Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Pa sto se udaras u glavu Kejn bi bio TOP pojacanje al velika ti je to jos kvota 5.00 nece on nigde,na Megvajera ako si mislio je 1,73

    A inace po Zahinom profilu izgleda da je on zavrsio za Palasom,a ako je vrv glasinama pa i kladionicam isti je najblizi CFC,ali ko zna gde ce
    Ma to zbog pada kvote, neko stavljao fine pare na to i bacao pare pa zato takva reakcija.

    Kejn i Lukaku i udri[emoji23][emoji23]

    @nine, vjeruj lad sam vidio da mi nije bilo dobro. Da bi da ga ispratim vise, bas mi ide na oni stvar
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ne bih voleo da Marsijal ode u neki PL klub i tu se otprilike završavaju moje želje vezane za njega.

      Murinjo nije cvećka ali ne bi Marsijal imao problema sa minutažom kad bi svaku utakmicu igrao maksimalno fokusirano. Naposletku, klub mu je izašao u sustet kad je imao problema sa suprugom, ne ume da ceni i kraj.

      Vilian bi bio dobro rešenje na kratke staze ali barem donosi kvalitet dok se ne nađe neko pristojno rešenje za duži period.


      PS Za Zahu je išla ona bizarna priča u vezi njega i Mojesove ćerke, navodno je zbog toga bio precrtan
      Last edited by Krojf; 27-07-18, 21:38.

      Comment


      • Kakav crni william i 75 Mil za njega
        Ima 30g i te pare za njega a juve 25 vise platio jednog Ronalda jbt




        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Manchester United

          160k nedeljno za kaskadera, jbm ti sunce. Daj boze da je istina da ide

          Last edited by Miki28; 27-07-18, 23:04.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Roho 160k funti, Lakhrst je bas poludio ili koristi neke mnogo dobre droge. Sve u svemu on i Darmijan su najvjerovatnije bivsi, sto znaci dolazi stoper, sto dalje znaci dolazi Megvajer

            A sad se ne pominje plata, to samo u slucaju Sanceza, a reddevilu? Ronaldo prima 60 miliona eura godisnje, 240 miliona na platu plus 110 miliona eura transfer, u svijetu u kojem Kutinjo kosta 180 miliona, zasto je problem platiti za Vilijana 70ak miliona? Meni je najjace kako se potcjenjuje Vilijan, kao da je neki raspad od igraca

            Inace sam totalno za Zahu, ali bi kostao taman koliko i Brazilac, a nije mu ni do koljena.
            sigpic

            Comment


            • Ako je on stvarno na 160k, nece on nidje. Brao za LVGa, jos jedna odlicna kupovina i odlicna plata

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Naravno da nije, ne budi lud. Erera je na 80k, Felaini je bio na 80k, Martijal 70k, a Roho je dobio 160k, sigurno. Toliko Vidic nije primao u najboljim danima. Mislim da je Rio bio na 150k.
                sigpic

                Comment


                • Smoling je na 80k, Matic prima 120k, znaci Roho je na 60 ili 70k.
                  sigpic

                  Comment


                  • Onda se ovaj Lakhrst bas bruka, iz dana u dan.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post

                      A sad se ne pominje plata, to samo u slucaju Sanceza, a reddevilu? Ronaldo prima 60 miliona eura godisnje, 240 miliona na platu plus 110 miliona eura transfer, u svijetu u kojem Kutinjo kosta 180 miliona, zasto je problem platiti za Vilijana 70ak miliona? Meni je najjace kako se potcjenjuje Vilijan, kao da je neki raspad od igraca

                      Inace sam totalno za Zahu, ali bi kostao taman koliko i Brazilac, a nije mu ni do koljena.
                      Prvo pogledaj koliko su narasle dionice i popularnost kluba cim je potpisao Ronaldo a onda usporedi placu
                      Ne znam zasto jednog coutinha sad spominješ
                      Ne mislis valjda da je william ta razina? Taj coutinho ovo prvenstvo daleko najbolji Brazilac, daj boze da u united dođe ali dok je tu mourinho takvi znalci nece dolaziti kod nas



                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Samo Mati treba da se skrese plata, on je na 150k cini mi se.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by reddevil96 View Post
                          Prvo pogledaj koliko su narasle dionice i popularnost kluba cim je potpisao Ronaldo a onda usporedi placu
                          Ne znam zasto jednog coutinha sad spominješ
                          Ne mislis valjda da je william ta razina? Taj coutinho ovo prvenstvo daleko najbolji Brazilac, daj boze da u united dođe ali dok je tu mourinho takvi znalci nece dolaziti kod nas



                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Samo mi jos kaze da se vec otplatio od prodatih dresova i da obrisem profil na forumu

                          Vilijan je samo zakazao protiv Belgije, sve ostale utakmice je sabio. Takodje ne da mislim nego sam siguran da je nivo iznad Kutinja, jer to sto on radi u oba pravca Kutinjo nece moci za tri zivota.
                          sigpic

                          Comment


                          • Valensija propusta pocetak sezone, Dalo isto.

                            Nema od nas nista ni ove sezone, ne igra se fudbal bez bekova. Uradis kao Siti prosle sezone sa bekovima i resis to u jedan transfer period, da si miran. Ovo je sramota sta rade od Junajteda, pa 80% klubova u PL ima bolji startni tandem bekova od Junajted, sto je i smesno i tuzno

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Samo mi jos kaze da se vec otplatio od prodatih dresova i da obrisem profil na forumu

                              Vilijan je samo zakazao protiv Belgije, sve ostale utakmice je sabio. Takodje ne da mislim nego sam siguran da je nivo iznad Kutinja, jer to sto on radi u oba pravca Kutinjo nece moci za tri zivota.
                              Nisam glup da kažem da otplati od prodaje dresova taj iznos ali njegovim dolaskom ce doci sponzori i dionice narasle i da otpkatit ce dio uloženog novca sasvim lako dok sanchez i takvi nece nikad
                              Nadam se da ce onda william u Barcu pa da vidimo njih dva zajedno u ekipi tko ce biti level iznad koga ako uopće william izbori mjesto u prvoj postavi


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Manchester United

                                Iako gotivim Williana reci da je sabio SP je bas pogresno.

                                Protiv Svajcaraca ok, nista posebno. Protiv Kostarike uzasan, najgori na terenu, na pol ga zamijenio. Tragikomedija sta je igrao, nije znao dje bije.
                                Protiv Srbije los za svoje standarde ali Kosta povrijedjen pa ga je Tite ostavio 90 min.
                                Protiv Meksika sabio a protiv Belgije nista posebno, ipak bilo je i gorih. Fernandinjo naravno, greska
                                Last edited by Miki28; 28-07-18, 00:02.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X