Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Pripreme, pripreme, i to je dosta igrao koliko se sećam.



    Tako je Kloppe! Baš mi se sviđa postava.

    Voleo bih da pobedimo čisto da klinci dobiju još jednu šansu da igraju. A ovako, baš nisam opterećen rezultatom. Važno da se igrači odmore malo.
    I meni se bas svidja, odmara dosta igraca plus Curtis Johnson dobio sansu.

    Comment


    • Vulvsi uglavnom kompletni.



      VVD i Gini dobili komplet odmor. Tako je!

      Ovaj mali Hoever na klupi, mislim da ima 16 godina. Za njega pričaju da je top talent.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • A ovaj Ki Jana je mini VVD. Ne znam gde je Brewster, mozda povredjen. Duncan je isto dobar spic, ali ne znam ni gde je on.

        Comment


        • Nisam očekivao ovo. Totenhem, Čelsi i Siti su izašli u mnogo jakim sastavima u odnosu na protivnika. Mislio sam i da će Liverpul izaći u jakom sastavu, ali je možda bolje ispratiti i ove talente Liverpula. Vulvsi u najjačem sastavu, ako se neko dokaže, možda bi mogao više vremena da dobije u prvom timu.
          sigpic

          Comment


          • Bijemo aktivno na dva fronta, mnogo bi bilo i treći. Dobro je da je Klopp to ukapirao. Meni je neverovatno koliko se on prilagođava kako vreme prolazi, a nije poznat kao takav trener. Od ludog presinga do balansiranog tima pa i do ovoga.

            Neka igrači ostanu sveži za nastavak sezone.

            Scouser, Brewster se nije još oporavio od povrede, inače bi sigurno igrao večeras.

            Opet je ovo solidan tim napred. Staridz, Šaćiri, Origi i Keita. Ima tu potencijala za golove.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Poraz kao poraz nije bitan, ali povreda Lovrena jeste.

              Tri od četiri štopera povređeni. Gomez i Matip bi trebali uskoro da se vrate, ali ne znam da li će biti spremni za subotu. Možda opet vidimo Fabinja, ovaj put pored VVDa. Nije delovao loše malopre.

              Staridz očajan. I ne bi me čudilo da ga Origi prestigne i bude prva rotacija Firminu. Keita isto loš. Imao je par dobrih poteza, ali dosta loših pasova i generalno loša partija.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Keita bez samopouzdanja. Mnogo greši u nekim jako simplističnim situacijama, odradi on dva tri poteza, ali bez završnog pasa, egzekucije itd. Rekao je i Jurgen na konferenciji pred meč da on još nije na nivou onog igrača iz Salzburga, i u pravu je. Jedino što brine jeste sinoćni meč u kojem je morao da se pokaže u dobrom svetlu, a imao je prostora za to. Ja se samo nadam da će se što pre vratiti jer nam je potreban u drugom delu sezone, sumnjam da možemo da izguramo sezonu sa ovom nekreativnom sredinom i Hendersonom na čelu.

                Sturridge je bio užasan, kretnja na terenu, prvi dodir, ma sve najgore. On je izgleda sada jedino dobar samo za one situacije izvan kaznenog kada ima prostor za šut, i kad kažem prostor, mislim jedno 5 sekundi slobode, jer je postao toliko spor sa reakcijama da je to smešno. Origi ga je po svemu viđenom već prešao u rotaciji, ako ništa bar zbog work rate-a. Mada se čini da će se u glavnoj rotaciji Jurgen opet opredeliti da Firmina menja Salah, pa da Shaqiri popunjava krilne pozicije, pre nego što će ijedan od ove dvojice ući.

                Što se štopera tiče, i ja mislim da će Fabinho odraditi posao, u suštini on će dobro izgledati pored van Dijka kao i bilo ko od štopera u timu, pogotovo Fabinho. Odbrana bez Robertsona i van Dijka, videli smo kako to izgleda sinoć, popriličan horor koji me je podsetio na neke prošle sezone. Nije to da su Wolvesi odigrali neki spektakl, ali suština je da bi nas svaki bolji tim juče razbio, koliko smo rupa imali na sredini, man marking onog malog što je ušao umesto Lovrena je bio kritičan, iskakao je iz pozicije nekoliko puta nepotrebnim presingom, ali njega ne treba kriviti normalno, bilo je situacija gde je elegantno iznosio loptu. Nadam se da će Gomez biti spreman uskoro, Joe je za onog top5 štopera sveta Barezi. Ali juče me je Simon najviše iznervirao, i zato se prekrstim svaki put kad se setim da nam je Alisson prva opcija. Koliko je kosaka uvalio juče sredini sa svojim dodavanjima, sačuvaj me bože i sakloni.

                U neku ruku mi je drago što smo ispali, nikad nisam razumeo tu opčinjenost domaćim kupovima ili uopšte FA kupom koji nosi tu ogromnu tradiciju u ovo današnje vreme, meni kao fanu je taj trofej skoro pa nebitan isto koliko i onaj drugi još manji po značaju kup, bez obzira na činjenicu da LFC nema nikakav trofej skoro sedam godina od onog liga kupa, ja se opet osećam da ga nema 14 godina jer je to ustvari poslednji ''bitniji'' trofej za ovaj klub, a isto bih se osećao i da su kojim slučajem uzeli ove godina FA, a sve ostalo batalili, jednostavno bi opet to bila praznina, dok bi zadovoljstvo kod većine verovatno bilo ''posle dugo vremena uzima se trofej pa kakav god da je'', meni bi to bila čista statistička promena.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Samopouzdanje se stice konstantnim i dobrim partijama. Keita ga ne moze imati kad jos nije postigao gol za Liverpul (a prethodnih 4 sezona je davao prosecno na svaka 4 meca) i upisao je isto toliko asistencija (prosecno prethodnih sezona isto po jednu na svaka 4 meca). Znaci 0g 0a na dosadasnjih skoro 20 nastupa. Prethodna tri meca je presedeo na klupi, bez minuta igre u dva derbija dok pre njega sansu dobija Staridz i povratnici Lalana i Klajn za koje si svestan da ne mozes ozbiljno da racunas. A Adam meni kaze da je Keita jedan od najkreativnijih igraca Liverpula i da ne gledam brojke. Za samopouzdanje i minute na terenu je bitna i neka brojka

                  Bez obzira sto su u pitanju kupovi i nimalo laki protivnici (iako je Liverpul izveo vise igraca iz prvih 11 nego Celsi), ispadanje u 1/32 u oba kupa nije nimalo nesto na sta treba da se gleda olako. Vezala su se dva poraza, kako sad das sansu i dozu samopouzdanja mladjim igracima, rotacionim kad se nisu izborili sa Vilvsima..npr Loftus Cik je sebe uneo u prvih 11 partijama u "nebitnim takmicenjima". Iako sam za Liverpul u toj PL trci za trofej ne svidja mi se ova "sreca" sto se ispalo iz kupova. Nikad ne bi batalilil PL zbog trofeja u kupu ali taj trofej u kupu bi znacio svim igracima, nekim vise nekim manje, ne postoje nebitni trofeji. Nekoliko meceva vise ne znaci nista u danasnjem fudbalu ali pitajte mladog igraca, rotacionog koliko njemu znaci 90/180/270 minuta vise na zvanicnoj utakmici
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Ja se ne plašim za Keitu. Isti ovakav je bio Ox kad je došao u klub. Izgubljen, na terenu nije znao gde treba da stoji, često sa potezom više i slično. Čim se 100% adaptirao na Kloppovu taktiku, video se kvalitet i zašto je doveden. Slična priča je bila i sa Gundoganom kad je igrao pod Kloppom. Na početku očajan, ali posle nekog vremena mu bio jedan od glavnih igrača. Jednostavno, treba vremena da se određeni igrači adaptiraju, pogotovo na sredini. Najbolji primer za ovo je Gini.

                    Sa druge strane, Keiti nije pomoglo ni to što kad god je trebao da zaigra, da uhvati svoju šansu imao je neku povredu. Istina da je trebao da dobije neku šansu u ove prethodne 3 utakmice, ali je imao i povredu. Protiv Arsenala nemam šta da zamerim, bilo je 5-1. Protiv Sitija je svakako trebao da dobije bar 20 minuta. Poenta je da Klopp ne žuri sa pojačanjima. To je pokazao više puta otkad je došao. Svima je davao dovoljno vremena da se priviknu na taktiku.

                    Nabi nije nakreativniji u smislu da pošalje pas u prostor ili da diktira tempo svoijm pasovima, ali poseduje ono što nemamo trenutno na sredini. Sposobnost da na malom prostoru izbaci svog protivnika driblingom i agilnošću. Da se provuče između dva igrača u uskom prostoru i da stvori opasnu situaciju u napadu. On to radi svaku utakmicu. On je jedini na sredini(dok se Ox ne oporavi) koji može to da uradi. Problem nastaje što kad prođe igrača, ne zna šta će sa loptom. I tada idu loši pasovi ili zakasneli. Ili se jednostavno zabije u dva igrača. To je po meni najveći pokazatelj da još nije ušao u taktiku koliko treba. Još ne zna kretnje igrača. To posle nekog vremena postane rutina, i uvek znaš koje ti rute trči saigrač, ili gde traži prostor, ili kad da odigraš brz dupli pas. Jednostavno mu treba još vremena.

                    Ne slažem se sa tobom NSG što se tiče kupa. Prvo, ne znam što porediš uopšte sa Čelzijem koji je igrao kući protiv Notingema, i nas koji smo igrali protiv Vulvsa u gostima. To ne može da se poredi. A što se tiče RLC, on je sebe izneo u LE. Da li je uopšte igrao u PL pre onog het-trika u LE? Vi ste imali zaebancija grupu u LE, a mi smo imali najtežu moguću grupu u LŠ. Misliš da bi RLC igrao u onakvoj grupi u LŠ? RLC je sebe uglavnom izneo u LE. Da to nije imao, verovatno bi sad imao 2-3 tekme u kupu i eventualno jedan start u PLu. Tako da ni ta situacija nije za poređenje.

                    Niko ne voli da izgubi, pa makar bila i prijateljska. Ali ako staviš ove sezone na papir takmičenja...PL, LŠ, FA i Liga kup..90% će ti reći, juriš PL i LŠ, a u kupovima šta uradiš. Još i na to dodaš da smo u PL prvi i da igramo nokaut LŠa, svakako neću žaliti sa kupovima. Nije mi drago što smo izgubili, jer bih voleo da klinci dobiju još minuta, ali ambicije su takve da mogu da kažem da nije veliki problem što smo ispali iz kupova.

                    I drago mi je što je ovoliko rotirao Klopp. Igrači su imali nenormalan decembar i tek će imati lud raspored kad dođe nokaut LŠa. Ovo je bila jedinstvena prilika za neke da dobiju odmor. A još će mi biti draže kad dođe sledeće kolo FA, i opet dobijemo slobodan vikend.
                    Last edited by z0La; 08-01-19, 11:28.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Imao je povredu kraj oktobra pocetak novembra, 3,4 meca a ne secam se da je bilo jos nekih povreda ove sezone. 5,6 meceva pre povrede nije bas imao neku minutazu (Sautempton 20 min, Celsi 12, PSZ presedeo na klupi, Siti 61min i Napoli 19) tako da nije bas da je bio u nekoj formi pre povrede pa da ga je to poremetilo. Sta ce biti sa njim videcemo, ima to izvlacenje kad je problemu, ali da nakon toga ne misli brzo sto je jedna od odlika kreativnih igraca. Iznenadio me u duelu sa Palasom tamo, posle one pete na svojih 20m pa duge lopte za Salaha ali nista posebno posle toga. Prava je 8 kojoj trebaju minuti, dueli, sigurnost za poziciju da bi mogao opustenije da udje u mec a to nece sigurno posle 3 meca provedena na klupi.

                      Uporedio sam mec kupa kad je bilo 1:2 na Enfildu, ne ovaj FA.

                      Nije bitno samo kakvi su protivnici, vec kakav je pristup i zelja za dokazivanjem pobedom... i Vilijan i Morata su imali iste protivnike pa nista. Zvezda nije nista jaci protivnik od PAOKa ili Batea, ali pristup pojedinih igraca je ono zbog cega ovi kupovi ubacuju nekog u prvi tim. Ne moraju svi bitni ofanzvivni igraci da igraju prtiv Zvezde kuci pa da joj das 4 gola. Odmori bar jednog od njih, Manea Salaha Firmina, pa i Sacirija i gurni Staridza Origija ili Solankea. Pa se tu opet vracamo na minute rotacionih igraca u odnosu na protivnika. U takvim mecevima bi Sari izveo na teren RLCa npr.

                      Razumem odmor i postujem u ovakvoj situaciji, ali kao sto rekoh nije bas za radovanje sto se ispalo iz kupa. Ok je to zrtvovanje, ali ima da se igra jos 5 meseci, bice povreda, uvreda, kartona a pogledom na klupu dobijas hladne igrace koji nemaju "Još ne zna kretnje igrača. To posle nekog vremena postane rutina, i uvek znaš koje ti rute trči saigrač, ili gde traži prostor, ili kad da odigraš brz dupli pas. "
                      A kako da ih nauci ako Klop nastavi ovakvim forsiranjem i izmenama?
                      Last edited by engleski_dopisnik; 08-01-19, 12:02.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Imao je povredu leđa još na pripremama. 10ak dana je bio povređen kad smo igrali tamo protiv Sitija i Junajteda. Onda se oporavio pred početak sezone i počeo kao starter. Prve dve tekme počeo odlično, i svi su mislili da se već adaptirao, ali se kasnije ispostavilo da to nije slučaj. Od prvih 5 utakmica, 4 je odigrao kao starter. To mi govori da je Klopp imao poverenja u njega od početka. Posle toga dolazi PSG kući, gde ga Klopp stavlja na klupu(očekivano) kad se pogleda da je Klopp protiv većih uglavnom forsirao svoju proverenu sredinu Milner-Henderson-Gini. Onda idu one dve tekme protiv vas(kup, liga) u kojima je jednu igrao, u drugoj bio na klupi. Taj Napoli 19 koji si stavio u zagradi je utakmica u kojoj je počeo ali se povredio u 19. minutu i izašao iz igre(isto leđa ako se dobro sećam, ali možda je bilo i koleno). Posle toga je došla rep. pauza i ona malo žešća povreda gde je pauzirao 4 utakmice. I sećam se da je posle toga Klopp rekao da se nije skroz oporavio i da će polako ići sa njim. I posle toga ide rotiranje, malo u prvih 11, malo sa klupe. Da bi 21. decembra protiv Vulvsa izašao iz igre u 57. minutu zbog povrede. Sreća nije bila ozbiljna povreda, ali ga Klopp posle toga stavlja na klupu i ne uvodi u pomenuta 3 meča.
                        Tako da spoj mini povreda i spoj adaptiranja je doveo da još nije to to. Vidi se da ima to u sebi, ali još nije spreman.


                        Ali on je i izveo mini-rotaciju protiv Zvezde, samo u gostima. Staridz, Lallana, Matip i ne znam da li je još nekoga rotirao. Ali znam da je Origi dobio minute tu. Staridz omašio prazan gol na toj utakmici. Origi je odmah posle one lude tekme sa Evertonom dobio šansu da igra u prvih 11. I u još par utakmica su rezevristi dobili svoju šansu. Protiv vas u liga kupu je izašao sa miks sastavom. A što se tiče Sarija i rotacija, to dvoje nikako ne ide u istu rečenicu. Sarijev tim znaš pre nego što ga i on sam sastavi. Imao je on prilike da da šansu više puta RLCu ligi, pa nije. Držao je mrtvog Vilijana u ekipi.

                        Keita je počeo 10 utakmica i sa 8 ušao sa klupe. Ne možeš mi reći da je to malo za igrača koji je tek došao. To što njemu treba više vremena da se adaptira je druga priča.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ocigledno je da veruje proverenoj trojci u sredini protiv jacih timova ali i u tom periodu pre vece povrede je ulazio sa klupe i protiv Sautemptona i protiv Lestera. Meni je vise delovalo da mu je Klop verovao na pocetku i da se nije dovoljno dobro uklopio pa ga preselio na klupu. Prvi mec odigrao 90, drugi 86 min i protiv Barnlija pre msec dana 90. Sve ostale meceve nije prebacio 70 minuta. Zato mu i treba puno vremena da se adaptira, jer mu Klop ne pomaze u tome. I kad pocne mec u startnih 11 cim izadje na teren posle poluvremena gleda ka klupi strepeci da je prva izmena njegova. Z0La ne moze to nije spreman ni za pola sata pre 5 dana pa da sinoc odigra 90 min.
                          Nisu samo mini povrede, ima nesto i do njega samog kao i do Klopa.

                          Trebao je vise izmena protiv Zvezde kuci, pogotovo jer je imao repka pauzu i mec sa Hudom tamo pre meca sa Zvezdom kuci. Znao je da je Zvezda opasnija u Beogradu. Stoji da je dao sansu Origiju posle Evertona ali cim nije nista uradio tu narednu protiv Barnlija odmah ga izveo u 65om i nije zaigrao minuta do sinoc.
                          Stoji i za Sarija ali on konstantno daje sansu igracima bez obzira na momente, pokusava da svakom da podjednaku sansu. Morata i Vilijan su bez ucinka dobili i previse sansi ali takav je njegov sistem. Napravio je skoro dva tima za PL i ostala takmicenja i samo pomalo rotira. Ni ja ne volim sto neke pece na tihoj vatri a neki su dobili previse poverenja ali to je druga tema. RLC sam pomenuo kao plod redovnog dobijanja sanse u manjim mecevima i koliko su "nebitna takmicenja" bitna rotacionim i mladim igracima. A sve na osnovu price sta su prednosti igranja kupova.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Ocigledno je da veruje proverenoj trojci u sredini protiv jacih timova ali i u tom periodu pre vece povrede je ulazio sa klupe i protiv Sautemptona i protiv Lestera. Meni je vise delovalo da mu je Klop verovao na pocetku i da se nije dovoljno dobro uklopio pa ga preselio na klupu. Prvi mec odigrao 90, drugi 86 min i protiv Barnlija pre msec dana 90. Sve ostale meceve nije prebacio 70 minuta. Zato mu i treba puno vremena da se adaptira, jer mu Klop ne pomaze u tome. I kad pocne mec u startnih 11 cim izadje na teren posle poluvremena gleda ka klupi strepeci da je prva izmena njegova. Z0La ne moze to nije spreman ni za pola sata pre 5 dana pa da sinoc odigra 90 min.
                            Nisu samo mini povrede, ima nesto i do njega samog kao i do Klopa.

                            Trebao je vise izmena protiv Zvezde kuci, pogotovo jer je imao repka pauzu i mec sa Hudom tamo pre meca sa Zvezdom kuci. Znao je da je Zvezda opasnija u Beogradu. Stoji da je dao sansu Origiju posle Evertona ali cim nije nista uradio tu narednu protiv Barnlija odmah ga izveo u 65om i nije zaigrao minuta do sinoc.
                            Stoji i za Sarija ali on konstantno daje sansu igracima bez obzira na momente, pokusava da svakom da podjednaku sansu. Morata i Vilijan su bez ucinka dobili i previse sansi ali takav je njegov sistem. Napravio je skoro dva tima za PL i ostala takmicenja i samo pomalo rotira. Ni ja ne volim sto neke pece na tihoj vatri a neki su dobili previse poverenja ali to je druga tema. RLC sam pomenuo kao plod redovnog dobijanja sanse u manjim mecevima i koliko su "nebitna takmicenja" bitna rotacionim i mladim igracima. A sve na osnovu price sta su prednosti igranja kupova.
                            Prvi bold - Apsolutno. Klopp video da se nije adaptirao i da se još nije uklopio u sistem. Prva i druga utakmica su bili verovatno posledica individualnog kvaliteta.

                            Drugi bold - Ruku na srce, gledao sam te mečeve, izgledao je mnogo potrošeno. Kao da nema više snage, što je sasvim moguće.

                            Treći bold - A kako objašnjavaš onda Fabinja, koji je bio u sličnoj situaciji kao Keita, pa se opet adaptirao? Možda jednostavno Keiti treba više vremena. Ne samo utakmice, već treninzi i slično. Ne može se reći da nije dobio minute. 10(8) je po meni sasvm solidno. Oksu je isto ovako bilo.

                            Ti ustvari zameraš Kloppu što nije više rotirao na toj jednoj tekmi protiv Zvezde kući?Tu se i ja slažem sa tobom. Ali osim toga, ne vidim gde je više mogao da rotira. U ligi svakako nije, jer se zna da će trojka napred da počne sve tekme u ligi kad može. Imao je ukupno 2 tekme u kupu i 2 tekme protiv Zvezde. Rotirao je u obe tekme u kupu i jednoj protiv Zvezde. S tim što je rotirao i nekoliko puta u ligi. Ne vidim više opcija za rotiranje.

                            p.s. Izvini za boldove, lakše mi bilo tako.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman View Post
                              Keita bez samopouzdanja. Mnogo greši u nekim jako simplističnim situacijama, odradi on dva tri poteza, ali bez završnog pasa, egzekucije itd. Rekao je i Jurgen na konferenciji pred meč da on još nije na nivou onog igrača iz Salzburga, i u pravu je. Jedino što brine jeste sinoćni meč u kojem je morao da se pokaže u dobrom svetlu, a imao je prostora za to. Ja se samo nadam da će se što pre vratiti jer nam je potreban u drugom delu sezone, sumnjam da možemo da izguramo sezonu sa ovom nekreativnom sredinom i Hendersonom na čelu.

                              Sturridge je bio užasan, kretnja na terenu, prvi dodir, ma sve najgore. On je izgleda sada jedino dobar samo za one situacije izvan kaznenog kada ima prostor za šut, i kad kažem prostor, mislim jedno 5 sekundi slobode, jer je postao toliko spor sa reakcijama da je to smešno. Origi ga je po svemu viđenom već prešao u rotaciji, ako ništa bar zbog work rate-a. Mada se čini da će se u glavnoj rotaciji Jurgen opet opredeliti da Firmina menja Salah, pa da Shaqiri popunjava krilne pozicije, pre nego što će ijedan od ove dvojice ući.

                              Što se štopera tiče, i ja mislim da će Fabinho odraditi posao, u suštini on će dobro izgledati pored van Dijka kao i bilo ko od štopera u timu, pogotovo Fabinho. Odbrana bez Robertsona i van Dijka, videli smo kako to izgleda sinoć, popriličan horor koji me je podsetio na neke prošle sezone. Nije to da su Wolvesi odigrali neki spektakl, ali suština je da bi nas svaki bolji tim juče razbio, koliko smo rupa imali na sredini, man marking onog malog što je ušao umesto Lovrena je bio kritičan, iskakao je iz pozicije nekoliko puta nepotrebnim presingom, ali njega ne treba kriviti normalno, bilo je situacija gde je elegantno iznosio loptu. Nadam se da će Gomez biti spreman uskoro, Joe je za onog top5 štopera sveta Barezi. Ali juče me je Simon najviše iznervirao, i zato se prekrstim svaki put kad se setim da nam je Alisson prva opcija. Koliko je kosaka uvalio juče sredini sa svojim dodavanjima, sačuvaj me bože i sakloni.

                              U neku ruku mi je drago što smo ispali, nikad nisam razumeo tu opčinjenost domaćim kupovima ili uopšte FA kupom koji nosi tu ogromnu tradiciju u ovo današnje vreme, meni kao fanu je taj trofej skoro pa nebitan isto koliko i onaj drugi još manji po značaju kup, bez obzira na činjenicu da LFC nema nikakav trofej skoro sedam godina od onog liga kupa, ja se opet osećam da ga nema 14 godina jer je to ustvari poslednji ''bitniji'' trofej za ovaj klub, a isto bih se osećao i da su kojim slučajem uzeli ove godina FA, a sve ostalo batalili, jednostavno bi opet to bila praznina, dok bi zadovoljstvo kod većine verovatno bilo ''posle dugo vremena uzima se trofej pa kakav god da je'', meni bi to bila čista statistička promena.
                              Staridz je baš loš. Deluje da je još više usporio. Ja bih voleo da grešim, ali nema više ozbiljnog igrača u njemu. Ima povremene bljeskove klase, baš nedovoljno. A što je najgore, ne možeš da ga staviš 2 vezane tekme u tim, jer nema fizikalije više za to.
                              Njegova jedina prednost u odnosu na Origija je ta klasa koju poseduje. Ali dzaba kad ga Origi šiba na work rate što si pomenuo. I zvučaće nerealno, ali Origi bar može šprint da istrči. Ja ne pamtim kad sam video Staridza da istrči pun šprint. Više i ne mogu da zamislim da on dobije loptu u prostor i da izađe sa golmanom 1vs1.

                              Nenormalan nivo su uneli Alison, VVD i Robertson u odbrani. Juče tek vidim koliko znači TOP golman sa samopouzdanjem. I znaš šta, iskreno sam odmorio od Minjolea. Juče kad sam ga video na golu, slošilo mi se. Deluje oštro, ali tako je. On je super lik ovako. Lepo je rekao, pomirio sam se sa tim da je Alison bolji. I posle ga je i hvalio i sve. Ali ne želim više da ga vidim na golu Liverpula. Gomez-VVD mora biti štoperski duo do kraja sezone. Deki je tempirana bomba. Ne znaš šta možeš da očekuješ od njega. Kad će žuta minuta da nastupi.

                              Ovaj poslednji pasus se slažem 100%.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Prvi bold - Apsolutno. Klopp video da se nije adaptirao i da se još nije uklopio u sistem. Prva i druga utakmica su bili verovatno posledica individualnog kvaliteta.

                                Drugi bold - Ruku na srce, gledao sam te mečeve, izgledao je mnogo potrošeno. Kao da nema više snage, što je sasvim moguće.

                                Treći bold - A kako objašnjavaš onda Fabinja, koji je bio u sličnoj situaciji kao Keita, pa se opet adaptirao? Možda jednostavno Keiti treba više vremena. Ne samo utakmice, već treninzi i slično. Ne može se reći da nije dobio minute. 10(8) je po meni sasvm solidno. Oksu je isto ovako bilo.

                                Ti ustvari zameraš Kloppu što nije više rotirao na toj jednoj tekmi protiv Zvezde kući?Tu se i ja slažem sa tobom. Ali osim toga, ne vidim gde je više mogao da rotira. U ligi svakako nije, jer se zna da će trojka napred da počne sve tekme u ligi kad može. Imao je ukupno 2 tekme u kupu i 2 tekme protiv Zvezde. Rotirao je u obe tekme u kupu i jednoj protiv Zvezde. S tim što je rotirao i nekoliko puta u ligi. Ne vidim više opcija za rotiranje.

                                p.s. Izvini za boldove, lakše mi bilo tako.
                                Treci bold-zbog pozicije na terenu na kojoj igra. Posle golmana, DMu je najlakse da se adaptira na tim. Njegov primarni zadatak je kvarenje igre protivnika, pa tek kasnije neki pas u stranu ili unapred. Nema mnogo uticaja tim na njegove duele sa protivnickim ofanzivnim vezistima.

                                Zameram kada pricamo o ovome. Docekuje posle Zvezde Kardif, isto kuci a on napravio izmenu Robertson-Moreno, Saciri-Lalana i stalna rotacija Gomez-Lovren. Isti sastav koji je igrao protiv Zvezde je nastupao i protiv Fulama koji je bio u teskoj krizi, a protiv Sautempton je bila izmena Matip-Gomez i Hendo-Fabinjo. SOU H CZ H FUL H CAR H mu pocinju Alison VVD Salah Mane Firmino Gini TAA (4) pa i Fabinjo Robertson Saciri(3). Mislis li da nije mogao dodatno da izrotira? Realno su sve ove ekipe zrele za ozbiljne rotacije a ne da u 3 od 4 igra istih 10 igraca

                                Lakse je sa boldovanje, ne brini
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X