Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahahahahahahaahah

    E dje nece jedan poker uvaliti, to ga nece spasiti.
    sigpic

    Comment


    • Trla baba lan (dlan)...

      Zar neko nije rekao/napisao da Blind nije u timu danas?

      Da bar imam izgovor kao jurim neki strim, pa puca, koči... ovako bruka još veća preko nacionalne TV
      Last edited by miloolja; 17-03-16, 19:19.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Prosle nedelje sam gledao na RTSu, Coa i Golac, vratio sam se u predratno doba, ali sad ipak gledam na SK, neka Gojko dominira, to je ipak odmor za usi za RTS i njihove strucnjake.

        Ono sto je Golac pricao je van svake pameti.
        sigpic

        Comment


        • Ja to ostavim na poluvremenu HD pa tamo ako padne gol ide iz 1.000.000 (milion) uglova u ripleju i naravno šta radi publika u pauzi

          Hoće li večeras Stranjić ili Coa....hmmm...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Comment


            • Bar ovaj/ovi JOE.co.uk ima-ju materijala na pretek.

              Ne pamtim kada nisam uopšte imala želju da gledam fudbal i to još Junajted. Strašno.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sprda se sa klubom kazem ja Snajderlin opet na klupi na ovakvoj utakmici, pritom Felaini je u sredini, i naravno Blind je nekako spreman

                Comment


                • Genijalano pustena buva za Blinda. Klop pravio taktiku za pravog stopera, za jacu odbranu, a sad je tu Blind, bice vise prostora i igraci Liverpula naprijed ce se iznenaditi potpuno takvim razvojem situacije, prodati nekoliko cistih lopti, a onda ce Blind vrhunskim dugim pasom da otvori prostor za kontru. Odlican potez, gledajte i vidjecete.
                  sigpic

                  Comment


                  • On ovo radi od inata, ili je skroz poludeo. Prva utakmica izgubili smo sredinu sa Fela-Kerik, ovaj opet isto. A na klupi spremnog Snajderlina, i Svajnstajgera. Pa za gde ga cuva sunce mu jbm? Da necemo mozda dobiti Sitija na Emptyhadu i napasti LS ?

                    Comment


                    • Inati se, to on redovno radi, a realno prije cemo dobiti Siti u ovakvom stanju na Itihadu nego sto cemo dobiti Liverpul, a kamoli ih dobiti dva ili tri razlike, to je nemoguca misija. Svakako nema opravdanja za ovakav sastav.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mi nismo u stanju dobiti ni Norwicha trenutno, a kamo li Liverpul, Siti. Ali igras na OT, nemas sta da izgubis jer si prodao prvu 2-0, i opet ziheras. Ne mogu ga ocima gledati vise, svaki put kad pomislim da je ovo najgore, sledeci put boude jos gore.

                        Comment


                        • Generalno je Siti najtezi match-up za nas i mogu da nam skriju loptu, ta igra nam nikad nije odgovarala, ali su samo za nijansu bolji od nas trenutno, sto ce reci da su ocajni i oni. Liverpul je sad ozbiljniji osjetno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Stoji sve to.

                            Ali stoji i da igramo protiv najveceg rivala na Old Traffordu, a opet ce da nas ukanalise, zbog koga? Zbog onog konja samobendisanog

                            Comment


                            • Samo mi nikako nije jedno jasno.. a kome se to tačno inati?
                              Posle svega dolazim do jednog prostog zaključka.. da on zapravo nema pojma šta radi.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Mecu jedan, mecu dva. Sve ispod 0:4 racunam kao da smo pobedili.

                                Covek im poklonio prolaz. Jebes ga.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X