Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je L'ekip, on se i nije proslavio poslednjih godina kao totalno pouzdan izvor.
    Ovo leto je uspeo čak i DiMarzio da fula sa informacijama... Jednostavno, sami klubovi i menadzeri igrača su počeli da manipulišu sa glasinama.
    To su razne igrarije. Lansiraju glasine kako bi uticali na tržište, na neka druga pregovaranja.
    Npr. jedan klub pregovara sa nekim klubom za opciju, igrača A, a preko svojih kanala puste priču preko nekih medija da završavaju posao sa igračem B (iz drugog kluba, ista pozicija npr), kako bi dali do znanja klubu koji drži igrača A da imaju alternativu i da ne mogu ovi da ih vuku za nos. Ili sa druge strane, menadžeri igrača lažno informišu "pouzdane" insajdere znajući da će oni da obelodane to, kako bi uticali na klub A da pojača ponudu i za obeštećenje i za platu, jer kao tog igrača hoće i ekipa B.
    Ed Woodward je njuška JP Morgana, čovek kome spekulativne stvari na samoj berzi nisu strana stvari. Njemu je ovo piece of cake. Mozda mu je jedno leto trebalo da izvali fudbalski transfer market, ali to je za njega sad igrarija...

    Nažalost, maltene sve transfer priče treba uzimati sa rezervom. Za Man Utd je sada maltene jedina pouzdana potvrda ako fotograf, Craig Norwood, zaprati na Tviteru odredjenog igrača dan, 2 pred sam transfer, ili ako sam objavi da će se transfer desiti, da će igrač obaviti medicinske itd.
    Čak i BBC i Sky fulaju. Počeli su i samo da vode pričama spamerskih treš medija (Daily, The Sun itd itd).
    I Guardian i Telegraph su bili nešto pouzdaniji ali i oni su se pogubili. Em upadaju u trku da i oni svakodnevno izveštavaju nešto, da bi bili čitani, em dobijaju svesno pogrešne informacije....
    Last edited by Busby Babe; 17-08-17, 00:58.

    Comment




    • Mou izgleda odlozio cetvrto pojacanje. To je to sansa za Marsijala prvenstveno pa i Rasforda. Ako zaseru jurice se nesto Januara na toj poziciji verovatno.

      Comment


      • Sad novinari pisu da je Utd zainteresovan za Draxlera i Lemara... Moze jedan od njih slobodno mada bih mozda prije Draxlera

        Miki28
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Bas sam sad htio da napisem za Lemara, izgleda da je on ozbiljni trenutno nego Draxler sto se nas tice, ali kad bih birao Draxler. Znam da ga @BB ne gotivi uopste.

          Meni je on sasvim okej, ne bih bio nezadovoljan, odlicna lijeva noga.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Sad novinari pisu da je Utd zainteresovan za Draxlera i Lemara... Moze jedan od njih slobodno mada bih mozda prije Draxlera

            Miki28
            Odlična pojačanja međutim Lemar Nije na prodaju to su rekli u monacu puno puta tako da je draxler realnija opcija


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Sta ce nam Lemar? Levo krilo losije od nasa 2 vec koje imamo, skromna inteligencija, celokupno upitan ucinak s obzirom da je ceo Monaco procvetao i da treba biti oprezan sa nekim igracima iz Monaca. Nama treba levi bek i desno krilo, sve ostalo moze da napravi disbalans.

              Comment


              • Ja sam jos mislenja da nam je potrebniji levi bek nego bilo kakvo krilo.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Dankan je javio, nazalost istina je. Sa Perisica na Lemara, jad.
                  sigpic

                  Comment


                  • Malo mi nevjerovatno da je Draxler na trzistu a Moura nije, taj izgleda bas voli kes jer je i u Psz dosao zbog plate a ne u Utd kad ga je Fergi trazio... Izgleda decko bas voli da sjedi na klupu a da plata lijeze redovno

                    Izmedjj Lemara i Draxlera uvijek bi prije Draxlera ali vidjecemo, mozda neka vrsta pritiska na Inter

                    Miki28
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ako dodje Lemar vidim da ce biti ljubimac Limaru, samo jedno slovo ih razdvaja

                      Comment


                      • https://twitter.com/DeadlineDayLive/...54216333746176


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • Koji bi smisao bilo dovodjenje ovog Lemara? Za Perisica jasno, ok dobijas gotovo krilo za odmah. Rasford i Marsijal su bolji od ovog Lemara lagano. Patka je ovo za medije, totalno nerezonski potez bi bio, jedino ako ce da prodaju Marsijala sto ne bi valjalo nikako jer noze biti samo slablja ta strana sa Lemarom. Drakslera ok da jure mada i u tom slucaju bi Marsijal isao vrv. Zoze neka se ne zajebava, Marsijal i Rasford treba da igraju makar do Januara.

                          Comment


                          • Bolji je martial i od lemara i od draxlera a rash je primarna pozicija 9-ka a ne lijevo krilo bilo bi ga šteta uništavati na krivoj poziciji


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Last edited by srdjan_sl; 17-08-17, 15:08.
                              sigpic

                              Comment


                              • Moze i Perisic desno pjeske. Lemar ti nista ne treba kad forsiras na toj poziciji Martijala i Rasforda. Jos jedan mladi igrac kojeg moras da brusis, cekas, koji moze biti nestrpljiv, gotovo po automatizmu nekonstantan, koji ne moze trenutno da pravi ni blizu razliku kao Perisic koji bi tu bio tri do cetiri godine, konstantan, ima centarsut, jak kao konj, ne zapostavlja defanzivu, ovo je bas nejasno ako ce da ide po Lemara i uopste nije dobro imati toliko mladih igraca jer se sa njima ne osvaja titula. U svakom slucaju sa konja na magarca. A od Perisica vise nema nista, cak je i Di Marzio rekao da nema nista od treansfera u Junajted, a on skoro da ne grijesi kad se radi o italijanskim klubovima. Svakako sam i ja vise za Drakslera nego Lemara, a ako dodje Lemar bojim se da ga je Martijal poduvao, a on je sto se mene tice osjetno bolji igrac od Lemara.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X