Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • hahahahahahahahhahahahahahahahahahha

    Comment


    • Manchester United

      Jednog jedinog match winnera nema u ekipi, jednog.

      Gdje je Marsijal, gdje je Rasford da rijese mec? Bilo koji drugi igrac Utd? Kad je gusto jel neki iskocio ove sezone konstantno? Ne, nema ga...

      Ne trazim jebenog Roj Kina

      Otkaz dat Murinju i preklinjat SAF-a da se vrati makar kao neki savjetnik nekom mladjem treneru


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Last edited by Miki28; 30-12-17, 20:15.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Rashford je sve samo ne pička. Martial je sve samo ne pička. Lingard nije pička iako je instagramuša (a i to je nebitno).
        Nemoj da razapinjete igrače. Otićiće negde drugde, i razbijaće...

        Nisu naviknuti da igraju gladan presing, jer ga ne igraju, igramo deep 3,4 od 5 utakmica.
        Danas su zaboravljali da to treba da rade na kraju, jer inertno nikad ne grizu i ne napadaju, tako im trener priča.

        Comment


        • Oce li Murinjo prezivjet sezonu? Mislim da mu je mozda i najbolje da ode dokle moze u PSZ da dobije posao. Sledece godine ako opet nista ne osvoji i kad ga sutnu, pitanje je oce li ga i PSZ scet. Naravno, pod uslovom da Emeri ne uzme sad LS.

          I ko je vas favorit za nasljednika? Anceloti meh, negativni poeni. Simeone, Zardim, Alegri, Zidan ? Ja bi volio Tuhela vidjet u veliki klub, mada prije ce to bit Arsenal nego li MU. Zaboravih Poketina, i on bi bio dobar pik.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post


            hahahahahahahahhahahahahahahahahahha
            pogubljen čovek, ni engleski ne može da razume.

            Comment


            • Poketino, Zardim ili Anceloti. Moja zelja.

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Pa i ja sam ovog tipa jedva razumeo, tek kad je ponovio sam shvatio... dok je Zozeu trebalo i objasnjenje.

                Ne bih voleo da Žoze ode, nisam za njegovu smenu samo se nadam da će u skorije vreme nešto promeniti u svojoj postavci jer golovi moraju da se daju a to nam bas teško ide u poslednje vreme.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Sto kaze Skols ne treba mene menadzer da motivise da igram, dovoljno je da obucem dres i znam za koga igram. Sve picka do picke na celu sa Portugalcem.

                  Sto prije ode to ce biti bolje za Marsijala i Rasforda, pod ovom placipickom nikad nece dostici ni dio svog potencijala.
                  Marsijal pod Gvardiolom glavu dajem top 10 igrac na svijetu, glavu dajem.

                  Ovo nije jebeni Arsenal da se zadovoljavamo sa prosjecnim a to upravo dobijamo od Portugalca i njegovog tima.
                  Prvi sam bio za njega i ovekivao mnogo toga, nije ispunio ni djelic i bolje da se rastanemo ko ljudi



                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Moyes.


                    Šta ga je snašlo, on je za mene šampion u odnosu na ovu dvojicu posle njega.

                    Zahu mu zameram i još neke stvari, ali jbg
                    Last edited by Busby Babe; 30-12-17, 20:53.

                    Comment


                    • Zna li neko sta je sa Lukakuom?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Eh...

                        Veliko je pitanje da li trebalo pustiti Depaja ili napraviti igraca of njega i biti strpljiv.
                        Ko ga je gledao u Holandiji, zna o cemu pricam.
                        Da pravio je sranja i ostalo.

                        Ali ipak on sada ima samo 23 godine.

                        Izbacen je sa 21...

                        Comment


                        • Lukaku je out 2 meca, Ibra mjesec dana...




                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ajde da smirimo sise svi. Pokazao je Murinjo u vise navrata ovde da ume da napravi neki sjajan napadacki fudbal, kao i vrlo stabilnu ekipu defanzivno. Sta se trenutno desava sa njim i ekipom, i zasto se ovo desava, to ne mozemo znati. Ali znam da bi ludilo bilo otpustiti ga sada ili na kraju sezone, sta god da se desi. Dati mu jos 200 miliona i 3 igraca pa da na kraju sledece sezone povucemo crtu i sabiramo i oduzimamo. Treba nam desetka, kreativac u vezi, krilo i bar levi bek. Dal ce Drveni uspeti da mu sve to dobavi, ne verujem, al bar trojicu dovesti pa da vidimo dal je ostalo nesto od njega. Plus, ako nastave mid tejbl klubovi ovako da ga samaraju kroz celu sezonu, verujem da ce kad tad doci sebi.

                            Jako je bitno da izguramo ovu pricu. Ko god novi da dodje, trebalo bi mu bar 2 letnja prelazna da skroji ekipu po svojoj meri. Tako mozemo da se vrtimo u krug decenijama. Moze Murinjo da nam osvoji ligu ako mu damo sve sto mu treba. Kad je osvojimo i kad se stvori dobra baza, onda moze da se dise i lako bira sledeci korak.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by MarkoNFL View Post
                              Eh...

                              Veliko je pitanje da li trebalo pustiti Depaja ili napraviti igraca of njega i biti strpljiv.
                              Ko ga je gledao u Holandiji, zna o cemu pricam.
                              Da pravio je sranja i ostalo.

                              Ali ipak on sada ima samo 23 godine.

                              Izbacen je sa 21...
                              Depaj je imbecil i nikad od njega nece biti top fudbaler. Neka ga u Francuskoj nek snima svoju geto repčugu.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ne znam, nisam optimistican...

                                Bas me brine da je izgubio svlacionicu, ekipa djeluje totalno pogubljeno, bezvoljno a od toga ludim. Ej 0:0 na OT i igraci ne grizu vec je Sautempton po minut, dva lagano drzao loptu.
                                Totalno razocarenje u Zozea


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X