Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je Miki
    Coutinho im je bio daleko najbolji i to se skoro svi slažu ali uvijek se nađe netko s drugačijim viđenjem nogometa koji vise cijeni trčanje naprijed Nazad bez nečeg konkretnog
    Nema puno većih majstora od Countinha u zadnje 2 g


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Manchester United

      Tetovaze, nakit. Bravo momcino.
      Bice bolno prizemljenje ali dobro

      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Rojo je na 70k plati.

        Kako je ova budala izracunala 150k, pitaj boga.
        Ne bih me iznenadilo da su se ponovo uvele neke racunice oko nekih kvatro oporezivanja, neki porezi koje mi za njega placamo i za ovde i za uplacivanje penzionog u Argentini i neka osiguranja i sve te picke materine. Ako je tako, onda su nam potrebna 4 Chevy deala...

        Ne bih me iznenadilo. Jeftini, i svesno trapavi senzacionalizam britanskih medija nije nesto sto je novo i sto bi trebalo da iznenadjuje.

        Ako prodamo Roja za vise od 20 miliona, ja sam fazonu da se sutiram u dupe sa ovim prelaznim rokom. Cak i ne mora vise nikog da dovodimo.
        Jedna budala manje, jedan precesto ispovredjivani mediokritet koji je povredjen 2 meseca, pa mesec dana ulazi u neku formu, pa onda mesec dana ima neki ritam, zbog kojeg mislis da i nije toliko los (iako je krs igrac), pa ponovo povreda.

        A povredjuje se toliko zato sto je i glup. Glup, na to bi se sveo opisa Marcos Roja.
        Kako on ulazi u startove i kako uklizava, i kad nije potebno, potpuno mi je jasno sto je stalno povredjen.
        Kao manijak sili prepone, zadnju lozu, kolena, zglobove. A sve samo da bi ispao besprekorniji i dominantniji u duelima.


        Muka mi je vise od tih satro oslanjanja na takve igrace. Em su skuplji po tim novcano od nasih klinaca, em su za karakter tima losiji.
        Ubi me ako Taunzebe ne bi vec sad mogao da igra ono sto moze ovaj rabona konj.
        Last edited by Busby Babe; 28-07-18, 01:41.

        Comment


        • Ma Rashu nikakvi lanci i tetovaze ne mogu da budu problem. On je veliki radnik i dobar momak.

          Meni se kod njega ne svidja sto je on previse post-CR igrac.
          Ronaldo je prvo ostrio intuiciju, tehniku, pa je onda krenuo i sa predatorskom fizickom spremom.
          Rash mora prvo da izostri mentalne alatke za fudbal. Tu odlucnost, glad, brzinu razmisljanja, tehnicki ima tu jos neke stvari.
          Mora da usavrsi dinamiku driblinga i vodjenja lopte, mora da usitnjava korak dok vodi lopta. Mora da nauci da otvara telo i da radi tehnicke operacije sa vise lezernosti. Mora to vise da svodi na rutinu.
          Imam osecaj da previse zeli robotski da se natrenira.

          Comment


          • Ajde da dovedemo Megvajera, posto se povezujemo i sa Minom. Megvajer all the way

            Mina dao neke golove na Mundijalu i sad je kao neki stoper i kosta 40 miliona eura, krv ti jbm ovo nisu istine.
            sigpic

            Comment


            • Na sve ove postove odgovoriću sa nekoliko citata.



              Manchester United can make money regardless of results - Ed Woodward

              Woodward replied: "Playing performance doesn't really have a meaningful impact on what we can do on the commercial side of the business."

              What this is likely to add up to, Woodward said, was total annual revenues to the end of June of between £575-585m and underlying profits of around £175m.

              Comment


              • Sve se nadam otvoriću topic i videti vest VILIJAN U UNITEDU.
                Suviše lepo da bi bilo istinito.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Gledam snimak Milan-Man Utd, Aleksis najbolji igrač Junajteda ubedljivo. Vama fale ovakvi igrači, klase. Bolje da dovedete Viljana instant rešenje nego da izmišljate toplu vodu. Bar vama novac nije problem. Previše sumnjivog kvaliteta i onda vidiš Aleksisa koji odskače za koplje od ostalih.

                  Comment


                  • Drugačija budućnost čeka United u post Fergijevoj eri.
                    Treba iscediti sve što može da se iscedi iz kluba od para, a onda sledi ono što je viđeno sa raznim drugim velikanima i u Engleskoj i po Evropi.

                    Samo će dugo trajati ta agonija.

                    Robbie Fowler tells ridiculous story about Leeds

                    He added: "As I'm driving into Leeds, one of the directors was driving out. He puts the window down and we were having a bit of a chat.

                    "I told him I've made up my mind, I want to stay here, I like it here.
                    "He said: 'Take the money and run son, this club's going under'."

                    Comment


                    • Nije Rasko tamo neki sarlatan kao Depaj ili Januzaj. Krvavi radnik je to, i dok je tako, moze se i na celu tetovirati sto se mene tice.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Malo je preosto nazivati Depaja sarlatanom, covek je pokazao i u PSV a i sada u Lionu da se radi o veoma kvalitetnom igracu, cisto sumnjam da Rasko ima vece domete od njega. A eo i Zaha je primer igraca koji ne uspe u Junajtedu kao veoma mlad ali kasnije doživi pravi procvat u drugom klubu i sada je pitanje u koji ce top klub preći. Mozda bi i za Raska bilo najbolje da ode sa Traforda da ispuni sav svoj potencijal, ne mozda nego sam sasvim siguran u to.
                        Last edited by krele90; 28-07-18, 10:32.

                        Comment


                        • Pa sad kako si to napisao, ispada da mladji narastaj generalno ne moze na Trafordu da iskaze svoj potencijal, sto nije tacno naravno.

                          Depaj jeste talentovaniji, ali kao i uvek to samo po sebi nije uopste dovoljno. Ljudi su velikim radom i trudom cuda postizali cak i bez ikakvog talenta. Naravno i mnogo toga drugog utice, pre svega sta trener ocekuje, kakvu ulogu mu je nametnuo, hemija sa ostalima na terenu, mnogo srecnih okolnosti, itd,itd...tako da je sve u domenu puke teorije i nagadjanja.
                          Moze da uspe, a ne mora da znaci da ce (ne Ras, vec generalno pojedinac).
                          A ja verujem u Markusa
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Mene polako pocinje iritirati jer mnogo ocekujem od njega ali nikako da isporuci.
                            Valjda ce ove sezone napraviti taj iskorak.

                            Samo eto nije mi bas najbolje sjela ova njegova slika, dziberska ali to je njegov stil sada vrvt
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Najbolji mu je ortak Dzesi [emoji1] to smo ocekivali od njega i proslo leto. Samo da igra jednostavno i da resava sanse koje ima, da ne komplikuje i dribla golmana

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Mene polako pocinje iritirati jer mnogo ocekujem od njega ali nikako da isporuci.
                                Valjda ce ove sezone napraviti taj iskorak.

                                Samo eto nije mi bas najbolje sjela ova njegova slika, dziberska ali to je njegov stil sada vrvt
                                Kakva slika?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X