Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fernando iz Porta?
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Fernando iz Porta?
      Zaboravih njega, nije nigde otisao. Definitivno najbolja opcija za januar.
      sigpic

      Comment


      • A da, ako mene pitate, moze tu i majstor iz Southamptona, Schneiderlin.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Trazili bi oni previse za njega, morali bi opet da preplatimo. U odnosu na ono sto imamo svakako upgrade.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            A da, ako mene pitate, moze tu i majstor iz Southamptona, Schneiderlin.
            Ma nema sanse on da ide,Sveci ostaju na okupu jer imaju para,njima nije do prodaje
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Ne znam da li bi Kosta bio tako dobar kod nas, to sto Cholo izvlaci iz njega i uopste cele ekipe je prosto nadrealno.

              Imam osecaj da bi Ali mogao da iskida kad se oporavi i uleti umesto Hozea.

              Umesto da Lukas pokriva Dzerarda, Dzerard njega mora da pokriva. Kakav je to idiot.
              Ja stvarno ne znam sto ste toliko uvereni da ce Ali igrati pre Hozea?
              Pa covek igra odlicno i u napadu i u odbrani, jeste da ima par kikseva ali uglavnom dobro odigra.

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Ja stvarno ne znam sto ste toliko uvereni da ce Ali igrati pre Hozea?
                Pa covek igra odlicno i u napadu i u odbrani, jeste da ima par kikseva ali uglavnom dobro odigra.
                Aly je odličan u ofanzivi ali je po mom mišljenju i čvršći u odbrani u odnosu na Enrikea

                naravno, vidjećemo kakvu će formu Aly pokazati kada se vrati
                Last edited by ognjen; 29-09-13, 20:10.

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Ja stvarno ne znam sto ste toliko uvereni da ce Ali igrati pre Hozea?
                  Pa covek igra odlicno i u napadu i u odbrani, jeste da ima par kikseva ali uglavnom dobro odigra.
                  Nismo uvereni da ce igrati ali da igra verovatno bi bio bolji.
                  sigpic

                  Comment


                  • Cestitke suarezu na rodjenju sina !!!

                    Comment




                    • Ovo je tandem koji ce da razbija ove sezone.

                      Cinjenice koje me raduju su da je proslo 6 kola,drzimo drugu poziciju,imamo jedan kiks i mozemo po mom misljenu samo bolje igrati od ovoga.Ono sto je problem ove ekipe je sirina pa se dobro primjeti kada fale Glen,Coutinho,Agger,a sigurno nisu na odmet i Aly i Allen.Samo se nadam da cemo ostvariti sto bolje rezultate do povratka Coutinho-a jer nam sredina ne lici ni na sta dok s druge strane napad izgleda odlicno.Mignolet pokazuje iz kola u kolo da smo dobili vrhunskog golmana,a i za odbranu se ne brinem samo dok se uigraju.

                      Iz iduce tri utakmice mislim da mozemo makar do 7 bodova,a iduca utakmica je red da se izivimo na nekom jer po meni dolazi nam u goste najslabija ekipa lige plus ne igra Lucas.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Nasi skauti bili na Udineze-Siroki Brijeg da gledaju Muriela.
                        sigpic

                        Comment


                        • A mozda su gledali nekog iz Sirokog

                          Mi izgleda tezimo tome da imamo najbolji napad lige i najgoreg zadnjeg veznog lige.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            A mozda su gledali nekog iz Sirokog

                            Mi izgleda tezimo tome da imamo najbolji napad lige i najgoreg zadnjeg veznog lige.
                            Mozda je Brendo bas gledao nekog zadnjeg veznog krljatora iz Sirokog.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne bih znao gde bi Muriel igrao, greota bi bila stavljati Mosesa na klupu, ali realno, imali bi nevidjen napad.
                              Sto se tice mogucih veznih, Diame je standardan, ali kada ga do sada nisu doveli, nece nikad. Fernando je realna meta, videcemo sta Porto zeli uciniti sa majstorom.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ne bih znao gde bi Muriel igrao, greota bi bila stavljati Mosesa na klupu, ali realno, imali bi nevidjen napad.
                                Sto se tice mogucih veznih, Diame je standardan, ali kada ga do sada nisu doveli, nece nikad. Fernando je realna meta, videcemo sta Porto zeli uciniti sa majstorom.
                                Rotirali bi se tu Mozes i Muriel u zavisnosti od formacije a ova dvojica predatora su standardni.

                                Muriel je produzio ugovor ja mislim, tako da cemo bas morati kesu da odresimo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X