Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareliverpool View Post
    Pustite ga namerno provocira.Mislim da nam zadnji vezni uopste ne treba,imamo Alena,Lucasa,Hendu i sasvim sam zadovoljan,pre bih trazio krilo..
    Zbog ovoga cemo bez LS da ostanemo.
    sigpic

    Comment


    • Ne bih se slozio sa tobom,jer su to tri razlicita igraca i mozemo ih uklopiti kako nam u tom trenutku odgovara.Jedan ofanzivac dobar i ostanak Suareza i mislim da idemo u LS.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Allen igra toplo-hladno, stim da preovladava ovo hladno. Početak sezone je odradio fanstastično, niko nije štedio na riječima hvale za njega, ali kako je prvenstvo odmicalo sve je bio gori i nevidljiviji na terenu. Nije bilo one defanzivne igre koja ga je krasila, a o kretanju naprijed nisi smio ni da pomisliš da taj može da izvede.

        Lucas od povrede nije onaj stari igrač, mislim da bi i on mogao biti gori iz sezone u sezonu i samim time sa njim ne možemo konkurisati za Ligu Prvaka. Vidi se kako lakše ulazi u duele nakon povrede, nema one agresivnosti, znatno je povećao greške, nije pouzdan kao ranije...

        Hendo ulijeva neku nadu da bi se njegov uspon pod vodstvom Rodgers mogao nastaviti, vidjećemo u narednom periodu. Ne znam šta da mislim povodom toga, pokazao je da zna biti neviđeni flop, ali i da zna poslati pas u kapitenovom stilu. Mnogo se popravio u tom segmentu, u igri naprijed je daleko korisniji i bolji. Ostalo je još ovih par prijateljskih sa nešto jačim protivnicima (Valerenga, Celtic, Olympiakos) u kojima ćemo vidjeti može li se računati na nekoga od ove trojice. Sa njima jako teško ćemo se dokopati Lige Prvaka i potrebno je pojačanje u pravom smislu te riječi na ovoj poziciji da bi mogli konkurisati za 4. mjesto. Naravno, uz dolazak jednog ofanzivnog igrača.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • cuj ovoga sa zalalemom

          Comment


          • Striker now accepts key clause in his deal does not mean Kop club MUST sell him if they receive an offer of over £40million
            Arsenal will have to pay £55million if they still want Luis Suarez, after the striker dropped his pursuit of arbitration as a means of leaving for less.
            A source close to the club’s American owners explained on Tuesday that lawyers have examined Suarez’s contract in detail, and have concluded there is no requirement to sell in the event of a bid topping £40m, merely a commitment to inform the player of any such approach.

            “We are 100 per cent confident - there is absolutely no obligation to sell and that is very clear,” the source explained.

            “We’ve all examined the clause in detail. All it obliges is good faith negotiations about Luis’s future.”
            Ko je opet fulio
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ja sam rekao da je ta klauzula ustvari prodavanje magle klubovima, da to nije buy out clause, objasnio sam 100%, ali me niko ne slusa ovde...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Jah, a Sulju uprava zajebala. Dobro pogrijesio sam. Svaka cast Ayreu i ostalim pregovaracima kad su ga ovako uspijeli nalevatiti..

                Od Wengera necete dobiti vise od 45m sigurno. Sljedece je da vidimo da li ce ici transfer request
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Billy Liddell ‏@Liddellpool 23m
                  Suárez has not requested Premier League intervention in his contract dispute with Liverpool -The Guardian Andy Hunter
                  Well of course he didn't...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ian bratina spinuje sa tim takozvanim klauzulama, jebe novinare kako stigne. Znao sam da nikakve ozbiljne klauzule nema. Samo da ostane jos jednu sezonu da ne moramo da pravimo iznudjene poteze kad su njegove zamene u pitanju i da BR moze da se fokusira na ova preostala pojacanja bez da mnogo misli o njemu. Sledece leto moze da ide ako je toliko nesrecan.

                    Ponavljam jos jednom, Pere Gvardiola je majstor za medije i prodavanje magle novinarima. Sta je sve samo radio s Tijagom i onim njegovim klauzulama. Videcemo sve na kraju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Liverpool boss Brendan Rodgers says Luis Suarez understands the club's policy of rejecting bids for the striker.

                      Arsenal have had two offers turned down, including one of £40million plus £1 which they believed would trigger a sale clause.
                      "It's a story that can keep running but for me there is no new news," Rodgers told the Liverpool Echo.

                      "Luis is happy. He totally understands the club's point of view. He's in a difficult position in terms of not being able to play because of his suspension - he will sit out the first six games and he will miss playing football.

                      "But he's working hard and remains part of the group. He hasn't been moping about. It's obviously difficult when you come back after a break but he has settled in and has been working well.

                      "He needs to get up to speed and we will continue to work to get all the players ready for the first game of the season."
                      He has also been on Confederations Cup duty for Uruguay and Rodgers has insisted his group of players have not been affected by the transfer speculation surrounding one of their star players.

                      "It could have unsettled them but it hasn't," Rodgers added. "It says a lot about their professionalism: the environment that we're creating is that the star will always be the team.

                      "We want to have top players here but if for whatever reason we don't, we will always know we can rely on the team and each other.

                      "The harmony in the group is very good. The spirit is strong. Right across the club there is a one club mentality. If we can keep it that way we can have a great season."
                      http://www1.skysports.com/football/n...rendan-rodgers

                      Za sada koliko ja vidim, on ostaje...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Echo pise da jos nismo dogovorili oko cijene za Papu sa Salkeom, a neki su vec naveli da dolazi na pregled, tako da i to jos moram da cekam

                        Comment


                        • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                          Echo pise da jos nismo dogovorili oko cijene za Papu sa Salkeom, a neki su vec naveli da dolazi na pregled, tako da i to jos moram da cekam
                          Nismo ali on je voljan da dodje, to je najbitnije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bild kaze da smo poslali 15m za njega...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • BBC (Ben Smith): LFC have not agreed a fee for Kyriakos Papadopoulos.
                              Ipak još ništa nije gotovo, ne bi to bio Liverpool kada ne bi bilo komplikacija.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Ja se izvinjavam sto sam smarao oko klauze, jebiga bio sam ubjedjen da postoji.

                                Nista, tesko da ce Wenger da ponudi viseod 45m, sto znaci da ostaje 75% sigurno, osim ako nije dovoljno lud u Spurse da predje. Danas procitah da ako ovi Balea prodaju ponudit ce 50m za Sukia. Tesko da ce tamo..

                                uglavnom jos jednom sorry sto sam smarao oko klauze
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X