Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolji fudbaler nije, ali je korisniji i vazniji za ekipu sto puta i tu je kraj svake price.

    Erera je nebitan dvije od cetiri sezone u Junajtedu. Felaini kad se koristi kako treba izuzetno je bitan.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by reddevil96 View Post
      Vama fella bolji Od herrere a ovaj ide u Atletico a ovoga jedino Turci zele
      Ali Erera, koji je doveden kao "novi Pol Skols" i kreator igre, zaista nema nikakav doprinos za igru ekipe i njegovo prisustvo u fazi napada se ni ne oseća, a to što preseče 5-6 pasova po utakmici je ništa, jer bi to mogao i bilo koji drugi igrač na svetu sa dobrim work rejtom. A kada je Felaini na terenu, Junajted ima jednog džina koji se zahvaljujući visini i snazi može podjednako dobro iskoristiti i za odbranu i za napad. Tehnika mu je katastrofa, prilično je spor, ali je KORISTAN. To što je Erera MALO brži od njega i ima MOŽDA MALO bolji pas i MALO više trči na terenu zaista ne znači ništa kad on kreira šansu triput godišnje i da gol svake druge sezone...
      Last edited by CoaDevil; 10-11-17, 17:43.
      Manchester United Serbia

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • To bi bilo to sto se tice price Bejl u Utd... Dozivio novu povredu na treningu i moguce da ce biti odsutan do kraja sezone...




          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ne bih nikako voleo takvog Bejla da vidim u Junajtedu. A Evru bih voleo da vidim u timu, jer Evra sa 36 godina je spremniji od Šoa, bolji od Darmiana i Blinda.

            Comment


            • Koliko se secam i ako sam dobro primetio, poslednje sezone kad je Evra igrao za MUTD, ode napred i ne vrati se da pokrije njegovu stranu i bas smo dosta golova primili sa te strane.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

              Comment


              • Jones se već na početku meča večeras povredio. Kao da je od stakla pravljen!

                Comment


                • Pogba za martiala
                  Anthony is a big, big, big talent. He’s a talented player – one of the best players I have ever seen or trained with. He is still young and is going to improve. He will improve a lot and you are going to see even more of Anthony, I’m sure."


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Daj Patrisa bre do kraja sezone!
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Originally posted by Šilja View Post
                      Jones se već na početku meča večeras povredio. Kao da je od stakla pravljen!
                      Velika glupost sa njegove strane i ako je ozbiljnije povrijedjen mislim da je to to sto se tice njegove karijere u Utd, vec nekoliko puta se povredjuje igrajuci za reprezentaciju.
                      Vukao je povredu, bez ikakve potrebe igrao a onda ju je pogorsao na mecu i umesto tada da izadje on je ostao jos na terenu dok nije mogao vise i vrvt znatno pogorsao situaciju



                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Kapitensku traku i povecanu platu onom ko odbije da igra za reprezentaciju. Šta će ti u zivotu reprezentacija kad igras za Manchester United...Ja sam želeo od Vidića da se i ranije povuče nego što se povuko.

                        Ako se prodaje Herrera moramo da znamo ko su potencijalne alternative.

                        Comment


                        • Herera ce otici najverovatnije kao slobodan igrac. Ili ce produziti ili ode. Ne verujem da ce produzuti ako mu se stavi do znanja da nece igrati dok ne potpise jer mu je klupa manje vise zagarantovana i ovako. Ne znam da li on i jos ova nekolicina igraca imaju ona opciona produzavanja, videcemo. Ako se prodaju vrv ce to biti na silu sad da li ce tako uopste biti prodati je pitanje zbog narusavanja ugleda kluba kasnije.

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            Kapitensku traku i povecanu platu onom ko odbije da igra za reprezentaciju. Šta će ti u zivotu reprezentacija kad igras za Manchester United...Ja sam želeo od Vidića da se i ranije povuče nego što se povuko.

                            Ako se prodaje Herrera moramo da znamo ko su potencijalne alternative.
                            Valjda svakom igraču treba biti bitnija repka nego klub neki
                            Koje glupo razmišljanje jbt
                            A kad netko odbije igrat za repku odmah postane izdajica ne domoljub...
                            Mozes birat za koji klub ces igrat ali samo je jedna domovina ;)


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Evo, kao sto sam i pretpistavio. Ipak nisu toliko nesposobni. http://www.telegraph.co.uk/football/...s-current/amp/
                              Ti igraci ako se ne racuna na njih ozbiljnije trebaju biti prodati.

                              Comment


                              • Originally posted by reddevil96 View Post
                                Valjda svakom igraču treba biti bitnija repka nego klub neki
                                Koje glupo razmišljanje jbt
                                A kad netko odbije igrat za repku odmah postane izdajica ne domoljub...
                                Mozes birat za koji klub ces igrat ali samo je jedna domovina ;)


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Jbg, drugacije razmisljamo meni su reprezentativna takmicenja besmislena. Letnji izgovor za pivo sa drustvom, i to je to.
                                Ne volim ni te najblaze pojave nacionalizma.
                                Sam kvalitet fudbala je shit, i na WC-u, random PL meč, mi je fudbalom kvalitetniji i intezivniji nego repke. Jbg, u klubu sa istim igracima treniras 330 dana u godini, pod odredjenim trenerom koji ima svoju strategiju. Repka je puka sirova impovizacija.
                                Za Vidica sam pricao oduvek iako je "naš"

                                Comment

                                Working...
                                X