Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I to je to, njih trojica ce podeliti duznosti. Faria je bio fitness coach i asistent. Rapeti je sada zaduzen za fitnes a ova dvojica ce obavljati ostale duznosti koje je radio Faria.
    sigpic

    Comment


    • Drago mi je zbog Mekene, kazu bas da su svi fascinirani njegovim poslom od kad je dosao.
      sigpic

      Comment


      • Nadam se da to znaci i nesto ofanzivniji pristup utakmicama, u svakom slucaju veoma lepa vest.

        Tapatalk
        sigpic

        Comment


        • Jedino sto to moze da utice na U18, jer ne znamo jos ko ce biti njihov trener sada
          sigpic

          Comment


          • Duncan Castles confirming that Kieran McKenna has been promoted to the main team and will be one of the assistants to Mourinho.

            Comment


            • Nije valjda doslo vrijeme da se rastajemo sa Darmijanom?

              Pa to se mora zaliti, veliki dan


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Nije valjda doslo vrijeme da se rastajemo sa Darmijanom?

                Pa to se mora zaliti, veliki dan


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Ja i nisam nesto srecan, i onako nije igrao

                Vece je slavlje bilo kad je npr Velbek otisao, jer je on i igrao, za razliku od Darmjana.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Nego Vlajko, kolko se ono ovde prosle godine ocekivalo golova od naseg novog napadaca jer je Ibra bio najgori realizator u istoriji lopte. Cetrdesetak? Ili vise, obzirom na to da je on bio glavni problem u nasem napadu i nenormalno usporavao svaki napad i kvario akcije. Istina da Rom nije dostigao te cifre, al bar nam se igra nenormalno poboljsala bez Zlatka.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Na kraju moj dobri bici, Lukaku 51 utakmica, 27 golova i 10 asistencija, prosle sezone Ibra 46 utakmica, 28 golova i 13 asistencija. I vise od deset suteva nismo imali po utakmici ove sezone, sa Zlatnim to islo i po 40 suteva na utakmici, jos je covjek do januara stvorio preko 70 sansi bio. Ali ono nije Zlatan nesto, imas ti takvih strucnjaka ovdje

                    Da je neko prosle sezone bio rasplozen ko zna dokle bi se islo ili da Zlatan nije sjebao koljeno, bukvalno je sam igrao prosle sezone. Runi imao bolji ucinak od Martijala i Rasforda prosle sezone.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Na kraju moj dobri bici, Lukaku 51 utakmica, 27 golova i 10 asistencija, prosle sezone Ibra 46 utakmica, 28 golova i 13 asistencija. I vise od deset suteva nismo imali po utakmici ove sezone, sa Zlatnim to islo i po 40 suteva na utakmici, jos je covjek do januara stvorio preko 70 sansi bio. Ali ono nije Zlatan nesto, imas ti takvih strucnjaka ovdje

                      Da je neko prosle sezone bio rasplozen ko zna dokle bi se islo ili da Zlatan nije sjebao koljeno, bukvalno je sam igrao prosle sezone. Runi imao bolji ucinak od Martijala i Rasforda prosle sezone.
                      Da se razumemo, ja sam prezadovoljan Lukakuom ove sezone, jer sam stvarno malo ocekivao od njega. Al sad se lepo vidi koliko su bile smesne te price da je Ibra bio problem u ekipi.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Izgleda konačno odlaze Darmijan i Felaini još da se riješimo Džonsa i Roha i dobro je.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Da se razumemo, ja sam prezadovoljan Lukakuom ove sezone, jer sam stvarno malo ocekivao od njega. Al sad se lepo vidi koliko su bile smesne te price da je Ibra bio problem u ekipi.
                          Isto, kako sam ocekivao ispao je strasno pojacanje, posle je postao cak i pravi Murinjovski napadac sto nisam vjerovao da ima u sebi, ali one price kako Zlatan usporava ekipu, kako promasuje sve i svasta, kako smo zbog njega nekonkurentni su stvarno bile presmijesne. Lukakua je barem neko pratio ove sezone, Zlatana nije niko. Pritom je igra prosle sezone bila bolja sto puta, a i to je bilo zbog Zlatana.
                          sigpic

                          Comment


                          • Lukaku je posle DDG-a naš najbolji igrač, barem ove sezone. Jedino to moze da se polemise da li je tu Matić. Valencia je prošle godine i igrao bolje nego ove.
                            Sa tim zlatnomudim alfom smo bili šesti, sa Lukakuom drugi.

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              Lukaku je posle DDG-a naš najbolji igrač, barem ove sezone. Jedino to moze da se polemise da li je tu Matić. Valencia je prošle godine i igrao bolje nego ove.
                              Sa tim zlatnomudim alfom smo bili šesti, sa Lukakuom drugi.
                              Cekaj, stani. Zar ti nisi pre mesec dana onako dzukacki slagao da se Vlajko i ja lozimo sto smo iznad Pula, Totnama i ostale boranije, pa nas isprozivao zbog toga, i sad ces upravo da uzimas kao argument to da smo prosle godine sa Zlatkom zavrsili ispod Pula i Totnama a ove godine iznad njih sa Lukakuom? Wow:
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • To što drugo mesto nije zadovoljavajuće ne znači da nije bolje od šestog.
                                Naivna ti je to zamena teza.

                                Kao i za Vlajkovo sa platama/obeštećenjima, parama itd... Gde kreće i piše o tome u jednom postu kako smo jeftino prošli sa odredjenim igračima, kao to je bitno, a ovamo koristi narativ "koga boli kurac koliko ima platu" kao da se plata plaćaju kripto valutama, misaonim imenicama i kao da nisu ograničenog novčanog resursa, i kao da nemaju uticaj na celokupni budžet iz kojeg proizilazi i budžet za obeštećenja...

                                Comment

                                Working...
                                X