Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United's team coach left the St Mary's Stadium on Saturday evening without match-winner Romelu Lukaku.

    But the Belgium international found it a lot harder to provide a urine sample for drug-testers than he has to consistently score goals this season and was forced to get a taxi on his own in an effort to catch up with the team bus.

    Hahahha nisu mu obezbijedili adekvatne uslove. Navijaci vec spremaju novu pjesmu


    Miki28
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Bila je već nova, posle ovoga mu ne gine još jedna.

      sigpic

      Comment


      • Ima i ova za Zlatana.

        sigpic

        Comment


        • Fellaini nije otputovao u Moskvu zbog neke povrede koju je zadobio za vikend a i Matić je izgleda pod znakom pitanja koji takodje vuce neku laksu povredu, procitah to negdje na tviteru malo prije.

          Ako je tako eto sanse za Andera, koju mora i oce da iskoristi.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Nisam bio neki fan Felainija, nisam i dalje ali covjek je bas igrao dobro, falice...
            Ako nema Matica onda Erera i Kerik na sredini...

            Jel su istekle kazne Baiju i Dzonsu? Vrvt ce opet Smoling i Lindelof na stoperu


            Miki28
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Za Fellu ima i info da je tri nedelje van sistema.

              Comment


              • Nece ni Valensija sutra igrati,resio Mou da ga odmori

                Comment


                • Sutra i bez Kerika.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Sve mi se cini da ce sutra izaci u 3-5-2 formaciji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Danas je Mou izjavio da Lindelof prolazi težak period adaptacije i da dečko ima apsolutnu podršku svih tako da će ove sezone dobijati dosta pažnje i vremena na terenu.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Tako i treba. Inace, mislim da ce sutra postava biti otprilike
                        Romero, Blind/Shaw, Lindelof, Smalling, Darmian, Carrick, Herrera, Mkhitariyan, Martial, Lingard i Lukaku

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Stevudza11 View Post
                          Tako i treba. Inace, mislim da ce sutra postava biti otprilike
                          Romero, Blind/Shaw, Lindelof, Smalling, Darmian, Carrick, Herrera, Mkhitariyan, Martial, Lingard i Lukaku

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          Kerik neće igrati. Kao ni Felaini i Pogba. Matić takođe pod znakom pitanja.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Uh nisam video da je napisao neko gore. Mozda ce onda McTominay. Cak mislim da se Blind ne bi lose snasao na sredini. Evo ne znam bogu mi

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                            Comment


                            • Prilika da Erera pokaže da nije zaboravio fudbala.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Ma sutra 3-5-2, bar ja tako mislim. Volio bih da stavi Soa lijevo a Janga desno ali bice Darmijan i Jang.
                                Vidjecemo ko ce naprijed, Miki bi trebalo da igra mada ne bi bilo lose da preskoci 1 a i Mata, cisto da se odmorim od komentara


                                Miki28
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X