Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam za Martineza. Muriel i Kosta a Vilijan je posebna prica.

    Sterling vec vise puta na ovim pripremama daje odlican zavrsni pas sto ranije nije bio slucaj.
    sigpic

    Comment


    • Costa je izjavio da je sretan u Atleticu,jedino da mu daju dosta vecu platu pa da predje mada mu je to nazadak u karijeri.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Originally posted by soe View Post
        Costa je izjavio da je sretan u Atleticu,jedino da mu daju dosta vecu platu pa da predje mada mu je to nazadak u karijeri.
        Slazem se, jeste nazadak u karijeri. Preci u klub bez CL, u klub koji manje vise ima sumnjicavu buducnost iz tima koji ce vrlo verovatno pod Cholom i dalje biti u top 3 i igrati LS, sta znam, opet tu je lova...

        Jest' izjavio da je srecan, ali na kraju krajeva je rekao u fazonu, ako me tim zeli tu sam i tako to. I dalje nisam nigde nasao tacan podatak ima li on tu klauzulu. Svakako deal koji nije moguc, ali je vrlo tezak za izvesti.

        Raheem i fizicki i psihicki raste kao igrac, ne treba da cudi ova promena Nashko, uci od BR-a dosta, pozitivno me iznenadio na pripremama...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment



        • Evo golovi ko nije gledao.
          Ja nisam gledao i ne znam kako smo igrali, ali akcije kod ovih golova su odlicne.

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Slazem se, jeste nazadak u karijeri. Preci u klub bez CL, u klub koji manje vise ima sumnjicavu buducnost iz tima koji ce vrlo verovatno pod Cholom i dalje biti u top 3 i igrati LS, sta znam, opet tu je lova...

            Jest' izjavio da je srecan, ali na kraju krajeva je rekao u fazonu, ako me tim zeli tu sam i tako to. I dalje nisam nigde nasao tacan podatak ima li on tu klauzulu. Svakako deal koji nije moguc, ali je vrlo tezak za izvesti.

            Raheem i fizicki i psihicki raste kao igrac, ne treba da cudi ova promena Nashko, uci od BR-a dosta, pozitivno me iznenadio na pripremama...
            Mozda Atletico preko njega nekako pokusa doci do Suareza,nebi me to iznenadilo .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Mozda Atletico preko njega nekako pokusa doci do Suareza,nebi me to iznenadilo .
              Jbt, nikad nisam pomislio na to... Sto se mene tice, najidelanije, ali morali bi ovi doplatiti bar 20m...

              Tony Barret potvrdjuje, 17m funti poslata ponuda za Aggera...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Tony Barrett ‏@TonyBarretTimes 4m
                Looks like the PFA believe Liverpool's interpretation of Suarez's clause is correct. Interesting.
                Tony Barrett ‏@TonyBarretTimes 1m
                Gordon Taylor: "It does not say the club has to sell. It quite clearly states £40million is a minimum offer for discussions."


                Suarezu, nesrecna budaletino...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • e vala bi ga ostavio da trune na klupi dok staridz i kutinjo jebu keve

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Slazem se, jeste nazadak u karijeri. Preci u klub bez CL, u klub koji manje vise ima sumnjicavu buducnost iz tima koji ce vrlo verovatno pod Cholom i dalje biti u top 3 i igrati LS, sta znam, opet tu je lova...

                    Jest' izjavio da je srecan, ali na kraju krajeva je rekao u fazonu, ako me tim zeli tu sam i tako to. I dalje nisam nigde nasao tacan podatak ima li on tu klauzulu. Svakako deal koji nije moguc, ali je vrlo tezak za izvesti.

                    Raheem i fizicki i psihicki raste kao igrac, ne treba da cudi ova promena Nashko, uci od BR-a dosta, pozitivno me iznenadio na pripremama...
                    Dragi Freshko ovo sunce ima veliki uticaj na tebe izgleda.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by Merlin View Post
                      Dragi Freshko ovo sunce ima veliki uticaj na tebe izgleda.
                      i ja sam to zapazio, al nisam ispravljao iz postovanja hahaha

                      Comment


                      • Originally posted by Merlin View Post
                        Dragi Freshko ovo sunce ima veliki uticaj na tebe izgleda.
                        Budimo realni, ja bi ostao u Atleticu i igrao LS... Udovoljavam Soe-u... Atletico je ipak postao veliki tim, hteli mi to priznati ili ne. Ne izlazim cesto na sunce...

                        E sto volim ovo za Suareza, vise nego leba da jedem, i neverovatno da sam jedini lik ovde koji je bio u pravu, prvi sam rekao da je negotiation clause, i ostao pri tome do kraja...
                        Last edited by Freshman; 07-08-13, 20:44.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Gordon Taylor: "It does not say the club has to sell. It quite clearly states £40million is a minimum offer for discussions."
                          Sasvim korektno, on je igrač koji vrijedi minimalno 50 miliona, kada vidim cijenu Balea to izgleda i malo, ali... Njegovi ispadi prethodne sezone su ga koštali titule najboljeg igrača Premiershipa, tako da je to imalo odražaja i na cijenu. Ovo je ono klasično - ko voli nek' izvoli. Ako ga neko želi neka izvali 50-55 miliona i da ide, Liverpool će od tih para moći stvoriti tim za Ligu Prvaka, a nećemo više imati nezainteresovanog i bezvoljnog igrača u klubu.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Da vidimo hocel ovaj post prezivjet...

                            Od AFC-a maksimalno 45m ce te imat ponudu na stolu. Take it or leave it.

                            Imate igraca, koji ne zeli da igra za LFC tako da mu trzisna cijena otpada. Potraznja je isto tako samo od jednog kluba...

                            Plus onaj 'Gentleman's agreement'.. Ja sam siguran da su mu dali rijec da ce da ga puste kad je potpisivao, ali to sam samo ja...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Da vidimo hocel ovaj post prezivjet...

                              Od AFC-a maksimalno 45m ce te imat ponudu na stolu. Take it or leave it.

                              Imate igraca, koji ne zeli da igra za LFC tako da mu trzisna cijena otpada. Potraznja je isto tako samo od jednog kluba...

                              Plus onaj 'Gentleman's agreement'.. Ja sam siguran da su mu dali rijec da ce da ga puste kad je potpisivao, ali to sam samo ja...
                              We are leaving...

                              Evo ti Aki stav kluba...

                              Guardian - Luis Suarez will be told by #LFC to train away from the squad until he shows a better attitude and more respect for the club
                              Velicina...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Do sada su pricali da je sretan u klubu ovo ono tako da im nije previse vjerovati,valjda Suarez zna bolje sta je potpisivo od nekih novinara.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X