Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se eto pitam zasto Mou nije pojurio Kolasinca
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Sad za sad Luk pa cemo vidjet hocel se pokazat, ako ne sledece ljeto nekog dovesti

      Miki28
      Last edited by Miki28; 12-09-17, 01:17.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Nekog dovesti? Kao da ima toliko dobrih levih bekova da može da se bira.

        Ja da nisam video Kresvela, ne bih se ni setio. Perišića ne računam, on nije LB.


        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • Pa ima dobrih LB i u PL a i u drugim zemljama...

          Vrvt ce Rouza traziti ako So ne ispuni ocekivanja

          Miki28
          Last edited by Miki28; 12-09-17, 01:17.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ne znam zašto se do kraja nije pojurio Orije iz PSŽ-a. Ne spada možda u kategoriju TOP bekova ali je za Šoa i Blinda lično tata-mata. Sledeće sezone Murinjo će morati da potraži oba beka pošto mislim da je i Valensija na izdisaju.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Kresvel kazete domet mu je WH, pa Darmijan bi sedeo na klupi u toj WH upravo zbog Kresvela

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Ne znam zašto se do kraja nije pojurio Orije iz PSŽ-a. Ne spada možda u kategoriju TOP bekova ali je za Šoa i Blinda lično tata-mata. Sledeće sezone Murinjo će morati da potraži oba beka pošto mislim da je i Valensija na izdisaju.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                On je desni bek ali da bolji je i od valencia koji ima 32g i moramo najkasnije sljedece ljeto naci njegovu zamjenu


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Kresvel kazete domet mu je WH, pa Darmijan bi sedeo na klupi u toj WH upravo zbog Kresvela

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                  Darmijan kao prvo nije lijevi bek vec desni, a kao drugo trenutna forma i igra Kresvela je takva da mu jeste domet WHU, da se ponovim, igre od prosle sezone prije povrede bile su odlicne, jedan od najboljih bekova u PL je tada bio.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • U nasem timu ima mnogo vise problema od Darmijana. Covjek je stabilan defanzivac, igra van pozicije i neki dan je ucestvovao kod oba gola i spasio jedan i opet su se neki zestoko izasrali po njemu. Dzons nam je prvi stoper, nemamo klasicno krilo i uloga Erera je potpuno nejasna. AKo mene pitate ti problemi su mnogo veci od Darmijana. A i od Felainija koji je isto jedan od najvecih Junajtedovih problema po navijacima, inace je jedan od najmanjih u stvarnosti.

                    He's an important player for me - a lot more important than you can imagine.
                    "I feel weaker without Fellaini in my squad, doesn't matter if it's on the pitch or on the bench. If his conditions are improved, he will be selected, I need him."
                    sigpic

                    Comment




                    • Na danasnji dan prije 2 godine!


                      Tony Martial came from France
                      English press said he had no chance
                      50 million down the drain
                      As Tony martial scores again!
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Tako je nine33, kakav igrac...

                        Od tad ljubimac navijaca, po..... se Skrtelu u karijeru

                        Miki28
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Man United XI vs FC Basel :

                          De Gea, Young, Smalling, Lindelof, Blind, Matic, Pogba, Mata, Mkhitaryan, Martial, Lukaku.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Mou je brat najveci, Young pocinje haha
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Au kakva odbrana, uzas zivi...
                              Ni traga od Soa.
                              Napad je ocekivan.

                              Miki28
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Jbt ja jos ne vjerujem, Young, koji je zadnju utakmicu pa kakva god bila odigrao Bog zna kad, to i Lingard na klupi me cudi jedino, ostalo ocekivano.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X