Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spearing opet desni bek... Poprilicno rezervni sastav, najvise cu Ibea da pratim...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Joseph Musker ‏@Musker_LFC 35m
      Luis Suarez' clause is in Liverpool's favour. The club have been over and over it, and are 100% confident their interpretation is correct.
      Evo sta kaze Musker za klauzulu, a Musker zna sve...

      HD stream za mec...

      http://suarezred7.co.uk/SR7TV/lfc/
      Last edited by Freshman; 07-08-13, 17:33.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ma klub nista pogresno nije uradio. A te price da mu je nesto bilo obecano su jos jedna od prljavih igara njega i Perea Gvardiole. Kao potpisao petogodisnji ugovor a da mu obecaju da ce da ide ako ne odemo u LS. U klubu ne bi sigurno pristali na tako nesto. Revizija je odradjena jer su verovali da ce biti stub ekipe neko vreme a on im je rekao da zeli dugo da bude tu.

        Klub je rekao svoje. Moze da ide, za te i te pare. Prozivati Liverpul kao klub i verovati medijima za to sto pisu je smesno. Skoro nismo imali cvrsce i korektnije ljude u upravi. Ja ne znam sta BR i Henri treba da urade. Odlicno je ovo, jos se samo nadam da ce uspeti u zelji da ga ne prodaju klubu iz PL.

        Nestabilna licnost i los covek. Non-stop hoce-nece. To se vidi i na terenu. Pleni znanjem ali precesto nerezonska resenja. Kad saberem sve, zelim da ide i da uzmemo pare. LS je upitnik i sa njim i bez njega a red je da posle 20 godina u ekipi bude atmosfera kakva treba da bude na nivou ovakvog velikana. Osim njega, sve su to vrhunski momci i verujem u napredak samo je pitanje koliki.

        Suarez out. Costa, Muriel, Konopljanka in. Moja zelja, mislim da ne bi bilo lose.
        sigpic

        Comment


        • Nazovite me ludim, ali meni je zelja Willian. Anzhi rasprodaje, treba ga sad ugrabiti ispod cene...

          Diego Costa obavezno, mada se o njemu utisalo, mozda na kraju ne bude nista, a opet ko zna, Pearce kaze da je deal daleko od gotovog... Ma mislim, kad se proda izdajnik (ako se proda) i uzme lova, samo dobar scouting da se radi vec sada i ranije i bice ok, to je osnova svega, ne treba nam jos jedan Andy Carroll potez.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Nisi ni ti blesav Freskaro. Kakva je klasa Willian, blago klubu koji dodje do njega.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Tesko da bi Vilijan dosao kod nas. On je i moja zelja ali nerealna opcija, jedino da ga niko drugi ne uzme ko igra LS u sta sumnjam. Ako bi dosao, verujem da ispod 5. mesta ne mozemo i da ostaju jos neke stvari za 4.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Nisi ni ti blesav Freskaro. Kakva je klasa Willian, blago klubu koji dodje do njega.
                Ma de blesav, ovo je bas ozbiljno u vezi Anzhija. Kokorin, Zirkov i Denisov idu u Dynamo Moskvu. A Kokorina platili 20m. Nekako cenim da smo prvi u redu, sem ako se Wenger ne povampiri. On i Costa, i Suarezu, putuj igumane....
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ne, ne, mislio sam u fazonu da znas sta valja pa spominjes Willian-a.

                  Nisam kontao da si lud.

                  Poslao sam ti vec na privatnu, ima Anzhi dosta zanimljivih igraca. Moglo bi se lepo kupiti od njih. Cak i da vas Willian odbije, ima drugih igraca koji bi mogli lepo doci.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Izgleda se Spursi interesuju za Williana..
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Nikakvo cudo, s obzirom da AVB svrsava na njega. Cim proda Bejlaru, daje ako treba i 50 miliona za njega.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Kako se zove onaj visoki centarfor, i njega su skoro kupili?

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Kako se zove onaj visoki centarfor, i njega su skoro kupili?
                          Traore. Zigara iz Obale Slonovace.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Traore. Zigara iz Obale Slonovace.
                            Samo sto trci k'o Bolt...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Costa + još jedan ofanzivni vezni, te Papa i mislim da je Liga Prvaka jako izgledna. Toure ako se pokaže kao siguran u prvih par tekmi može na štopera i "razbijača" Papu gurnuti naprijed, uz Gerrarda ne vidim kako to može izgledati loše. Ofanzivni dio će predvoditi Coutinho i njemu pridodati još ta 2 pojačanja, a Sturridge u napad. Strašno bi to izgledalo... Plus ćemo imati široku klupu, ima tu igrača koji nose određeni potencijal, prije svega mislim na Aspasa. Pacovčina onda neka ide, neka se naosvaja trofeja, naigra u Ligi Prvaka, neka mu teče med i mlijeko sa medijima.

                              Do Williana ćemo jako teško doći, biće tu strašna konkurencija.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Coutinho, nemam reci, no comment, on ako sledece sezone ne bude jedan od jacih igraca u PL, skacem u Miljacku...

                                Ma Willian je moja fantazija postao posto se ovi raspadaju izgleda, a nekako cenim da nam samo Spursi mogu biti konkurenti ako/kad prodaju Balea. Jedina im je prednost LE...

                                O Costi se ne pise, ponuda je poslata, ali ne govori se o odbijenoj ponudi, mozda jer ima tu klauzulu, ne bi me cudilo. Jako bi bilo dobro kad bi on dosao, za razliku od Suareza, on je prgav na svoj nacin, Cantona nacin...

                                Ne mora ni on nuzno, iskreno meni se Muriel kao igrac izuzetno svidja i ima veliki potencijal. Sta znam, Jackson Martinez anyone ??? Mada on bi bio poslednja opcija jer je iskljucivo spic, trebaju nam mobilniji napadaci...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X