Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Velikom SAF-u srecan rodjendan i nek nam je ziv i zdrav jos dugo.

    Djavoli, srecna NG unaprijed i da ovaj lelemud izrodi koje jaj.. pa da se nadamo necemu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Mislim da bi trebali da promenimo pristup i da za razliku od menadzera uzmemo kombinaciju DoF i coach trenera.

      Jer nama igraci par sezona ne napreduju uopste. Nije da mi imamo bas toliko los tim (ima rupa i problema, svakako) ali je koucing ocajan vec godinama...
      sigpic

      Comment


      • Kako je lep osecaj kad se setis da je danas utakmica ali onda se setis isto tako kako igraju i da to nista ne valja pa ti se bas i ne gleda, a gledao bi xD valjda ce pobediti Everton danas... Mora se zapoceti godina lepo. Kad smo vec kod toga, srecna vam NG djvoli i sve najbolje vam zelim [emoji4]

        Comment


        • Manchester United

          Takodje... Posle dugo, dugo vremena razmisljam dal da gledam utakmicu jer znam da cu se samo iznervirati.

          Jang suspendovan na 3 meca, valjda ce Valensija biti spreman

          Znaci Marsijal, Rasford, Lingard i Mata naprijed. Mogao bi Matic da odmori danas, covjek je na rezervi


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Đavoli moramo u 2018. ući sa mnogo više optimizma i vere u klub i momke. Delimično i mene hvataju žmarci i bojazan, posle zadnjih rezultata i partija, kako ćemo na Gudisonu izgledati. Imajući u vidu da neće biti Lukakua i Janga stepen straha i nemira dostigli tačku ključanja. Ipak, mi smo United. Momci koji istrče na ne baš gostoljubivu teritoriju neka pokažu da nisu ispušene muštikle i promašene investicije nego igrači na koje slavni klub može da se osloni u bliskoj budućnosti.

            Matić jeste na izdisaju snage, samo ne mislim da će Murinjo rizikovati i početi tekmu bez njega. Moraće Srbin da ubrizga dodatno gorivo i izdrži paklenih 90 i kusur minuta.

            Tekma ko stvorena za Pogbu da zapuši usta kritičarima i potvrdi renome koji nesumnjivo poseduje. Moja prognoza da Raš danas odlučuje.

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Srecna nova godina svima, sve najbolje! A i da bude bolja i uspešnija za klub nego prethodnih par godina.


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Hvala svim Đavolima, pa i ja da se pridružim čestitkama, kako na vašim ličnim planovima, tako i na ovom našem klupskom, koji je samo malo trokirao, želim da verujem. Živeli!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Srecna Nova godina svima. da je otvorimo pobjedom danas. Nece biti lako ali sve sto Mou treba da uradi je da pusti Rasha i Tonija da naprave dar mar protiv Kenija i Martine koji im bukvalno ne mogu nista, mada Rash ce vjerovatno u spic a Mata desno.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Pridruzujem se cestitkama. Sve najbolje clanovima foruma, kao i nasem voljenom klubu.

                    Comment


                    • Na Gorecku zaboravimo ako smo uopste i bili u trci za njega(nadam se da ne i da cemo dovesti Zorzinja, on mora biti prioritet), kao da ce Bajern dozvoliti top njemackom talentu da napusti Njemacku. Danas je kao nesto demantovano oko prelaska u Bajern ali Falk i Bild imaju odlicne veze sa Bajernom i vjerovatno je to to

                      sigpic

                      Comment


                      • Vjerovatno ce Lindelof na beka ako Valencia ne bude spreman. Lindelof - Jones - Rojo - Shaw.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Kad vec pomenu Lindelofa, popravlja se. Sve je bolji i bolji

                          Comment


                          • Opaaaa. Napokon Martial kao spic

                            Comment


                            • BB evo Marsijala konacno.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Nesto mi se sve crta po glavi crveni za Roha, nadam se da gresim. [emoji16]

                                Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X