Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U ovo doba sl sezone da smo bez Murinja i Pogbu, ja sam apsolutno za.

    Jardim/Zidan/Poketino/Marcelino moje zelje

    Za ovo prvo verujem da je vrlo moguce takvo scenario, ali za ovo drugo bojim se da ne

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • I ova atmosfera je pretoksicna, Murinjo je opet ispao covjek i ispada na pocetku ove sezone konstantno. Dobili smo Lester, pokazao je da vjeruje Sou, radovao se kao malo dijete, kao nekad, onda dodje Pogba i onako nesto izjavi. Potom ga Murinjo podrzi na presu, opet mu da traku i onaj odigra onakvu utakmicu i potom dodje i kaze stav mi nije bio pravi i sjutra dan Rajola koji inace radi ono sto njegovi klijente zele dodje i daje ovakve izjave. Murinjo imao problem sa Martijalom, ovaj bez potrebe propustio civatu predsezonu maltene, klub ga kaznio i opet mu da sansu od pocetka, dao bi mu sanse i prosle nedelje rekao je ali nije imao izmjena vise, jesmo li vidjeli Martijala na terenu neki dan? Je li ga sramota da onako odigra? Naravno da nije. Igraci moraju da preuzmu jebenu odgovornost isto, trener je uvijek najvise kriv ali igraci moraju da pokazu muda, zelju i borbu, ako propisas krv pa i ako izgubis posle takvog pristupa niko nece ni rijec reci.
      sigpic

      Comment


      • Bilo ko od menadzera da dodje isto ce biti. Uvek ce da fali par igraca. Doci ce Zidan i isti djavo pa ce onda svi da pisu kako mu je lako bilo u Realu jer imao igrace i ostale gluposti. Glavni problem je negde u upravi i onim strujama i ostalim glupostima. Dok se to ne resi nema spasa. Isto tako mozemo mi da postavljamo sportskog direktora do sutra ako ce on biti Vudvordova marioneta i da radi sta mu se kaze a ne neko ko ce stvarno da dovodi igrace planski kao sto je Bergistijan u Sitiju npr a sve mi se crta kako Vudvord trazi neku marionetu.
        Last edited by mikisavic89; 21-08-18, 23:46.

        Comment


        • Ne znam šta ste pisali i mrzi me da čitam i izvinjavam se što upadam ali klub kada na tržištu imaš Tiaga, Matea Kovačića, Vidala, da ne nabrajam, ne dovoede nikoga, taj klub ne bi ni vodio jedan Zidan.

          Kvalitetni igrači su prevaga i to je shvatio i Liverpul sa Klopom. Nikakav trenerski pečat se ne vidi bez igrača. Vidi se al završiš 6tii. I Gvardiola je morao da se pojača, bekove pre svega, ali je to brzo shvatio.

          Svaka dalja diskusija je bzv.
          Last edited by Cassius Clay; 21-08-18, 23:50.

          Comment


          • Manchester United

            Ma samo se vrtimo u krug, jednostavno nek radi svoj posao. Ako ne moze da izvuce iz igraca ono sto je potrebno, razlaz a onda i sa tim igracima.

            Savrseno mi puca ona stvar za igrace a posebno za menadzera. Sto prije Portugalac, debeli i Pogba odjebu od kluba to bolje.

            Glejzeri i Ed ne mrdaju nidje tako da mi je to uzaludno ali ove mozemo da maknemo.
            Last edited by Miki28; 21-08-18, 23:52.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ko bi izvukao više iz ovog tima? Gvardiola sa Jangom i ekipom? Ne bi druže, skoro pa niko. Oni ako neće da mu dovedu Tobija to je to.

              Pogrešio jeste sa par igrača ali pogreše svi, no ih dovedu toliko da se ne vidi.

              Comment


              • Mi ovde i ne pisemo opravdanja za Murinja vec upravo kako da se izadje iz tog kruga, juce Van Gal, dnas Murinjo sutra neko drugi a isto sve. Otici ce i Murinjo i sta dodje drugi i isto neki ce da pljuju novog menadzera neki igrace i sve isto a amere boli tuki i samo muzu pare. Sta sad da cekamo da se rezultati skenjaju dok nema para pa da onda neko kupi klub koga fudbal interesuje bar malo. Ko zna kada ce to biti, oni komotno bez rezultata mogu da cede marketing 5 do 10 godina.

                Comment


                • Bravo mikisavic89 na rezonovanju.

                  Comment


                  • Manchester United

                    Originally posted by Uroš View Post
                    Ko bi izvukao više iz ovog tima? Gvardiola sa Jangom i ekipom? Ne bi druže, skoro pa niko. Oni ako neće da mu dovedu Tobija to je to.

                    Pogrešio jeste sa par igrača ali pogreše svi, no ih dovedu toliko da se ne vidi.
                    Mozemo mi u nedogled o ovome ali Portugalac nije za Utd. To se vidi posle 3 sezone. Ja sam mislio da jeste ali posle Sevilje nije to to.

                    Doveo je Pogbu, Lindelofa, Bailly, Matica, Ibrahimovica, Mikija, Sanceza, Lukakua i opet cemo u krug, razumijem njega ali razumijem i upravu sto se desilo ovo ljeto.
                    Ja da sam na njihovo mjesto prvo bih ga sutnuo posle Sevilje ali da mi ostane, dobije ugovor i ne dovedes mu sve sto ne trazio je suludo.

                    Idealan scenario, prodaju Glejzeri, ode Portugalac i odjebemo debelog i njegove igrace ali 1 je nemoguce ali 2 i 3 itekako
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ma sta pricamo o bilo cemu dovoljan primer,golmana u Sitiju,dosao Pep,ne svidja mu se ,Hart aj ok,dovedes mu Brava,jbg shvati da nije to to pa iskesira u tom momentu najskupljeg golmana na svetu Edersona 2 golmana Brazila,sve sto je trazio dobio za 2dana,sem igrac koji nisu hteli tamo (Sancez,Zozrzinjo)

                      I pricamo dalje nesto,oko transfera,u LFC Klop ne odstupa ni za pedalj.Mou da kazemo pogresio oko Bajlija i Lindelofa,mada ja mislim da bi uz jednog Alderv/ili kog god boljeg Boateng ko se vec spominjao,bilo ko od pomenutih isto bio bolji,al jbg ne moze ni to

                      Nije Zidan lud,on ce sacekati ako bude hteo Juve,Marselino ,batalio sezonu da bi vodio tim za koji navija Valensiju i radi odlican posao,sa super ekipom,

                      Conte i Colo nadam se da nece,Conte mislim 100% a Colo ko zna ako uzme LS sa ATM sta ce mu pasti napamet,al ko sto Miki kaze vrti se prica u krug a sve poznato,samo eto ispliva svaki dan neki novi "skandal"nevezan za fudbal konkretno
                      Last edited by 61563; 22-08-18, 00:08.

                      Comment


                      • Manchester United

                        Ne volim Portugalca, nikad i nisam ali sam ga postovao ranije, bio je smeker i cool lik. Sad vise ni to jer je postao pi... i kukavica. Postao je neko koga je podjebavao godinama, Arsen Wenger.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Za sve su Ameri krivi eno i Arsenal cede godinama. Kad su imali Sanceza i Ozila kao nisu mogli i napadaca da dovedu da se bore za titulu? Sta sad i Venger amater pa ne zna da Ziru nije nivo za sampionski tim. Isto. Jednostavno im se jebe da dovedu jos jednog igraca i da daju 50,60,70 miliona kada ce ovako biti u top 4 i zgrnuti pare. Ovamo medijima sprdaju navijace kao 2 vlasnika jedan skrt ne daje pare a drugi bi dao svaki dinar al steta jer se pita ovaj drugi (good cop/bad cop) te neke pare u banci samo sto se ne kupi neko za 100m. Prelazni rokovi u plusu, sad ako ne izbore par godina i top 4, prodaju klub i cash out. Evo kod nas prelazni rok zgrnute pare a oboren rekord zarade. Lisice vec pocele da traze 'sportskog direktora' marionetu koji ce na kraju da bude zrtveni jarac. Prvo su lagano iskoristili Mojesa, posle Van Gal, evo spremaju Murinja, sledece sezone ce biti taj sportski direktor, recice Vudi on nije doveo dobre igrace, otkaz i dovede drugog. A navijaci ce da se prepucavaju za sve i svasta. Uradice to i Arapi u Sitiju vrv sad moraju da imaju rezultate da naprave neko ime pa posle da izmuzu. Treba neko fudbalsko ime u klubu da podigne glas i navijace i najure to iz kluba. Lepo su krenuli oni protesti ali jbg Fergi je uzeo one titule bez pojacanja a sada ce godinama da se placa cena neulaganja. Jeste potrosili oni neke pare ali obzirom koje su cene i sta je zaradjeno i sta treba da se dovodi malo je to i realno mora vise.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Nevil kao i uvijek razmislja svojom glavom

                              Gary Neville tears into Manchester United chief Ed Woodward as he hints at divisions between board and Jose Mourinho

                              Gary Neville has criticised Ed Woodward's reaction to Manchester United's 3-2 defeat at Brighton.

                              United's executive vice-chairman Ed Woodward remained in his seat after the match at the Amex Stadium, in which United's defensive failings were exposed time and again.

                              United failed to bring in the new centre-back Jose Mourinho wanted during the summer and former defender Neville said Woodward, having handed him a contract extension until 2020 in January, had to back the Portuguese manager.

                              "If Ed Woodward was going to doubt Jose Mourinho, the time to doubt him was at the point whereby he should have said I'm not giving you a new contract last January," Neville said on Sky Sports.

                              "The minute he gave him a contract extension - which some may say was unnecessary halfway through a season - believing in the manager and showing the faith, he had to then buy him the centre-backs. He had to get (Harry) Maguire and (Toby) Alderweireld because they wouldn't have made those mistakes at Brighton."

                              Neville said Woodward's actions at Brighton could be viewed as a "show of dissent".

                              He added: "The CEO sat in his spot for two minutes after the game on Sunday in what I can only describe as something I don't want to see the CEO of Manchester United do. At the end of the game, stand up, go and shake the opposition CEO's hand, tell him well done and that you'll see him later in the season, smile and be bigger than anything.

                              "All I could see was a show of frustration, or something that could also be interpreted as another show of dissent. At the moment there is definitely angst between the club and Jose.

                              "Don't get me wrong, the club have supported Jose Mourinho and given him a lot of money, but you cannot go half-hearted. I gave the analogy that if you're going to build a house, you've got to finish it, and they had to finish it if they gave him that contract extension in January."
                              I ako se ne slazem oko Megvajera ono sto pricam ovdje mjesecima, sto mu je produzio jebeni ugovor ako nece da ga prati i podrzi. Vudvord je idiot.

                              Ono sto je jasno ovog ljeta, Murinju je mnogo vise stalo nego Vudvordu i Glejzerima, a to nikako nije dobro.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vrhunski manipulator. S vremena na vreme prazan prelazni, prvo satro kod Mojesa niko nece, Van Galu da pare jedne sezone druge ih vrati od Di marie, evo sad satro sportski direktor problem. Posle ovog prelaznog sve je jasno, pare su ulagane samo van top4 kad se ispadalo i to za top 4. Sad ako Murinjo preokrene njemu super, ako ne ode i Murinjo. Sledece sezone se trose pare da se ispostuje adidas da se ne propusti LS 2 puta. Ine tamo leti direktor ili drugi menadzer bitno da on za nista nije kriv a on se za sve pita. Murinjo mislim da ga je procitao ali jbg deluje da mu se stvarno radi u Junajtedu pa nece da da otkaz. Ostaje jedino ovo sa Pogbom da se vidi kakva je situacija, ako ima nesklad izmedju igraca i menadzera nema tu uspeha nikako.

                                Comment

                                Working...
                                X