Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam neko svoje viđenje svega, koje ne naturam drugima. Zasnovano je ipak na činjenicama.

    1. i glavna, najači argument, Ed Vudvord je početkom juna na skupštini akcionara (obavezno je da bude javna, iako Glejzeri imaju 70%, što je više od 2/3 i mogu da odluče šta hoće, pa i da ugase klub. A on im je pomogao svojevremeno u preuzimanju i naravno nagrađen. Izjavio sledeće - Sportski rezultati Uniteda su nebitni sa poslovne strane na prihode koje možemo da ostvarimo.)

    Murinjo je doveden da stabilizuje klub, tim, koji je bio u slobodnom padu - što je i uradio.
    Nije isto da li si 2. ili 4. kao što mnogi misle.
    Jednostavno nije isto zbog sponzorskih ugovora.

    Novi su potpisani. Sada kada je United ponovo na papiru u vrhu.

    Murinjo je suvišan jednom Vudvordu, jer želi da se bori za titule. Želi da se klub boriza trofeje kao i igrači.

    Vudvordove želje ove sezone su nili Nejmar i Bejl. Murinjo ih ne vidi kao igrače za titule. Ne vidi ni Vudvord.

    Ali Bejl... koji je to reklamni potencijal na engleskom tržištu...
    Važno je da igra, daje golove, pokazuje srca, da ga kamera što više uslikava, a rezultali su nebitni da citiram Vudvorda.

    Murinju sledi otkaz, kome će svi da se raduju.

    Bina, scena je već tako lepo postavljenja.

    A United postaje korporativna marketinška agencija.

    Comment


    • Manchester United

      Steta sto se sad ne pokrene opet ona inicijativa kao prije 7-8 godina oko preuzimanja kluba. Tad je glavni sef jos bio ziv pa nije bio zainteresovan za prodaju ali mislim da bi sad bila druga prica i da bi bar neko od brace prodao svoj udio.

      Mi imamo mnogo problema sa vlasnicima, niko ih ne voli.
      Onda sa Edom koji je za komercijalni dio bog i batina ali u fudbal se uopste ne razumije.
      Onda dosadni menadzer i na kraju dosta prosjecnih igraca.

      Nevjerovatno.


      Ovo oko Nejmara cu se samo nasmijati, ni u prici nije bio, em sto ga ne bi PSZ prodao za 300 miliona em je dobio veliki udarac na reputaciju na SP.

      Bejl jeste bio meta i Portugalca i Eda, garantujem da su mjesecima radili na tom dilu i da im je sve propalo kad je Ronaldo izjavio da ide. Bejl je prije toga jednom nogom bio na izlaznim vratima ali sve se promijenilo od te izjave Ronalda.
      I da dodam, Bejl nije marketinska igracka vec je ozbiljan igrac i da je dosao bio bi najbolji igrac PL i podigao bi kvalitet Utd. Sa ovom pricom ispade da je neka prevara od igraca a ne jedan od najboljih igraca svijeta.

      Razumijem frustracije za Eda, ovo ljeto ne radi svoj posao ali ne mozemo reci da nije do ovog ljeta podrzavao Portugalca. Doveo mu je vecinu igraca koje je trazio, samo Perisic nije dosao a stigli su Zlatan, Pogba, Lindelof, Bailly, Matic i Miki pa onda trampa Alexis/Miki i sada Fred i Dalot kao 2 od 5/6 meta ovog ljeta. Stici ce i Tobi vrvt, ubijedjen sam da je Bejl bio meta broj 1 za to desno krilo.
      Ovo ljeto nije podrzao Portugalca koliko je trebao ali necemo se pravit ludi da u prethodne 2 godine nije odradio vecinu posla sto je menadzer trazio.
      Last edited by Miki28; 06-08-18, 08:05.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Mnogooo pricate, mnooogooo...


        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Ako mislite da Tobi Vilijan i Aleks Sandro ce nas toliko unaprediti... Da, Tobi sutira iz daljine i imali bi bar 2 suta po utakmici
              Sreca sto smo promenili stranu inace mi ne bi vidjeli drugu polovinu terena

              Barnli bi odigrao nesto smislenije sa Gudmunsonom i Lenonom umesto mi sa Fredom, Sanchezom i Matom.



              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              Ma gdje će se unaprijediti, nemamo mi Pepa nego neznalicu na klupi

              Burnley odličan, Aberdeen ih bio satjerao jedan period, izgubili bi 6-0 ali bi probali šut što je svakako bolje

              Comment


              • Manchester United

                Oce da ga uvale svim silama, to mi se nikako ne svidja jer Bajern bas rijetko kad prodaje igrace na koje ozb racuna.
                Last edited by Miki28; 06-08-18, 10:41.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • https://youtu.be/hQLTwae61g0

                  Adita nas loži uvek <3

                  Comment


                  • Pogba, Jang i Felaini se vracaju u ova 2 dana u Mancester, vjerovatno vcrs.
                    Lukaku stigao juce.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by MarkoNFL View Post
                        Imam neko svoje viđenje svega, koje ne naturam drugima. Zasnovano je ipak na činjenicama.

                        1. i glavna, najači argument, Ed Vudvord je početkom juna na skupštini akcionara (obavezno je da bude javna, iako Glejzeri imaju 70%, što je više od 2/3 i mogu da odluče šta hoće, pa i da ugase klub. A on im je pomogao svojevremeno u preuzimanju i naravno nagrađen. Izjavio sledeće - Sportski rezultati Uniteda su nebitni sa poslovne strane na prihode koje možemo da ostvarimo.)

                        Murinjo je doveden da stabilizuje klub, tim, koji je bio u slobodnom padu - što je i uradio.
                        Nije isto da li si 2. ili 4. kao što mnogi misle.
                        Jednostavno nije isto zbog sponzorskih ugovora.

                        Novi su potpisani. Sada kada je United ponovo na papiru u vrhu.

                        Murinjo je suvišan jednom Vudvordu, jer želi da se bori za titule. Želi da se klub boriza trofeje kao i igrači.

                        Vudvordove želje ove sezone su nili Nejmar i Bejl. Murinjo ih ne vidi kao igrače za titule. Ne vidi ni Vudvord.

                        Ali Bejl... koji je to reklamni potencijal na engleskom tržištu...
                        Važno je da igra, daje golove, pokazuje srca, da ga kamera što više uslikava, a rezultali su nebitni da citiram Vudvorda.

                        Murinju sledi otkaz, kome će svi da se raduju.

                        Bina, scena je već tako lepo postavljenja.

                        A United postaje korporativna marketinška agencija.
                        Hoce li ti dosaditi da pricas ovakve gluposti, bro?
                        Sorry, ali ovo su samo tako naivne gluposti.

                        Cuj, boli ih uvo za rezultate. Da, Ed i Glejzerima se gade pare od trofeja i od igranjaLS. Razlika izmedju polufinala LS-a i osminefinala je oko 20 miliona evra. Boli Eda uvo za to.
                        I da l stvarno mislis da Manchester United ima najjacu marketinsku moc na lepe oči, a ne kao dobrom delom posledica rezultata, titula, lepog fudbala i odredjenih era???

                        Ed Woodward i Glejzeri vise zele titule i pobede nego Mourinho, ja molim sve ovde da više ne padaju na svakojake nebulozne, besmislene i nelogične priče. Ed i uprava klupa ce morati da vode klub i zaradjuju i posle Murinja, i za 10, 15 godina. Murinjo ce odraditi svoj ugovor, dobiti svoje nemale novce, bio peri ili drugi.
                        To sto je Ed Woodward izjavio ne znaci da ih ne zanima rezultat. To je preventivno gašenje požara, hendlovanje tekucih problema i nedefetisticka poruka svim stejkholderima kluba, a i potencijalnim saradnicima.

                        On je wall street, JP Morgan muvalo, zna Ed Woodward da se pare ne lepe same od sebe, da se reputacioni resurs ne desava sam od sebe, niti ce zauvek u istoj meri da se odrzava na racun stare slave. Nece za 10 godina da dodje neki sponzor da plati ogromne nov e zato sto je 20 godina pre toga United bio sa Fergusonom. Platice velike pare, ali ce pasti marketinska moc, ako se ovako nastavi. I ne briniti se, to prvi i najbolje znaju bas vladnici kluba.
                        Ima preko 300,400 miliona navijaca u Svetu. Nemoj da pustate filmove da dobar deo njih nisu glory hunters, kojima ce za 3,4 godine da se istrosi strpljenje , zato sto GLORY-a nema.

                        Comment


                        • Comment


                          • Na rcu ne zele Boatenga, njima je on prosjecan, neki bi cak i Minu prije njega, dok navijaci Bajerna ne zele da se odreknu Boatenga jer oni znaju da je to stoper najvece moguce klase. Ali dobro, rcu je i Sautgejt dobar, a Megvajer vrijedi barem 70 miliona funti. Oni svakako zive u paralelnom univerzumu nekom, ovaj zoni sumraka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Boateng i Tobi su klasa, ja bh pre Tobija, ne smeta mi da dodje ni Jerome.

                              Ali ako dovedemo Minu/Mekgvajera....

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Boateng je bolji igrac, ali ja bih pre Toby-a, jer je gladniji da igra za nas. Ima zelju da konacno zaigra u jednom od najvecih klubova. Mislim da bi Toby bio motivisaniji.

                                Comment

                                Working...
                                X