Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miki bas nista ne igra. Vreme je da se malo oproba na klupi. Ne sumnjam ja u njegov kvalitet, ono sto je on igrao prosle sezone kad ga je Mou pustio iz zatvora je bilo van ovog sveta. Strasan igrac al u mnogo losoj formi. Mada malo brine sto i ovi oko njega vole da soliraju i slaba je timska igra pa on i ne moze da pokaze svoj raskosni talenat. Uz Ibru i Runija se sprdao na malom prostora, strasan link up.

    Marsijal solidan, nista spektakularno, kao sto sam i predvideo. Dzabe onoliko divljanje oko njegovog neigranja.

    Ono sto raduje, sef je*e mamare sa izmenama.

    Ono sto brine, i dalje anarhija u napadu. Slaba zavrsica. Politika je fire at will, retko se pokusava da se stvori dobra sansa za gol a cesto se sutira iz jako slabih pozicija.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Periša se ne vidi u Rimu.
      Isprovocirah ga.
      Last edited by Panchev9; 26-08-17, 22:51.

      Comment


      • Najjace mi je ovo kako je sad Martial sad slabo odigrao samo zato sto nije prediblao ceo Real ili dao gol i asist. Posle štoperskog para bio je najbolji danas, bolji i od Matica i Pogbe. Penal nam je izvuko, cesto su ga triplirali, samo jbg, igramo bez desnog krila pa to ne umemo da iskoristimo.

        Morate da budete realni sa ocekivanjima, ni Messi ne divlja svaki meč baš.

        Stvarno me frustrira koliko su nam uska grla levi bek i desno krilo. Blinda gotivim, ali duvalo je u drugom poluvremenu tu samo tako... igramo bez desnog krila, ali zato imamo 2 igraca na istoj poziciji. Mata guši i oravi gužvu Mikiju. Ne mogu obojica da igraju. Toliko je to neprirodno i toliko nam se skelet tima ofanzivno udalji od desne aut linije, da nekad Pogba iz guzve pobegne da igra desno krilo.
        Treba nam tu brzina i neko ko ume da sutne lopte ili je ostro posalje. Ovo Matino su helijumski baloni ispred obdaništa.
        Kad bi barem jednu od te 2 pozicije pokrpili nekako, mogli bi ozbiljno da se nadamo tituli, bez toga smo treca, cetvrta ekips u ligi. Barem taj Shaw da prougra fudbal bez povreda i fitnes zajebancija...

        Comment


        • Posle promašaja Lukakua sa "kreča", moram da budem iskren, izgubio sam nadu da ćemo savladati danas famoznog Kaspera. No, napadački orijentacija i stalno pritiskanje rivala urodilo plodom. Raš nam je skinuo kamencinu sa srca, posle je lakše bilo disati i igrati.

          Murinjo dokazao da je dr zanata. Sve tri izmene više nego delotvorne i sa njima smo utrli put do 100% učinka. Ne treba sad dizati noseve, ništa spektakularno nije učinjeno ali da raduju tri pobede uz to bez primljenog gola to svakako. Slažem se s većinom da je Mktarijan daleko od nivoa kad je žario i palio po Bundesligi. Previše donosi pogrešnih odluka, često ne bira najbolja rešenja ali.kad se pogleda statistika i njegovih već 5 ass sve pada u vodu. Zaboravlja se slabija forma. Mogu samo da pomislim kad proigra šta će se desiti, kad je ovako slab delotvoran za tim. Ono što kreće da mi nervira živce to je Pogbino davljenje lopte. Imam utisak da kasni sa pasom, da teži soliranjem i preteranom akrobacijom. I dalje čekam da pokaže zašto je plaćen koliko je već plaćen. Matić, šta reći, doktor sredine.

          Sad sledi pauza, kojoj se ne radujem ali imaće Žoze dovoljno vremena da sve igrače ubaci u veću brzinu i da se pripremimo za novi težak ispit i čvrsti Stouk Siti.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Mančester Junajted je ove sezone postigao deset golova u prvenstvu, a čak sedam od tih deset nakon ulazaka Felainija.
            Laku noć.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Sve ih brat Feli namestio. Kakav je to fudbalski mag i asistent. Kad god on uđe, napravi osetnu prevagu a Murinjo ga drži na klupi. Feli u prvih 11, Murinjo aut!

              Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

              Comment


              • Maruancester Junajted!

                Samo lagano, samo polako, odlicno je ovo

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Sve ih brat Feli namestio. Kakav je to fudbalski mag i asistent. Kad god on uđe, napravi osetnu prevagu a Murinjo ga drži na klupi. Feli u prvih 11, Murinjo aut!

                  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
                  Fella>Modric


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Inace, mislim da Lukaku uopste ne bi smeo vise da sutira penale. Na stranu to sto je penal generalno bio slab, Smajhel je kiksnuo i prerano se bacio, nejasno mi je zasto ovaj nije iskrivio zglob.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Inace, mislim da Lukaku uopste ne bi smeo vise da sutira penale. Na stranu to sto je penal generalno bio slab, Smajhel je kiksnuo i prerano se bacio, nejasno mi je zasto ovaj nije iskrivio zglob.
                      Mata ili Pogba.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bila grafika kada se namestao da sutne. Od 5 poslednjih svih 5 na istu stranu, od toga 2 promasena isto sutnuo kao i ovaj 6ti...nije isla blize stativi...mada Smajhel ne da je istrcao
                        More dobro smo na kraju prosli sa Oliverom.
                        Kada ce VAR u PL?

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment



                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Mata ili Pogba.
                            Nisam pametan. Nervira me sto se Pogba onako arogantno i nonsalantno zalece. Mrzim to kod penaldzija.

                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Ne vidim nikog u timu da moze konstantno da ih izvodi. Rom je generalno katastrofa sa penala, nevezano za ovaj promasaj.

                              Mozda Miki...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Mata ili Pogba.
                                Lemar.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X