Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PiXarr View Post
    Da li mislis da je bilo koji navijac Liverpula srecan sa njim?

    Da li bi ti bio srecan da ti on brani u Junajtedu?
    Uf mi imamo Romera... teska konkurencija.

    Sta znam, Minjole dosta varira od kad je stigao u Liverpul. Od sjaja do ocaja i tako u krug. Slazem se da vam treba bolji golman. Da sam na vasem mestu ja bih pikirao Butlenda, mislim da ce on biti odlican (ako su vec Leno, Lopes i sl nedostupni). Ne znam kakav je Ter Stegenov status u Barsi, koliko vidim tamo Bravo brani.
    sigpic

    Comment


    • Ne dirajte Batlenda neće taj nigde,osim ako neko ne odreši kesu debelo za njega a to teško da će da se desi
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Sirigu bi bio fin jeftin izbor. Za ovog Batlenda kapiram da ce Stouk da trazi masnu lovu, posebno jer je lik jos i Englez. Ja ocekujem da ce Klopara uzeti nekog golmana iz bundesa, ima tamo dosta mladih i kvalitetnih golmana.

        Comment


        • Ma kakvi, Pearce vec izbacio pricu da tesko moze da se ocekuje neki dolazak, i da Klopp tek treba da prica sa vlasnicima koliko tu love ima na raspolaganju. Generalno dosta sumnjam, i cenim da verovatno nece doci niko, eventualno ovaj mali Grujic koji na kraju krajeva mozda i ostane u Zvezdi na loan.

          Sto se golmana tice, Simon je produzio i tu je Bogdan, za januarski rok, tu mesta za nekog treceg golmana verovatno nema, promena se moze ocekivati tek na leto. Nema logike produzivati ugovor prvom golmanu, a dovoditi mu zamenu u januaru. Da mu nije nudjen ugovor pa i da pricamo. Klopp je vec cvrsto rekao i pricao o tome, ja mu za sada beskrajno verujem.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Batlend uništava, ove sezone je iznad Harta, navijam da izdrži do kraja i nametne se kao kec za EURO.

            Možda može Minjole da se stabilizuje, čini mi se da nije ovoliko oscilirao pre dolaska u Liverpul. Poveže pet wc odbrana, a onda ispusti tupavi centaršut.

            Comment


            • sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                Uf mi imamo Romera... teska konkurencija.
                Romero je drugi golman, prvi vam je TOP5 na planeti.

                Minjole je kreten, samo sto ce i on i Alen izgleda dobiti novi ugovor.

                Jebo ih i Terza i Grujic vise. Ne svidja mi se ovo nista, izvisicemo za LS.
                sigpic

                Comment


                • Šta se dešava za Lazarom Markovićem?

                  Pa kako mu ide Feneru?

                  Ako neko prati.

                  Comment


                  • Minjole je dobar golman ali kod prekida istrcavanja i generalno cim se pomjeri sa gol linije katostrofa ziva. Ne znam kako covjek ne zna procijeniti let lopte a ima i visinu i duge ruke da vlada u sesnestercu ali izgleda da nema mozga. Mozda ce vremenom postati sigurniji ko zna... Mislim da ga Klop nece mjenjati sad u januaru.

                    Sto se tice ostatka ekipe ni oni nisu nista bolji pogotovo Lalana, Firmino, Milner i Benteke koji se mora bolje. Uzdam se u vezni red tj. Dzana Hendersona i Kutinja da izvuku ovu sezonu. Odbrana je solidna.

                    Comment


                    • Ja sam iskreno verovao u Minjolea da će da se popravi i da če da reši te svoje kikseve, ali očigledno da je onaj tip golmana "odbrani nemoguće, a zasere kad ne treba". I ja mislim da Klopp neće ništa menjati do kraja sezone, ali ako Minjole nastavi sa ovim kiksevima, moguće je da će početi da razmišlja o nekoj promeni. Mislim, nije da nije dobio vreme da pokaže šta može, ovo mu je presudan period, a on se baš i ne pokazuje kako treba...

                      Jedna dobra vest. Izgleda da Lovren ipak neće biti dugo van terena....

                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Kao sto i nas drugar "Chris Pajak" rece, ako je Kloppu dobar Mingolet dobar je i nama. Slazem se da treba verovati Kloppu, ali svojim ocima vidim da od Mingolea nikada ozbiljan golman biti nece, prava je sisica, nema tu odgovornosti ni malo, posle onih silnih gluposti na njegovoj faci mozes samo da vidis onaj tupavi smesak kao da se nista nije dogodilo.

                        Golman moze mnogo da napreduje, tu je samo bitan rad i fizicke predispozicije, ali kada je neko glup onda nista ne pomaze, on moze svoje golmanske sposobnosti da dovede na najvisi nivo, kad ce da drzi loptu 2minuta kod sebe i da pokloni protivniku gol..., kod golmana je glava mozda i najbitnija, Ceh je tu najbolji primer, covek je uvek hladan i profesionalac u svakoj situaciji. Da se ne ponavljam, golman mora da bude vodja odbrane i da zna da komunicira sa ostalim igracima, a nasem nesrecniku kod svakog slobodnjaka treba dva dana da postavi zivi zid.

                        Last edited by Brian McShtull; 15-12-15, 21:59.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi View Post
                          Romero je drugi golman, prvi vam je TOP5 na planeti.

                          Minjole je kreten, samo sto ce i on i Alen izgleda dobiti novi ugovor.
                          Pa taj prvi je cudom samo prvi. Pretpostavljam da ce sledece sezone biti prvi al u Madridu.

                          A ko ce nama tada biti I golman... ko zna.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Casiraghi View Post

                            Jebo ih i Terza i Grujic vise. Ne svidja mi se ovo nista, izvisicemo za LS.
                            Je l si gledao Grujica jedanput barem ?

                            Comment


                            • Originally posted by Pobeda.. View Post
                              Je l si gledao Grujica jedanput barem ?
                              Samo u derbiju koji je dobro odigrao ali moze mnogo bolje da se pazari u Spaniji, Bundesu, Francuskoj... Ne volim Srbe u fudbalu a posebno ne u veznom redu i ne volim mozzartsport hajpovanje predvodjeno uplakanim Darijanom. Ja se na zatvorene utakmice sa Surdulicom ne lozim a decko nek me slobodno demantuje.

                              Treba nam instant kvalitet da se udje u LS. Nikad slabija liga. Sa Saneom i solidnim iskusnim centralnim veznim mi smo 4. bez vecih problema, mozda i 3.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam brate, kontam da Klopara zna šta mu je potrebno. Naravno ako uopšte ima istine u svim tim navodima.
                                Ja kontam da će ga prodati Benfici, Anderlehtu ili klubu slične reputacije.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X