Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da Ibrahimovića dovodimo, na ljeto ćemo trošiti dosta tako da će Murinjo iskoristiti šansu da ga dovede za džabe. S jedne strane šteta jer će Lukaku otići u neki drugi klub, ali opet Ibra nam može dati možda i 2 sezone na vrhunskom nivou.
    Laporte, Gomes, Sančes, Mahrez/Mane i Ibra.
    Prodati Felainija, Matu, Runija, Pauela, MekNera i Bleketa. Nije da ćemo uzeti dosta para za njih, a i Runija će htjeti samo Kinezi vjerovatno. Prodao bih i Roha a zadržao Blinda, ali mislim da će biti obrnuto.

    Comment


    • Runi ne ide nigde bar još 3 sezone. Samo će se povlačiti i povlačiti u sredinu. Ili završava karijeru u klubu ili po isteku ugovora ide u USA. Više para donosi od prodaje dresova nego od prodaje. Plus kapiten Engleske repke da ide u Kinu? Neće savez to da dozvoli
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Ma jok, ide on na kraju sezone, taman da odigra onaj testimonial i cao. Everton, Kina, Ameri - svejedno.
        sigpic

        Comment


        • Ma daje mu Mo šansu bar godinu dana. Plus ta tekma
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Tri sezone nema sanse, vec mu je sredjen testimonial, ali ce otici za sezonu ili dvije. Cisto sumnjam da ce ga na ljeto prodati iako njemu Kinezi nude pare koje su nenormalne, a pritom su spremni da daju Mancesteru 30-40 miliona funti, to je odlicna ponuda. Runi od januara ima i dalje sta da kaze, Runi do januara je rekreativac kojem nije mjesto u top fudbalu. ALi Murinjo ce tesko Runija koristiti kao jedinog napadaca, prije ce mu dati ulogu desetke, ako ima fizikalije i dalje on ce biti ozbiljan Murinjov igrac, pravi Zozeov tip ustvari.

            Mislim i da za Roha ima mjesta kod Zozea, ali za Blinda bas tesko. Dzons bi u idealnim uslovima bio partner Smolingu i samo bi se biralo rotaciono rjesenje, ali od njega nista nema nazalost, povrede, nekonstantnost, bio jaci igrac prije tri ili cetiri godine nego danas.

            Laportova povreda je teze prirode, tesko da c eneko ici po njega ovog ljeta. Ali da je vrijedan rizika mislim da je vrijedan.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Runi ne ide nigde bar još 3 sezone. Samo će se povlačiti i povlačiti u sredinu. Ili završava karijeru u klubu ili po isteku ugovora ide u USA. Više para donosi od prodaje dresova nego od prodaje. Plus kapiten Engleske repke da ide u Kinu? Neće savez to da dozvoli
              Ne znam, ako ce mu davati sansu zasto bi onda dovodio Ibru, koji je jos stariji. Kao 10ka ne moze u njegovom sistemu. Sigurno pored Morgana i kompanije nece igrati centralnog veznog. I sta ostaje? Na klupi najbolji placen igrac u klubu?

              Moje iskreno misljenje je da on uopste nije povredjen. Bila je neka prica pocetkom godine da je dosao mrtav pijan na trening. To se pojavilo na Red Issue, znaci neko sa vezama u klubu. E sad, moguce da je neko to tamo objavio ko je imao agendu protiv Runija ili je klub odlicno to zataskao, jer tako ogromna vest bi sigurno procurela u medije, pogotovo Ostrvske. Dakle, mislim da je njega klub "izolovao" iz I tima, i kao discilpinsku meru i da ne bi oborio Bobijev rekord i da pali na kraju sezone.

              Nevezano za ovu pricu o pijanstvu, generalno mislim da ce da ide. Vidi se da se raspao. Bljesak od mesec i nesto je nedovoljan za takvu platu i mesto u timu nekom mladjem i boljem.
              sigpic

              Comment


              • Preračunao sam se ja. Kada je Mojzi dosao dobio je 5 godina? Znaci još 2 ostalo. Verovatno će se čekati poslednja godina.

                Tanka mi je to priča Erice. Čekaj prvo da vidimo Murinja pa onda da pričamo šta i kako.
                Plus obojica nemaju još mnogo sezona u nogama.
                A i ne ide ta priča Runi i Ibra obojica imaju "godine". Onda je Ibra starter a Runi 10ka?
                Last edited by l1m4r; 28-03-16, 15:42.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ma samo da Mo ne ignorise Mensu i ja sam miran sa njim. Nekako mi je kretenski da saljes Rasforda na pozajmicu ako je vec pokazao da moze da igra komotno u Junajtedu i da pravi razliku (za razliku od Vilsona npr.) Njih dvojica bi bas trebalo da budu punopravni clanovi I tima.
                  sigpic

                  Comment


                  • RI malo preceruje cini mi se, mada imaju neke insajdere u klubu ali je to sve tanje u poslednje vrijeme. Sto znam, ne drzi mi ta prica vodu nikako.

                    Najveci je meni problem sta sa Martijalom, moze lijevo lagano, ali je li pametno zrtvovati na krilu takav napadacki potencijal.

                    Inace itekako vidim da ovo kod Zoze dobro radi

                    Snajderlin Svajni

                    novo krilo Runi Martijal

                    Ibra
                    sigpic

                    Comment


                    • Apsolutno se slažem! Plus ako se kojim slučajem izbori LS ili LE opet će ti trebati igraci za rotaciju trenutno. A njih dvojica zaslužuju i više od rotacije.

                      A videli smo da može i Markus na krilo lagano
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                        Pereira ga metnuo jutros za Brazil (nemam pojma za koju selekciju, U23 valjda).

                        Mnogo je sebičan, voli da mrsi, a LVG to ne voli. Meni se to gadi, kao što mi se i ovaj gol gadi. Imaš slobodnog igrača na drugoj strani ti se odlučiš da šutiraš, i to slabijom nogom.

                        PS. Dobro nam došao ti nazad.
                        Dobrodošlica i za Borisa99. (Ako već nije bila.)

                        Comment


                        • Ja sam nekako u ubeđenju da Runjavi završava karijeru kod nas, ne vidi mga nekako da ode sad kada je već toliko ostao i čak preživeo SAFa, to je bogami teško baš. Mislim da će proigrati kod Moua a zna se da ga je on žarko želeo u Čelziju a nije mogao nikako do njega, tako da razne spekulacije oko njegovog odlaska kod menene piju vodu.

                          Comment


                          • Inace Mendesov klijent je i Neves, dobro bi bilo kad bi se i po njega islo. Garaj je tu isto, prije je bilo povezivanja, iskusan je stoper, moguce jedna od kombinacija.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jedva čekam leto i priča oko Garaya

                              Comment


                              • A Gaitan? Snajnder?
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X