Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja hoću Fergija.

    Neću menadžera koji zahteva ogormne budžete i kome je United atraktivan klub jer imamo para.

    Zovite me ludim, ali ponovo bih nekog Moyesa jurio. Za kojeg mislim da je u došao u momentu kad niko drugi ne bi odradio nešto bolji posao.
    Pa i Mou je sa dosta boljim timom i pojačanjima bio šesti.
    Protiv previše vetrova se borio Moyes, i sad je zauvek uništen kao menadžer jer je kao internet meme predmet sprdnje.
    Kako su ljudi olako zaboravili šta je radio sa Evertonom... Svakog igrača je činio boljim, stvarao je igrače i Everton je u nekim momentima igrao najbolji fudbal shodno igračima. Znali su i da plešu lepo i brzo. Doduše problem sa njim je nedostatak harizme, ali je u Evertonu delovao kao gotivac, harizmatičan lik kojeg svi obožavaju, dok je korektan uvek bio.

    Poketino mi je verovatno najbolja opcija hipotetički. Jer je vredan, radan i zna fudbal. Mada i on nije nešto harizmatičan, a to je neophodno za posao u najvećim klubovima na svetu. Bez harizme se ne mogu kontrolisati najveće zvezde.
    Simeona želim podalje od mog kluba ma koliko da je odličan trener. Kao što je Sir Bobby rekao, za United je neophodan odredjen nivo ponašanja.
    A stvarno ne želim trenera koji uči svoje fudbalere kako da tuku protivnika, da to ne bude za crveni a da povredi protivnika. Više puta sam gledao utakmice Atletika gde su na najodvratniji način ulazili u startove, tako da povrede protivnika.
    Iako maltene mrzim Real i Barcu i uvek navijam protiv njih, u mečevima protiv Atletica navijam za njih.

    Nicky Butt još radi sa klincima, ali za njega kažu da je odličan trener i da mnogo poznaje igru (kao fudbaler i jeste je poznavao taktički).
    On, ili npr Gary Neville, ja bih nekad probao i sa njima. Razumeju šta je Man United. Giggsa ne bih želeo...

    Ali na kraju dana, moram da priznam da nešto i ne vidim trenera u Evropi koji mi je savršen match za Utd. Tj ono što želim od trenera Uniteda.

    Carlo je car, ali upitna je njegova motivacija a nikad nije bio ni neko ko razmišlja dugoročno...

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Erm, pregazilo ga vreme, kratkorocnost, potreba za velikim trosenjem itd?
      Validni argumenti dragi moj Erice S tim sto je Karlo jedan od retkih koji bi se nosio sa pritiskom, sto je priznaces jako bitno obzirom na to da postajemo groblje za top trenere. To za pregazenost vremenom se ne bih slozio jer jebiga covek je osvojio ls pre samo tri godine pregazivsi tada ovog sto trenutno divlja ligom.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Pojavila se prica da Psz mora da prodaje neke fudbalere, da ispegla knjige. Eto prilike za Utd da pojuri Mouru. Steta pa Zoze nije obratio paznju na Guedesa koji razbija u Valensiji


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Pojavila se prica da Psz mora da prodaje neke fudbalere, da ispegla knjige. Eto prilike za Utd da pojuri Mouru. Steta pa Zoze nije obratio paznju na Guedesa koji razbija u Valensiji


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Stoun kaze da u januaru moraju da se prodaju igraci. Prvi koji ce otici najvjerovatnije bice Sou, a i Felaini je pod velikim znakom pitanja jer mu istice ugovor na ljeto. AKo Maruan ode, odnosno ako mu se ne produzi ugovor to je to, Murinjo nece ostati dugo, jer ga Zoze u zivotu ne bi prodao, to je barem jasno.

            Meni je (tek) ljetos postalo jasno da mi nemamo sta da trazimo sto se budzeta tice sa Sitijem i PSZom, mi tu moc nemamo, isto kao sto je nema ni Real, Barselona, niti bilo koji drugi fudbalski klub na svijetu. Moze da se potrosi ,ali neogranicenog i trosenja od 250-300 milioina eura po prelaznom no, no.
            sigpic

            Comment


            • Sou, Felaini, Erera, Mata svima istice ugovor na kraju sezone. Za ta 4 igraca preko 100m je moglo da se uzme lagano a ako odu tj ne produze ugovore eto izgubljenog novca za pojacanja. Mozda ne mozemo u fulu da pariramo arapima i Realu ali evo taj isti Siti je potrosio brdo para juna ali je ovakve igrace prodavao pa su na kraju isto novca potrosili kao i mi. Iako ne moze da se u potpunisti parira ovima dosta se para trosi i trebalo bi da bude dovoljno. Definitivno fali ovde sportski direktor i svi ovi ako ne produze do 31. Decembra prodaj to dalje. Taj Felaini ako nece da produzi prodaj to i cao. Ne vidim zasto bi Murinjo isao ako ide i Felaini koji ionako nije starter u ekipi. Naravno u slucaju prodaje ovih igraca neka izabere adekvatne zamene. Previse polemike oko otkaza ili odlaska Murinja iskreno ne vidim zasto ionako se takve price pojavljuju posle svakog losijeg rezultata.

              Comment


              • Fellaini i Jose da odu u jednom prelaznom roku? One can dream...

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Dosta podseća na Suareza. Dobar će da bude.

                  Comment


                  • Slazem se da brutalno izgleda, steta sto na levoj deluje barem duplo bolje nego na desnoj strani.
                    sigpic

                    Comment


                    • Izgleda da smo kupili ovog klinca.



                      https://www.record.pt/futebol/futebo...an-united.html
                      sigpic

                      Comment


                      • Čitam dosta ovde komentara, pa sam mora da se registrujem. Pre neki dan sam napisao jedan tekst za jednu stranicu na Fejsbuku, što se tiče problema naše igre pod Murinjom u velikim mečevima. Voleo bih da pročitate i iskažete svoje mišljenje na tu temu.

                        Pre neki dan je izbačena statistika, da i ove sezone naši igrači najmanje pretrče na terenu, na tu temu evo mog teksta:

                        Iz ugla navijača koji redovno prate Junajted godinama, mislim da je trčanje i pokrivanje terena ključni problem zašto se branimo protiv jačih ekipa.
                        Jednostavno Liverpul ne smemo da napadnemo, jer mnogo više trče od nas, prošle sezone su u tome bili prvi. Protiv Totenhema smo se branili baš dosta, ali videli smo nekoliko puta tokom meča, da naši ne mogu spojiti nekoliko pasova. Protiv Čelzija smo isto radili veći deo meča, Čelzi je izgledao mnogo opasnije iz razloga zato što je više pretrčao. Zašto je to tako?

                        Činjenica je da nas slabije ekipe redovno čekaju na svojoj polovini i mi tu dominiramo, iz razloga što na polovini terena se naši igrači mogu dodavati do beskraja. Kad dođu jače ekipe koje smo nabrojali, možemo videti da svi vrše odličan presing. Konstantno nam zatvaraju igrače, non stop se kreću, svuda ih ima po terenu, dok naši igrači koji se najmanje kreću u ligi su veoma statični, a statične igrače, koji se ne nude saigraču koji ima loptu i nije toliko teško čuvati, a još lakše ih zatvoriti. Iz tog razloga mi teško nalazimo put do gola. Koliko puta sam video da Valensija stoji sam na desnoj strani, nema kome da doda, a ostali igrači mu se čak ni ne približavaju da mu ponude opciju za pas, iz tog razloga Valensija ulazi u bespotreban dribling, ili se okreće nazad i vraća čak nazad na svoju polovinu loptu.

                        Po svom ličnom mišljenju, ako već treba da se branimo protiv jakih ekipa, onda bar u kontri bi trebali igrači da istrče ekspresivno, ali ni to nije slučaj, jer većina igrača ostaje nazad i onda je sve u rukama Rašforda, Lukakua ili Mkhitarjana.
                        Hteo bih da čujem vaše mišljenje na ovu temu.
                        Last edited by OleGunar; 09-11-17, 13:03.

                        Comment


                        • Originally posted by Šilja View Post
                          Čitam dosta ovde komentara, pa sam mora da se registrujem. Pre neki dan sam napisao jedan tekst za jednu stranicu na Fejsbuku, što se tiče problema naše igre pod Murinjom u velikim mečevima. Voleo bih da pročitate i iskažete svoje mišljenje na tu temu.

                          Pre neki dan je izbačena statistika, da i ove sezone naši igrači najmanje pretrče na terenu, na tu temu evo mog teksta:

                          Iz ugla navijača koji redovno prate Junajted godinama, mislim da je trčanje i pokrivanje terena ključni problem zašto se branimo protiv jačih ekipa.
                          Jednostavno Liverpul ne smemo da napadnemo, jer mnogo više trče od nas, prošle sezone su u tome bili prvi. Protiv Totenhema smo se branili baš dosta, ali videli smo nekoliko puta tokom meča, da naši ne mogu spojiti nekoliko pasova. Protiv Čelzija smo isto radili veći deo meča, Čelzi je izgledao mnogo opasnije iz razloga zato što je više pretrčao. Zašto je to tako?

                          Činjenica je da nas slabije ekipe redovno čekaju na svojoj polovini i mi tu dominiramo, iz razloga što na polovini terena se naši igrači mogu dodavati do beskraja. Kad dođu jače ekipe koje smo nabrojali, možemo videti da svi vrše odličan presing. Konstantno nam zatvaraju igrače, non stop se kreću, svuda ih ima po terenu, dok naši igrači koji se najmanje kreću u ligi su veoma statični, a statične igrače, koji se ne nude saigraču koji ima loptu i nije toliko teško čuvati, a još lakše ih zatvoriti. Iz tog razloga mi teško nalazimo put do gola. Koliko puta sam video da Valensija stoji sam na desnoj strani, nema kome da doda, a ostali igrači mu se čak ni ne približavaju da mu ponude opciju za pas, iz tog razloga Valensija ulazi u bespotreban dribling, ili se okreće nazad i vraća čak nazad na svoju polovinu loptu.

                          Po svom ličnom mišljenju, ako već treba da se branimo protiv jakih ekipa, onda bar u kontri bi trebali igrači da istrče ekspresivno, ali ni to nije slučaj, jer većina igrača ostaje nazad i onda je sve u rukama Rašforda, Lukakua ili Mkhitarjana.
                          Hteo bih da čujem vaše mišljenje na ovu temu.
                          Parafrazirao bih Ria Ferdinanda: Ko se pametno krece, ne treba mnogo da trci.

                          Al istina je da smo dosta staticni napred. Dosta bezidejno i anarhicno.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Zorzinjo i Perisic u januaru i bicemo ok.
                            sigpic

                            Comment


                            • Samo ih izbacujete. Zoze ni sebi zelje ne ispunjava (ili mu ih ne ispunjavaju)... mi necemo doci na red ...Ko bese Zorzinjo?

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment




                              • +



                                =

                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X