Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece ovo na dobro izaci nikako
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Inače i ja sam slično što je Bici postovao čuo.

        Da ne budemo iznenađeni ako Valensija bude vraćen na svoju nekadašnju poziciju desnog spoljnjeg. Priča se o tome kao o najrealnijoj opciji trenutno kako stvari stoje.

        Comment


        • Razumijem i jednu i drugu stranu ali nikako ovo nije dobro, klub ne funkcionise kao cjelina vec svako radi na svoju ruku, uzas.

          Daj Boze da grijesim ali vrlo blizu smo tacke pucanja gdje ce mnogo stvari izaci na vidjelo. Portugalac nece cutati, to budite sigurni jos posebno ako dodje do sut karte. Bice gore nego sa LVG.

          Inace, Glejzeri su najvece zlo i daj Boze da i oni skoro odu ali to su puste zelje. Stav o Portugalcu vec znate. Tmurna vremena ali proci ce i to
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Bolje Dalot na beka Valensija krilo nego Mata/Lingard/Rashford bilo ko desno.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Manchester United

                Posto je Boateng blizu PSZ, mi treba da idemo po Tobija pa koliko god da kosta.

                Prodat Roha/Dzonsa i nesto vratit para i idemo dalje.


                Last edited by Miki28; 25-07-18, 12:08.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Tu su Fosu-Mensa a i Darmijan je i dalje kod nas.

                  Comment


                  • Kad smo pisali o Van Galu, a vi ga branili jer radi rekonstrukciju, proces. Jel izaso dobar taj proces? Sou sa 100k platom, Darmijan, ostale da ne pominjam.. unazadio nas bre covece, bar Murinjo dovodi dobre igrace ako sta drugo

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Dovodi igrače jedino dobre na papiru ali u stvarnosti igraju 3x losije nego se to očekuje od njih tako da nemamo neke koristi
                      25.07 vec a novih pojačanja nit na vidiku, vrijeme je za upaliti alarm za uzbunu


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Kad smo pisali o Van Galu, a vi ga branili jer radi rekonstrukciju, proces. Jel izaso dobar taj proces? Sou sa 100k platom, Darmijan, ostale da ne pominjam.. unazadio nas bre covece, bar Murinjo dovodi dobre igrace ako sta drugo

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Ajde sad iskreno pricajuci, nije da nismo podrzavali tad neke igrace.

                        So, mladi talenat, odlican u Sotonu.
                        Darmijan, odlican u Italiji, reprezentativac i za male pare.
                        Snajderlin, odlican u Sotonu.
                        Di Marija, velika zvijezda ali karijera nizbrdo posle LS sa Realom.
                        Blind, mislim da smo svi bili slozni sa njegovim dovodjenjem, odlican igrac.
                        Romero, El tigre, Svajni itd. Bilo ke gresaka ali u tom trenutku su djelovala kao dobra resenja.

                        Isto tako niko ne garantuje da sledeci menadzer nece sutnut Matica, Alexisa, Baija, Lindelofa
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • I da ode Murinjo ostavice dobru ekipu sa dobre igrace, LVG nagomilao milion proseka i zakopao nas

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by reddevil96 View Post
                            25.07 vec a novih pojačanja nit na vidiku, vrijeme je za upaliti alarm za uzbunu


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            U ovoj fazi, moguće je realizovati transfere koji su 50% dogovoreni.

                            Kasno je za slanje ponuda i sl. Jednostavno nema se vremena da se tehnički sve izdogovara.

                            Comment


                            • Nista nije toliko ni crno, ni blijelo koliko neki zele da predstave. Taj Darmijan je bio odlican u Torinu, Pep ga trazio i zelio kao zamjenu za Lama ej, Van Gal je trazio te igrace i dobio ih, Van Gal je smanjio plate zestoko, doveo brdo mladih i talentovanih igraca za mladje kategorije, jednostavno covjek je dobio svu mogucu podrku od Vudvorda. Nije islo i jbg, desava se. Ipak fudbal nije FM, to su stvarni ljudi, sa nogama, rukama, glavom, uslovi nisu idealni uvijek, imaju svoje probleme, ne mogu da se naviknu na zivot bez porodice mozda, ne mogu da nauce jezik, ne mogu bez svoje zemlje, svog grada, jbg nema kapi logike da jedan od najboljih veznih fudbalera svijeta u tom trenutku, Huan Sebastijan Veron, ne uspije u Mancesteru, ali nije uspio. Jedan od najboljih fudbalera svijeta na svojoj poziciji i najbolji trener na svijetu i stvari ne funkcionisu i sta da se radi, ides dalje. Niti je Darmijan toliko los, ofanzivno ajde ali defanzivno nikako niti je on doveden za neke pare, niti ima veliku platu, stavise doveden je za smijesne pare i ima smijesnu platu.

                              Dankan je Murinjov covjek i Dankan uvijek jasno stoji na Zozeovoj strani i prenosi Zozeove frustracije kad nesto nije po njegovom. I mislim da je ovdje svima jasno da Zoze zeli pojacanja, jer se za Zozea svasta moze reci ali da je debil nikako, zna on dje skripi, ako ne dobije pojacanja nije ih dobio zbog Vudvorda. Ima li Vudvord pravo da mu ne dovede pojacanja? Ima. Ima li pravo da smatra da igraci koje je Zoze okarakterisao i koje zeli nisu dovoljno dobri po njemu? Ima. je li to ispravno? Nije. Jer ako je ispunjavao Van Galove zelje neka ispuni i Murinjove, jer ako to nece onda je bas suludo sto mu je produzio ugovor, zasto mu produzavas ugovor, ako mu ne dajes potpunu podrsku?
                              sigpic

                              Comment


                              • Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X