Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mikisavic89 View Post
    A imaju li oni pare za Kejna, Alija i Ekiksena? To sto ih je usralo sa tim igracima ne desava se svake godine. Al zato Totenhem moze da kupuje i menja, bude van top 4 i bez titule i 10 godina sve dok ne ubodu igrace i nikom nista. Cinjenica je da Totemhem ima bolje igrace i izbalansiraniji tim i opet nista. Dzabe ugazis Juventus 170 minuta kada ti se sve raspadne za 20, i to nije samo ta tekma. Ne razumem da menjas Murinja Poketinom. Vi sto hocete to sto ste zamislili idite igrajte menadzer tako i malo manje masirajte mozak ljudima ovde sa tim hejtom. Razumem da se pominje Anceloti ili neki klasa menadzer ali Poketino ne, neka osvoji nesto negde pa da uopste udje za razmatranje.
    Kejn i Ali su upravo kod Poketina i pokazali sta znaju i postali ovo sto su danas.Eriksen je u Ajaksu pokazao talenat ,a u Spurse ga je nadogradio i sada je brutalan ofanzivni vezni.

    Kod nas Murinjo dve godine ne znam koj igrac je toliko napredovao kao ova trojica.
    Ono sto je vredelo pre Murinja Martijal i Rasford su sada neprepoznatljivi ,i onda dodju ljudi i pricaju da je Martijal loseg mentalnog sklopa.Kako da budes kada u prvom delu sezone dobijas sansu na kasicicu i na tu kasicicu pokazes da si vredan prvih 11 ,odlucis se da u januaru dovedes Aleksisa i tog istog Martijala sutnes prvo na desnu stranu ,gde je upotrebljiv ko Mata na levu ,pa ga posle sutnes na klupu i onda je malo malo pa povredjen ..

    Miki recimo ti mnogo branis Murinja ,a pod njim igramo dosadan fudbal do zla boga.
    Prosle godine smo zavisili od Ibre ,ove od Lukakua.
    A igre nema ni na vidiku.

    Dovoljno je reci da su nama najbolji igraci u sezoni De Gea i Matic.
    Prvi je golman ,drugi je zadnji vezni ..

    Comment


    • BREAKING NEWS: Uefa denied to Milan any settlement agreement for financial fair-play. Now Milan risking from transfer window suspension till disqualification from European competitions
      Nikad se mi nećemo riješiti čupavog..

      Comment


      • Nije bitno što nismo uzeli trofej, bitno je održati kontinuitet.

        Pomak u igri je očigledan, igramo tečnije i konkretnije a napredak igrača dobija jasne obrise.

        DDG je zahvaljujući Murinju postao ponajbolji golman na svetu, Pogba igra svoj najbolji fudbal dok je Aleksisa fantastično uklopio.

        Odbrana najbolja u ligi, fale samo bekovi ali jbg nije bilo prelaznih rokova da se dovedu.



        Ono što je falilo za titulu u PL i finale LŠ je Ivan Perišić, Murinju nema šta da se zameri, da su doveli Perišu pomeo bi konkurenciju.

        Comment


        • Najbolji sarkastični post ikad


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Krojf View Post
            Nije bitno što nismo uzeli trofej, bitno je održati kontinuitet.

            Pomak u igri je očigledan, igramo tečnije i konkretnije a napredak igrača dobija jasne obrise.

            DDG je zahvaljujući Murinju postao ponajbolji golman na svetu, Pogba igra svoj najbolji fudbal dok je Aleksisa fantastično uklopio.

            Odbrana najbolja u ligi, fale samo bekovi ali jbg nije bilo prelaznih rokova da se dovedu.



            Ono što je falilo za titulu u PL i finale LŠ je Ivan Perišić, Murinju nema šta da se zameri, da su doveli Perišu pomeo bi konkurenciju.

            Comment


            • Brine me sto Felaini ide. Jeste da on ima neke specificne atribute koje retko ko ima, i da se nece zaliti sto vecinu vremena provodi na klupi, ali kapiram da cemo lako naci dobru zamenu. Medjutim brine me to sto je Zoze zeleo da Fela ostane a Vudvard nije postigao dogovor. Ne bas podrska menadzeru kakva bi trebala da bude.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Da, ali Fellaini je imao očigledno previsoke zahteve. Može Mourinho da ga želi koliko hoće, ni meni ne smeta Fella, ali davati svakom previsoku platu koju on zacepi je mnogo pogubno. Daješ poruku svakom budućem igraču koji će pregovarati sa nama da može da nas čerupa, čak i oni koji neće biti key player.
                Last edited by Busby Babe; 23-05-18, 11:38.

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Da, ali Fellaini je imao očigledno previsoke zahteve. Može Mourinho da ga želi koliko hoće, ni meni ne smeta Fella, ali davati svakom previsoku platu koju on zacepi je mnogo pogubno. Daješ poruku svakom budućem igraču koji će pregovarati sa nama da može da nas čerupa, čak i oni koji neće biti key player.
                  Pa pazi, odavno smo ga mi zasrali sa Pogbama, Zlatanima i Sancezima. Sad bi svako vece parce hleba. Ali mi je nesto sumnjivo da je Fela imao neke previsoke zahteve, bar ja pamtim da se odrekao 4 miliona da bi dosao kod nas. Uostalom, bar zbog toga bi ga trebalo ispostovati i dati mu te dve godine ugovora, koliko je trazio.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Odnos Felainija i Murinja od utakmice sa Totenhemom nije isti. Znaci mu da ima opciju vise kad krene lose, zgotivio ga a ovaj ne pravi buku zbog klupe kao neki. Ali ne bih iskljucio mogucnost lukavstva Murinja da je znao za previsoke uslove koje nece Vudvard ispuniti i tako uhvatiti adut vise u ruke kad krene loose u sezoni.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Ako nam borba za titulu u eng lige iduće sezone ovisi hoće li ostati Fella onda najbolje da uopće ne igramo
                      Bas je i ove godine bio neka prevaga


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Ja uopste ne bih razmisljao o produzetku ugovora sa Felainijem. McTominej se pokazao da moze da odigra vise nego dobro u sredini,ukoliko Felaini nece za to sto smo mu ponudili i za tu ulogu,nek ide,ko ga sisa.
                        Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • Nama treba kvalitet na sredini terena. Felaini moze ostati ako prohvati te uslove koje mu nude, da bude backup opcija i to je to.
                          On nam je plan B kad stvari idu lose. Zalosno ali tacno


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ne znam zasto je Fela kao plan B nesto zalosno? U svakoj sezoni i kod najbolje ekipe na svetu postoje utakmice kada jednostavno ne ide i mora se krenuti na plan B. Tako Serhio Ramos ode napred i gadjaju ga loptama pa umesto da zasluzeno izgubis finale ti podignes trofej. Felaini je kao ta opcija odlican. Sad ako se ne dogovore znaci da je preterao sa zahtevima tako da moze da ide. Treba dovesti igrace koji znaju da centiraju pa neka gadjaju Lukakua, covek place za nekim centarsutem. Jedino sam sebi da centrira.

                            Comment




                            • Sve mi se cini da je bivsi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post


                                Sve mi se cini da je bivsi.
                                Ovo je i Murinjo uradio pre par dana
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X