Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu je moj stav vise nego jasan, ako je nudio ostavku i nije prihvacena, onda nije uopste njegova krivica. Niko od nas ne bi sam napustio posao, a ne vidim zasto bi bilo ko vise puta nudio ostavku, ako par miliona tu odlucuje, a klub je u ovoj finansijskoj situaciji onda je to strasno ciganisanje.

    Ipak mislim da je prezivio onaj period jer su zadovoljni sa radom akademije i da Vudvord ne zeli tek tako da da otkaz svom covjeku. Jedno je Mojes, on ga nije doveo, ali Van Gala jeste.

    Evo novog sponzora, boli ih kurac za rezultate, pare kaplju kao nikad.





    http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...rnational.aspx
    sigpic

    Comment


    • Ne znam kako je vama, ali divim vam se na raznim analizama, preturanju po društvenim mrežama i traženju odgovora, ali meni se ovo prilično ogadilo, interesantno išlo postepeno i samo ...cap... pa da mi je da mogu da uđem u neko stanje hibernacije do 1. jula... ili da otputujem u neko beduinsko pleme u sred Sahare (nemaju net valjda tamo)...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • A od ove cetvorke niko video ekipu 2 meseca. Toni ovo veceras kao da ne racunamo..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Man United have now failed to win 22 of their last 35 (62.8%) games across all competitions.
          Da je Noric u pitanju pa ok, ovako nema opravdanja.
          sigpic

          Comment


          • Klub ozbiljno prati Osmana Dembelea, svi velikani su zainteresovani, prica se da je Ren odbio ponudu Barselone od 35 miliona eura. 18 godina, ofanzivac.
            sigpic

            Comment


            • Mozda i najtalentovaniji igrac na svetu. Podjednako dobar sa obe noge, osvaja prostor sa lakocom, pravi slalome, rutinski zavrsava, spaja saigrace s golom... Sat vremena sam samo njega gledao pre 10-ak dana a sigurno cu odgledati par tekmi Rena do kraja sezone.
              sigpic

              Comment


              • Ali 35m?! Kapiram da ekipa koja ne bude imala 250m budzet da moze da se slika samo.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • I Martijal 30 + 4 godine po 5, na kraju ce biti minimum 50, pa je li napravljena greska? I za ovoga minimum 50 ce trebati ocigledno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko je onda Stones?
                    Grizmanova klauzula dodje kao sprdnja.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Stouns je stoper i nikad mu cijena ne bi bila ogromna da nije Englez, a ovo ofanzivac, pritom veoma zahvalan jer moze dosta toga da igra u napadu, ne mozes to porediti jbg.
                      sigpic

                      Comment


                      • Gledao sam sad neki skauting video tog Dembelea, ne moze se suditi mnogo kad ne gledas utakmicu, ali momak je fizicka zverina... Prebrz, odlican dribling, jedina mana kao sto sam video presebican je, ali da se to ispraviti... ne moze biti promasaj onakav talent, jednostavno ne moze...

                        Comment


                        • Sto se Dembelea tice, Silvestre je sportski direktor Rena, mozda bi se mogla neka veza uhvatiti

                          This was echoed by Rennes sporting director Mikael Silvestre, the former Man United defender, who made no apologies for comparing him to Cristiano Ronaldo.

                          "I saw Cristiano Ronaldo at the same age when I was at Manchester United and Ousamane has the characteristics that remind me of him,”

                          Silvestre explained he could have made the same comparison with the likes of Thierry Henry, Nicolas Anelka and David Trezeguet because those players were very mature at an early age.

                          “I know the player. He has his head on his shoulders,” Silvestre said, adding that mental strength has as much to do with making it to the top of football.

                          "To reach that level, you have to be hard working. He is already -- he can still develop.”
                          sigpic

                          Comment


                          • Gledao sam utakmicu danas, odigrao maestralno...

                            Comment


                            • I skauti su sinoc bili da ga gledaju. Ima nekih 200 miliona eura za Murinja, 110 neka ode na Sancesa i Dembelea, Ibra za dz i 40-50 za Stounsa/Laporta i to je to. Grizman ostaje u Atletiku.
                              sigpic

                              Comment


                              • Grizman.
                                Stones/Laporte
                                Ovaj klinja.
                                I umesto Sancesa Timoti odmah.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X