dvojicom i pritom ces uzeti neku kintu za njih. Ako ode i Runi to je 50%.

                  Neće nama biti problem pare bar još 2, 3 sezone. Ali to znači da rezultati u sledeće dve moraju da dodju ili odosmo u kanal. I sav dobar marketinški posao Drvenog pada u vodu.

                  I pored loših rezultata Drveni opet donosi pare. U tome je najbolji na svetu
                  Last edited by l1m4r; 11-04-16, 12:08.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Platni budzet je nikad manji, evo ga Mata na 170 000 funti nedeljno izgleda, pritom izostajanje iz TOP 4 znaci manje plate igracima za 25%. Klub lagano moze da iznese tri igraca sa platom od 300 000 funti nedeljno. Van Gal je odradio nevjerovatan posao sa platama.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ajooj gde je novi trener..... daleekoooo, jer kada si u agoniji svaki min ti je bitan.
                      Sve znam o Portuglacu, zato me je i strah a da je rizik.. pa sa svakim je rizik, naravno da niko nemože ništa da garantuje. Ovom smo se radovali onoliko i bili presrećni, bar većina...kukavac jedan
                      Pa sve nešto kao mislim.. gore ne može valjda.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Gle ja to uopste ne dovodim u pitanje,problem je taj sto jos niste spremni.

                        Znate kolko sam kritikovao Oca ali ne mogu nista negativno da mu nadjem za posao koji je odradio zakljucno sa letnjim prelaznim rokom,znaci 9/10 ako bih bas cepidlacio.

                        To je bolesno da ti u tri prelazna roka posredis ekipu po svom ukusu i uzmes titulu nakon toga.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Glavonja izbori tu LS da gledam oca u dresu Uniteda.

                          Spoiler


                          Sljedece kolo docekujete Aston Villu koja je putnik za Championship, dok City ide na gostovanje Stamford Bridge (Chelsea), eto prilike da se priblizite City-u.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ajooj gde je novi trener..... daleekoooo, jer kada si u agoniji svaki min ti je bitan.
                            Sve znam o Portuglacu, zato me je i strah a da je rizik.. pa sa svakim je rizik, naravno da niko nemože ništa da garantuje. Ovom smo se radovali onoliko i bili presrećni, bar većina...kukavac jedan
                            Pa sve nešto kao mislim.. gore ne može valjda.
                            Naravno da moze, sa Mojesom je bilo masu gore, Van Gal je uradio mnogo dobrih stvari, ali to ce biti vidljivo za nekoliko godina. On je doveden da smiri brod, stabilizuje ga, vrati Mancester u LS, da izvrsi rebuilding sto je uradio. E sto je posle sezone i po potuno izgubio kompas je vec na njemu, sto je dovodio Juznoamerikance s kojima nikad nije umio ni volio da saradjuje je problem, sto izmislja ljudima pozizcije bez ikakve potrebe, zato i nece odraditi cijeli ugovor. Ovo poredjenje sa parama i Mojesom mi je najjace, ajde sto je potrosio toliko, a koliko je zaradjeno od transfera? Koliko je zaradjeno na platama? Zasto to niko ne izbaci?Ljudi vide ono sto zele da vide. Koliko samo mladih strasnih igraca imamo, to je sjajno i zna se ko je zasluzan za tako nesto. Ono pod Mojesom je bio kosmar, ova ekipa je sto se mene tice sasvim dobra, 3-4 pojacanja ce odraditi posao da se osvoji liga.

                            Zoze zna sto i kako treba. On je vec posebna liga, jedini koji moze sa SAFom sto se mene tice. Rodjeni pobjednik, zna sta oce, zna kao se dolazi do rezultata, takticki i motivaciono besprekoran.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma kakva LŠ, nema od toga ništa.

                              Za tri života gol ne mogu dati, možda nešto slučajno iz neke protivnikove greške ili evenutalno na individualni kvalitet.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ono sto mene stvarno brine i cega se nedje bojim je to sto bi u klubu bili zadovoljni sa FA Kupom i TOP 4. Ako je klub dosao do toga da ga te stvari zadovoljavaju onda smo stvarno mid table ekipa.

                                Tako da iako ja mislim da bi Van Gala trebalo ostaviti da brine oko akademiji(kad bi to bilo moguce ustvari s obzirom na njegov ego i sigurno bi se mijesao u rad menadzera) iako bih i dalje zelio da ostane ako se ne moze do Murinja, Murinjo jednostavno sve mijenja. Murinjo je trebao da zamijeni SAFa, a kad se ukazala ta ludacka prilika ponovo da se dodje do njega nikako je ne treba propustiti. Sve i da je osvojena titula ove sezone. Murinjov rezime je nista manje nego impresivan, ima nenormalan prosjek i ide ka tome da bude najbolji trener svih vremena. I najvaznije od svega, zeli klupu Junajteda. S tim nema zajebancije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X