Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Casiraghi View Post
    Samo u derbiju koji je dobro odigrao ali moze mnogo bolje da se pazari u Spaniji, Bundesu, Francuskoj... Ne volim Srbe u fudbalu a posebno ne u veznom redu i ne volim mozzartsport hajpovanje predvodjeno uplakanim Darijanom. Ja se na zatvorene utakmice sa Surdulicom ne lozim a decko nek me slobodno demantuje.

    Treba nam instant kvalitet da se udje u LS. Nikad slabija liga. Sa Saneom i solidnim iskusnim centralnim veznim mi smo 4. bez vecih problema, mozda i 3.
    Prosle godine nije dobio ni minuta. Ove godine je poceo na sredini, al sa iskljucivo defanzivnim zadacima, a sada je trenutno najkompletniji igrac lige(najbolji uz A.Zivkovica, Oumarua i Kataia). Kakva god da je.

    Sto se tice zatvorenih utakmica, posle odlaska uprave FKCZ(ove sezone, 2:6 itd), ova ekipa je sve dobila zasluzeno uz odlicnu igru, a Grujic je glavni igrac iste te ekipe.
    Neverovatan potencijal, uz rad sa Kloppom ubedjen sam da moze da postane jedan od najboljih CM-a na sredini terena u EPL. Mnogo talentovaniji od Matica na primer.
    Kao covek koji je odgledao 95% Zvezdinih utakmica ove sezone, mogu ti reci da je ovo prvi igrac Zvezde u poslednjih 10-tak godina koji ima ogroman potencijal.

    Lucas ili Allen nikada nisu dali, a niti ce dati ovakav gol.
    Last edited by Победа; 16-12-15, 01:42.

    Comment


    • Casiraghi istupa sa malo hejterskim stavom bar po mom mišljenju bez potrebe ali na drugu stranu u pravu je da trenutno imate veće prioritete od dovodjenja jednog talenta,kolko god on bio dobar a verujem da jeste jedan od najvećih potencijala,trebalo bi da bude samo kao šlag na tortu ako dovedete još neko "pravo" pojačanje.

      Liverpulu sigurno sad treba taj iskorak u Evropu a kako stvari stoje,to je čak i ove sezone moguće ostvariti što bi bio ogroman uspeh i automatski prejaka osnova za dalji rad kako kluba tako i Klopa.

      Trebalo bi Liverpul u narednom periodu da se povezuje sa nekim pojačanjima pa će "mali" Grujić da padne u drugi plan gde mu je mesto trenutno,u svakom slučaju nije zaslužio takva spuštanja.

      Na drugu stranu,vidim da se gore pominje Sane,ako je to onaj iz Šalkea,nije mi jasno kako to onda Sane može a Gruja ne,jest da je Nemačka liga miljama daleko ispred naše ali momak ima tek 19 godina,tek treba da napravi iskorak,da je Staridz zdrav,Ings pa i ajde onda bi tu furao kao Sterling onomad pored SS-a a ovako bi sav teret pao na njega i onda bi se dečko kritikovao kao što su i Sterlinga neki pljuvali u odsustvu Staridza i Suareza.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Ma Kaziragi Gruju pljuje zato sto je Ciga
        sigpic

        Comment


        • Sane je vec sada dve klase ispred Sterlinga. Grujic je dobar, ako se odmah posalje na pozajmicu, nema sta on da trazi u Liverpulu. Moze da se zaradi na njemu koje milionce, samo zbog toga bih ja i ulozio u njega.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Pobeda.. View Post
            Lucas ili Allen nikada nisu dali, a niti ce dati ovakav gol.
            Taj Lukas Leiva isto tako sa 19 godina bio najbolji igrac brazilske lige i sprdao se tamo pa ga unistio Benitez tako sto je hteo da pravi novog Alonsa, zlo sta je decko radio.

            @Saburo, Sane moze da dodje zato sto je igrao ozbiljan fudbal i iskidao protiv Dortmunda, Bajerna, Gladbaha... Levonogo desno krilo nemamo, to nam bas fali a Sane kao game changer u PL i starter u LE moze dosta da doprinese u rotaciji do kraja sezone i da prodje period adaptacije. Ako bi Grujic otisao u Bundes i igrao tako, onda ne bih zalio ni 25 miliona.

            Ne pljujem ja Gruju, samo ne volim hajpovanje JSL igraca koji nisu odigrali ozbiljniju utakmicu od naseg derbija. Zabole mene za Marka Grujica, mene brine sto ozbiljni izvori najavljuju da u januaru nece biti pojacanja osim njega a da Minjole i Alen produzuju ugovor. Mozes ti Minjoleu dozivotni ugovor da das, on ce uvek biti jelly hands. To je ok sa Kloparine strane, da pokaze veru u sve igrace, da ne zeli da radi samo sa zvezdama ali neke ce morati da dovede ako misli da osvoji PL u naredne 4 godine kao sto je rekao. Tvrdoglav je i on nekad, kao i svaki trener osim Karla Ancelotija.

            Skauting ispod radara isto mnogo lakse prolazi u Bundesu. Kapiram da to svi najvise volimo, niko nije bio srecniji od mene kad jedan Flanagan limitirani zakuca ispod precke ali PL je otisla predaleko, bas su tesko izvodljive mnoge stvari. Dok ti crtas, pravis, stvaras, eno ih Bolasi i Zaha u kontri.

            A Grujic, ajde da verujemo dugogodisnjem uspesnom skautingu Jirgena, Zeljka i Pitera.
            sigpic

            Comment


            • Problem je sto Grujic dolazi sad, po meni prerano i za njega i klub. Ok talentovan je ali svi znamo kako talenti prolaze u PL pogotovo ovi koji dodju prije 22-23 godine. Mnogo on ima jos da uci da bi bio bitan faktor u Liverpulu i PL. A sa druge strane pare koje Zvezda trazi i nisu neke pare, realno, tako da vrijedi pokusati ali naravno uz ostanak u Zvezdi do kraja sezone.

              Comment


              • U najmanju ruku taj Sane ce da vrijedi 25-30 miliona koliko za godinu...cudo od igraca,bas onako nadaren ljevak

                Prvi put sam ga gledao prosle sezone protiv Reala u LS i ponizavao je protivnike po terenu,protiv Real Madrida znaci cuvena utakmica na SB-u

                KHR ponudio novi ugovor Alonsu,ali ovaj ce ga izgleda odbiti jer Pep nece ostati.Mislim da ce se vratiti u LFC jer se on i Klopp gotive,a i Alonso uziva veliki ugled kod navijaca LFC-a tako da dileme nema.Da ide u Katar ili Ameriku ne ide jer je TOP veznjak i sto stariji to je sve bolji cini mi se
                Last edited by AK47; 16-12-15, 13:14.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Leroy, Ilkan i Xabi uz top golmana pa da pricamo o nekoj borbi za titulu. Ovako sa Mingoleom i Allenom, i top4 je nemoguca misija.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Vecina mladih JSL igraca koji odskacu je vec sada spremna za belgijsku i holandsku ligu, treba neke stvari da se poklopi da bi se probili u portugalskoj, nemackoj ili francuskoj ligi a i dosta toga zavisi od toga koliko su talentovani i koliko su klubovi spremni da rizikuju.Kada pogledas nase A reprezentativce mali broj njih je preskocio par koraka i da se nalazi tu gde jeste.Poslednjeg sam spomenuo zato sto je za kratko vreme postao jedan od najboljih igraca u portugalskoj ligi.Ovo je veliki skok za Grujica, ko kada je svojevremeno Tosic presao u Junajted.Kao laik bih rekao da je to preveliki zalogaj za Grujica, da je presao u neki osrednji evropski klub imao bi bolje sanse za svoj razvoj, pa mozda i bolju perspektivu.Vidic i Ivanovic su igrali za Spartak i Lokomotivu koju su bili slabiji u odnosu na ove dosadasnje timove, a i nije se tada puno ulagalo u rusku ligu.Mladim igracima je potrebniji klub koji forsira talente nego onaj koji juri rezultat.Liverpul svakako nije ovo prvo.

                    Comment




                    • Masina mozda bude spremna za Watford. Sturridge jos nije poceo sa treninzima i tesko da ce stici da bude match fit za nedelju.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi View Post
                        Samo u derbiju koji je dobro odigrao ali moze mnogo bolje da se pazari u Spaniji, Bundesu, Francuskoj... Ne volim Srbe u fudbalu a posebno ne u veznom redu i ne volim mozzartsport hajpovanje predvodjeno uplakanim Darijanom. Ja se na zatvorene utakmice sa Surdulicom ne lozim a decko nek me slobodno demantuje.

                        Treba nam instant kvalitet da se udje u LS. Nikad slabija liga. Sa Saneom i solidnim iskusnim centralnim veznim mi smo 4. bez vecih problema, mozda i 3.
                        Ako si mislio na PL slažem se. Odavno PL nije imala ovako slabe najjače ekipe, pri tom aludiram na činjenicu da nijedan tim ne sme ni da pomisli da osvoji ušatog, a to je takmičenje realno gde se meri dužina ponosa.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ako si mislio na PL slažem se. Odavno PL nije imala ovako slabe najjače ekipe, pri tom aludiram na činjenicu da nijedan tim ne sme ni da pomisli da osvoji ušatog, a to je takmičenje realno gde se meri dužina ponosa.
                          Ajde sto ne mogu po klempu za kojeg konkurisu 3-4 ekipe, nego sto vise nemas skoro nista da vidis. Pelle razbio sopstveni sistem sa dva spica, Venger standardno, Liverpul samo protiv jacih zanimljiv, Celsi i Junajted nula, a i Sautempton i Svonsi koji su bili gotiva za gledanje totalno utanjili. Lester, Bornmut, Kutinjo i Ozil, eto to je sve sto imas da vidis u ligi trenutno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Casiraghi View Post
                            Ajde sto ne mogu po klempu za kojeg konkurisu 3-4 ekipe, nego sto vise nemas skoro nista da vidis. Pelle razbio sopstveni sistem sa dva spica, Venger standardno, Liverpul samo protiv jacih zanimljiv, Celsi i Junajted nula, a i Sautempton i Svonsi koji su bili gotiva za gledanje totalno utanjili. Lester, Bornmut, Kutinjo i Ozil Sanchez, eto to je sve sto imas da vidis u ligi trenutno.
                            Nesto me hoce ovo lektorisanje danas pravo
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment










                            • Ova poslednja.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • The Echo confirm that the Grujic deal is close
                                Jay potvrdio isto, a valjda na nekoj slici na fejsu, Bojinov objavio cestitku i da mu zeli da postane novi Stivi. Proslava vec bila sinoc.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X