Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Desi se los dan i da igrac ili dvojica imaju losu utakmicu individualno, ali ja stvarno ne pamtim da sedam igraca odigraju toliko lose da je to prosto nevjerovatno.

      Ipak da nisu bili sposobni da izvrsi samo malo jaci pritisak na domacina i sigurno bi dali barem dva gola, pa makar i na silu je posebno zabrinjavajuce. Ovako se gubi sve, ove utakmice moraju da se dobiju, napravis gresku ili greske ali odgovoris, grizes, cupas pobjedu svim silama, a ne ovako da nonsalantno igras do 75. minuta.

      Sad ide zajeban period, Totenhem kuci pa Celsi na strani, jasno je svima koliko nam je sredina oslabljena ali i ovakva mora da pregazi Hadersfild.
      sigpic

      Comment


      • Protiv Celsija ocekujem istu taktiku kao i protiv Liverpula. Nadam se da nece biti tako, iskreno.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

        Comment


        • Mrzim sto moram da kazem znao sam, ali ja sam svjestan da stvarajuci tako malo sansi po utakmici ne moze biti dobro na duze staze. Medjutim ono sto je sigurno, fizicki izuzetna ekipa i izuzetno kompaktna i defanzivno zategnuta koja ni danas ne bi primila gol da nisu uslijedile te amaterske greske posle kojih su primljeni golovi. Ali vazna je koncetracija isto, ona mora da bude na najvecem mogucem nivou svih 90 minuta, a i to je do pripreme utakmcie.

          Ali kad bih morao da biram svakako bih izabrao igru iz prosle sezone, barem smo stvarali nenormalan broj sansi po utakmici, doci ce i to cim se vrati Ibrahimovic ali do tada ce biti ovako, jer Lukaku je igrac prostora, snage i zavrsnice, nikako vizije, tehnike, link upa i pasa kao Zlatan. I svaka mu cast sto je danas onako centrirao ali on ne moze da stvara sanse u kontinuitetu, on je odsijecen poslednje tri utakmice, on nije takav igrac jednostavno da bude ukljucen u gradjenje napada. Mora da mu se pakuje, da se hrani loptama, pa Zlatan kad se vrati onda ce biti mnogo vise sansi.
          sigpic

          Comment


          • Nisam gledao danas, u putu bio ali izgleda da bolje sto nisam...
            BB, kakvo je vidjenje utakmice?
            Posle reprezentativne pauze raspad, vidjele su se naznake u prethodna 2 meca a danas doslo na naplatu a i drago mi je


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Nedostaje mi LVG. Nedostaju mi ta jednostavnija vremena od pre dve-tri godine. Vremena kada sam gledao klince kako teraju loptu i uzivao u usponu tih klinaca. Nedostaju mi ta vremena kad mi je LVG ubio svaku nadu da cemo ikad ista sa njim osvojiti, pa zbog toga stres nije postojao, samo rekreativno gledanje nekih simpaticnih klinaca. I znalo se, igramo protiv Norica i Aston Vile i sutnucemo 3 puta u ta dva meca, i nista vise od toga ni ne ocekujes. Posle meca i jednog suta protiv x ekipe ukljucis jutjub da pogledas rumenog izlapelog starca kako prica o seks mazohizmu i vuce reportera za kosu, pa nista lepse od toga. E to su bila lepa vremena, bez nade, samo ambis i crno.

              Ovo danas, ovih zadnjih godinu i po, samo stres i nista vise.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Rekao i Zoze da nista nismo zasluzili, ocajan pristup, zelje bez. Nije mu jasno kako su oni vise zeljeli od njegovih igraca.
                sigpic

                Comment


                • Apropo utakmice, plac majke bozije. Bas je pakao kad na terenu imas samo dva igraca koji znaju da posalju loptu u prostor, jednog igraca u vezi koji ume da doda loptu. Slag na tortu, ti igraci sto znaju, nisu znali danas. Erera postaje najobicniji midfield destroyer, al ne moderni, nego onaj iz englez iz osamdesetih kojem je passing range jaka cetri metra. On i Matic jednostavno ne mogu da funkcionisu zajedno na terenu, nije prirodno. Danas je Matic pokusao da bude Pogba a Erera pokusao da bude Pogbin Matic i eto rezultata. Mikitarijanu sam nasao novu poziciju a to je levi bek, bas mi nekako tu lezi, dobar je sa tim presingom, udvajanjem i pozicioniranjem(bolji od Lindelofa), mada bi mi ipak Darmijan bio starter jer moze vise da uradi u napadu. Lingard mi je bio pravo osvezenje u odnosu na Mikija i uradio je dosta vise od Mikija, sto je nedaleko od nista. Al bar znam da decko pruza svoj max. Smolingu dubok naklon kako je sam igrao odbranu Lindelofa ne znam kako da opisem al i dalje moj mozak ne moze da pojmi da je neko toliko los tako da mi i dalje vuce na ozbiljne probleme psiholoske prirode.

                  Samar i Murinju koji se usrao da mu Marsijal ne dobije crveni, umesto da pusti besnog klinca na nejaki Hadersfild. Skupljalo se ovo od pocetka sezone jer realno nista ne igramo i 80% golova smo dali u momentima kada je protivnik isao na sve ili nista(citaj u poslednjih 15 minuta utakmice). Realno je i to da stvaramo 70% manje sansi nego prosle sezone. Pogba i Maruan stvarno fale, kao i Baji(sta god da se sa njim desava), al nemojmo se zajebavati, ovo je Hadersfild kojem je na istom ovom stadionu Totenhem strpao 3 komada za dvaes minuta.

                  Bice bolje naravno, ima ozbiljnih izostanaka trenutno, al nervira bezmudost na terenu i sve je nekako jalovo, momci cesto deluju kastrirano.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Nisam gledao danas, u putu bio ali izgleda da bolje sto nisam...
                    BB, kakvo je vidjenje utakmice?
                    Posle reprezentativne pauze raspad, vidjele su se naznake u prethodna 2 meca a danas doslo na naplatu a i drago mi je


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Ništa nismo uradili pola sata, Mata i Lingard nisu primili loptu za to vreme. A onda je Mata primio loptu, ali bolje da nije, i primili smo gol.
                    Lindelof koji je ušao u medjuvremenu, umesto NARAVNO povredjenog Jonesa (neke prepone neke zadnje lože same old same old) je promašio čitavu loptu kad je trebalo da je rutinski očisti glavom. Delovalo je kao da ga uplašila lopta, ili kao da ga je vetar omeo. Ne znam šta je gore od te 2 stvari. Da li da si pussy ili da nisi sposoban da proceniš let lopti da joj se menja putanja usled vetra, dok lopta leti dugo duuuuuuuugo.
                    I primismo drugi.
                    Onda je Murinjo na poluvremenu ostavio Lingarda u igri a izbacio Martiala. Znaš, logika neka, Lingard ne moze nista da uradi, da napravi visak, da naudi protivniku, dok je Martial sposoban da uradi tako nesto protiv bilo koga, totalno nebitno da li je pre toga imao slabu utakmicu... Ali ipak, Martial je imao žuti karton, pa ajde da ne dobije crveni karton, pošto jelte imamo šta da izgubimo u meču gde gubimo 2-0.

                    Do kraja meča ništa nismo uradili, osim tog gola koji je plod čiste volje Lukakua koji je jedini delovao na terenu da mu se ne gubi danas, da nije prešao u United da bi ga šamarao Hadersfild. I dok smo radili ništa, imali smo barem priliku da vidimo zašto Pogba fali, i zašto je na kraju dana on najbolji igrač ekipe.

                    Naravno, Lingard ništa nije uradio dok je ostao na terenu, Mkitarijan sa sve lošom formom je bio funkcionalniji od Mate, ne mnogo doduše. Rashford se trudio (da, on je i dao gol), ali za toliko se razlikuje od Martiala u nekim stvarima, ne može sam ni iz čega da stvori nešto i totalno uništi protivničku odbranu sam UPRKOS očajnoj igri saigrača.

                    Murinjo nije zaslužio pobedu, igrači nisu zaslužili pobedu, meni nije teško pao poraz, više me iznervirao bod protiv Liverpula. Nekako osećam i kosmičku pravdu, tj da smo zaslužili ovaj poraz posle onakvog izdanja protiv Liverpoola.

                    Murinjo će morati da moljaka već u Januaru Grizmana da dolazi...
                    A i malo da preispita sebe vala
                    Last edited by Busby Babe; 21-10-17, 21:49.

                    Comment


                    • Znaci dobri smo bili...

                      A posle se pitamo zasto igraci lose igraju nakon Zozeovog flertovanja sa PSZom...
                      sigpic

                      Comment


                      • Mora i Zoze da snosi svoj dio krivice, em negativna taktika em bespotrebno flertovanje sa Psz-om ali i igraci naravno.
                        Bez Pogbe pa i Felainija muka ziva, Erera sto prije na klupu


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Mogli smo napasti Pul i turiti cetrnes komada. Realno odron ekipa.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ovom Mourinhu se nikad ne smije oprostiti igra protiv lpoola ove i prošle sezone
                            Eto Tott im lakoćom zabio 4 komada, city 5... jedino im mi nismo zabili
                            A da smo igrali otvoreno siguran sam da bi uspjeli bar dva zabiti
                            Jadan fergi kad vidi koliko je klub pao


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Zajebite vise s tom tekmom. Totenhem i Siti su igrali na domacim terenima a Murinjo je isao u goste. Ne verujem da bi ih bas tako razbili u gostima.
                              Last edited by mikisavic89; 22-10-17, 18:11.

                              Comment


                              • Videcemo gde stojimo, sledeće kolo kući protiv Totenhema. Nadam se da se neće ekipa postaviti od starta tako da su zadovoljni sa remijem, kao sto je bilo u Liverpulu... ipak smo sad domaćini.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X