Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ne moze biti uzaludan, pa samo da se prodaju bice zaradjeno. Popivoda postade jedan od najboljih vezista PL, a Junajtedovo je dijete i nijednu utakmicu nije odigrao za prvi tim. Niko to ne pominje, ali da je Murinjo tada bio umjesto SAFa bila bi prica kako ne daje sansu mladima i slicno. Pa sto onda zeli Sancesa od 18 godina i sto se prati Dembele i bas da vidim kako nece pruziti priliku Timotiju.
    Sve si mi ovo već rekao dobro nije video možda Erik.

    Super je ako zarade, samo nije poenta baš ni da ih prodaju, to je na kraju najlakše.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Blind i Felaini mogu da uzmu ispisnicu, kao i jedan od Spanaca. Ipak mi izgleda da je Ander vise Murinjov igrac od Huana iako obojicu zele spanski klubovi. Erera se povezivao sa Barsom, a Mata sa Atletikom. Jang mozda i ostane kao rotacija, Kerik isto. Svajni je siguran sem ako ta povreda nije hronicna i ako nema spasa. I dolazi Sances, tako da je sredina vise nego dobro pokrivena.
      sigpic

      Comment


      • Kerik ide, istice mu ugovor. Svajni ce vrv ostati jer Murinjo voli da ima te matorane u timu. Mata je mislim cao a Ander mi se cini da ce morati dobrano da se pomuci da bi ostao. Pretpostavljam da je kod njega sve otvoreno.

        Kros, Andre ili Renato. Kapiram da ce neko (mozda dvojica) sigurno biti tu sledece sezone.
        sigpic

        Comment


        • Ako je Zuma igrao kod Moa, igrace i Fosu, mislim da su tu negde, samo sto je Fosu tehnicki potkovaniji.

          Stones ili Laport, ne znam, ja sam vise za Spanca, zasto ne znam... Mozda posle onog kiksa Stonesa u jednoj utakmici (da l' je propustio loptu ili nesto nije uradio, ne mogu da se tacno setim, ali bio je bas onako fin propust u smislu da ga bas boli tuki da igra) i mislim da je imao jos par kikseva. Doci ce iskustvo, a to je Miranda i mislim da bi se mogao lepo upariti sa SS. Ovaj spor, ovaj brz i to je to. Laport i Fosu nek budu rotacije, ne znam da li bi Fosu mozda profitirao od neke pozajmice mozda? Crysal Palace? West Brom?

          Sto se tice sredine, ja bih se zahvalio Keriku, Mati, Felainiju i Runiju. Jednostavno Kerik mi nije igrac vise sto bi trebalo da bude, dosta je vise ono da bi bio dobar mora da ima trkace oko sebe. Sto bi neko za njega radio i na kraju da on usere neke stvari? Treba neko bar malo brzi i da ne moras uvek raditi za nekog. Za Matu isto. Nije mi vise to to. Mnogo je spor covek. Koliko me je samo puta iznervirao dok se on okrene, pa dok se namesti, pa kad izgubi loptu trazi faul. Mrsav u duelima. Runija stavljam u sredinu, jer nikako ne moze biti vise u napadu. Ibra je spor, ali Runi je jos sporiji. Ibra je i dan danas gol masina, Runi sa manje godina nula. Uostalom pored novog spica i Rashforda, Marsijala, nema sta da trazi. Fela, bio je dobar, ali to je bilo samo u nekim utakmicama, ne moze on vise. Zaboravih gore Janga. Mislim da ga je Lui iscedio, a i ne moze on da bude u sampionskom timu. Mozda bi mogao da bude u rotaciji, jer se videla njegova pozrtvovanost, ali ne znam da li ce tako igrati i kod Moa.

          Najvise od svega mi je drago sto imamo De Heu, ostalo ce kontam sve doci na svoje.

          Comment


          • @Deni, da te ispravim samo, Laport je Francuz

            Povredio se decko uzasno sad pre neki dan, objavio sam i video samo se ne secam u kojoj temi, izgleda je ACL i nema nista od njega ovog leta.

            Mozda Murinjo dovede neki stoper iz Lige 1, ima tamo odlicnih fizikalaca, on voli takvih... Zuma cist primer.

            EDIT: Nije ACL, ali opet je teska povreda. Fraktura noge i dislociran gluzd. Nema od njega nista ovog leta

            http://www.athletic-club.eus/en/news...o-surgery.html
            Last edited by Ser Gagi; 27-03-16, 19:56.

            Comment



            • Vrh!

              sigpic

              Comment


              • Random komentar za Runija

                Rooney needs too find the young man he was before , he has become to responsible possibly due to the wait of the captancy but i think hes best when he can just express himself kinda one the edge
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  @Deni, da te ispravim samo, Laport je Francuz
                  Jbt menadžer sindrom me ebe

                  Znam da su u Atletik B. samo Baskijci (bili) nisu hteli ništa sa strane i zbog toga ja ubedjen da je Laport Španac

                  Sent from my m2 note

                  Comment


                  • Ima i Francuza Baskijaca, Lizarazu je isto igrao za Bilbao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da, ali 90% su Španci, jelte?

                      Comment


                      • Svakako, Laport je tek drugi Francuz koji igra za Bilbao. Trazi se baskijska krv.
                        sigpic

                        Comment


                        • A Grizman?

                          Comment


                          • Grizman bi bio idealno pojacanje, i moja najveca zelja, ali prema njegovim izjavama ne planira da napusti Atletiko ovo leto.

                            A ako Ibra odluci da dodje u PL nekako mi je najlogicnije da to bude Junajted, ne vidim ga ni u jednoj drugoj kombinaciji.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pereira ga metnuo jutros za Brazil (nemam pojma za koju selekciju, U23 valjda).

                              sigpic

                              Comment


                              • Ide sve po ocekivanjima, Andre Gomes je u igri, Mendesov klijent naravno, Super Deporte je dobro obavijesten sa desavanjima u Valensiji.

                                Sances i Gomes sredina, mladi, ogromni talenti, uz Snajderlina, Svajnija i Ereru/Kerika sredina vise nego pokrivena.

                                Originally posted by Lord Aleksa View Post
                                A Grizman?
                                On je igrao za Sosijedad.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X