Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fake naravno, neko se zajebava sa navijacima, masa se zapalila... Bosh je rekao o tome u jednoj recenici, ne bih imao sta da dodam.

    Anfield Mole ‏@AnfieldMole
    #Cavani rumours uber tosh #lfc also we have not bid for #walcott , #mertens possible watch this space
    Izgleda da je Mertens ipak koliko toliko u ovoj prici, takodje, skauti trenutno gledaju Aubameyanga na tekmi St. Ettienne - Valenciennes, zajedno sa skautima Sitija, Viera isto gleda ovog momka...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      skauti trenutno gledaju Aubameyanga na tekmi St. Ettienne - Valenciennes
      Dje si ovo nasao? Volio bih da je istina. Moze decko na sve 3 pozicije u napadu da igra, mislim da bi bio odlican fit za Rodzersov sistem.


      suso30fernandez ‏@suso30fernandez
      thanks to the people who broke my car's glass and take my wallet and some money. Very very nice..
      Opljackase nesrecnog Susa
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • http://www.liverpoolfc.com/news/medi...grees-to-talks



        Ne vjerujem glasinama sve dok ne vidim na službenoj stranici, a evo izgleda da postoji obostrano interesovanje, pa ko zna - gdje ima dima ima i vatre.

        Italian newspaper La Gazzetta dello Sport reports that Liverpool are planning a January bid for Internacional striker Leandro Damiao.
        Lazio forward Mauro Zarate is a target for Liverpool according to one of his agents. (Sky Sports)
        Pored nas za usluge Zaratea zainteresovani Arsenal i Stoke. Što se Damiaoa tiče sa njime smo povezivani i tokom ljeta, međutim na kraju nije bilo ništa, ali se dosta pisalo o tome.
        Last edited by Merlin; 24-11-12, 17:02.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • http://www.independent.co.uk/sport/f...e-8347638.html

          Brendan doveo sportskog psihologa u ekipu, radice jednom nedeljno sa igracima, ocigledno misli da su igraci slabi mentalno.

          Ovaj psiholog je radio sa olimpijskim sampionom Bradley Wigginsom i Bellamyem, sad znamo kako je Bellars uspio da se smiri pod stare dane
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Allen, Henderson, Gerrard, Downing, Sterling, Suarez.
            Subs: Jones, Carragher, Coates, Suso, Shelvey, Cole, Sahin.
            Sta je ovo koji kurac? Downing u prvih 11 jbt
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Henderson
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...t-Downing.html


                Comment


                • Danas odlicno prvo poluvreme... Ma fantasticno i mislio sam da bi mogli da odnesemo 3 boda...

                  Ali drugo

                  Nepovezano sve, pasovi bez mozga, slaba kretnja, Allen ubjedljivo najgori po meni. Cim se Lucas vrati otjerati ga na klupu neko vreme... Ocekuje nas mec sa Tottenhamom, koji u taj mec ulazi pobedom 3:1 nad solidnim West Hamom... Izgleda da je onaj psiholog samo uzeo pare i nista vise. Tottenham odlicno igra i daj Boze da i bod uzmemo.

                  Comment


                  • Nije lose ovo danas izgledalo nije Swansea nimalo naivna ekipa.Nazalost opet okvir gola,ponisten gol zbog sumnjivog ofsajda,Johnson jedan na jedan,Suarez i Sterling isli na jednog odbrambenog igraca Swansea i sve to nije iskoristeno,a u ovakvim utakmica mi se svaka ukazana priliak mora iskoristiti.Enrique iz utakmice u utakmicu sve bolji i danas vjerovatno najbolji nas igrac,Downing katastrofalan i sto se mene tice mogu ga u humanitarne svrhe dati.Allen opet blijeda partija i mozda je red i na njega da malo preseli na klupu pogotovo kad se Lucas vrati.Sve u svemu osma utakmica zaredom bez poraza samo se nadam da ce nesto vise pobjeda biti.



                    Last edited by AK47; 25-11-12, 23:55.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Ocajna utakmica. Vezni red katastrofalan. Rodzers pocinje malo da me nervira sa ovim forsiranjem Alena. Stvarno ne mogu da razumem da jedan od najlosijih u timu ne samo danas nego u zadnjih par kola konstantno i po svaku cenu igra, i ja jedva cekam da se Lukas oporavi, nadam se da ce posle toga malo na klupu u ocajnoj je formi. Henderson kao po obicaju dosta pretercao solidan u defanzivi, medjutim neki uticaj na igru kad je napad u pitaju ne postoji, ok mi je za back up ali nikako za startnih 11. Dzerard kilometrima daleko od najbolje forme mislio sam da ovo nikada necu reci, ali bi i on mogao malo na klupu... Nije mi jasno zasto Sahin ne igra, gledao sam tekmu protiv Jang Bojsa, po meni bio je jedan od najboljih u timu. Assaidi isto, ono sto sam video od njega je bilo sasvim solidno i ne znam zasto ne dobija priliku u Ligi, mislim da moze mnogo vise da doprinese i promeni u igri od recimo Cole-a. Odbrana dobra ako izuzmemo onaj kiks Dauninga. Enrique se solidno snalazi u ovim ofanzivnim ulogama. Sterling malo slabiji danas, ali i dalje jedan od nasih najopasnijih igraca. Suareza necu da komentarisem, trudi se, sutira, dribla, pomalo mi ga je i zao kad pogledam kakvu podrsku ima...

                      Comment


                      • Meni ne smeta igranje Allena (iako posljednje partije nisu za pohvaliti) sve dok se Lucas u potpunosti oporavi, ali mi smeta konstantno forsiranje Downinga koji ama baš ništa ne pokazuje. Ne znam šta Rodgers time hoće da pokaže, ali jednostavno ako ne može uvidjeti o kakvom panju se radi neka prestane da se bavi ovim poslom. Assaidi je za njega igračina u pravom smislu te riječi i prava je šteta što onako malo dobija priliku za igru. Suso je također miljama ispred Downinga koji je na izlaznim vratima i nadam se da će što prije napustiti klub jer smatram da je i ovo njegovo igranje zbog toga da se što bolje proda.
                        Što se Sahina tiče, ako ćemo realno on nije do sada ništa pokazao. Izdvojio bih jedino partiju protiv Norwicha, te čini mi se u nekom Kupu da je odigrao na nivou ovo ostalo ispod svog nivoa i opravdano ga Rodgers drži na klupi. Nama nisu potrebni igrači koji će dobro igrati protiv Boysa u Evropa ligi ili Kupovima nama su potrebni igrači koji će dobro igrati i u ligi. Džaba ih držati i davati im takve plate zbog tih tako da ih nazovem sporednih takmičenja.

                        Danas je igra bila solidna, na momente odlična pogotovo u prvom dijelu, međutim na momente je bila prava kriza, Swansea je znao izvršiti strašan pritisak i sva sreća da im to nije urodilo plodom. Opet pogađamo okvir gola, fulamo zicere - situacije 1 na 1, 2 na 1, te po meni neopravdano nam poništavaju pogodak, jer je Enrique bio u liniji sa zadnjim igračem Swanseae. Opet možda se varam, ali meni je tako izgledalo. Sterling danas dobar, ali danak neiskustvu ponovo, u onakvim situacijama kao što je ona danas sa Suarezom se moraju pretvarati u gol. Za prečku skidam kapu, odličan udarac međutim nastavlja se tradicija od ranijih sezona kada smo mali milion puta pogađali okvir gola.

                        Nov 28 20:45 Tottenham Hotspur - Liverpool Premier League
                        Dec 1 16:00 Liverpool - Southampton Premier League
                        Dec 6 19:00 Udinese - Liverpool Europa League
                        Dec 9 17:00 West Ham United - Liverpool Premier League
                        Dec 15 16:00 Liverpool - Aston Villa Premier League
                        Dec 22 18:30 Liverpool - Fulham Premier League
                        Dec 26 20:45 Stoke City - Liverpool Premier League
                        Dec 30 17:00 Queens Park Rangers - Liverpool Premier League

                        Dolazi period lakših utakmica i ovdje se mora uzeti dosta bodova mislimo li nešto ozbiljnije napraviti. Protiv Tottenhama bih bio zadovoljan da ostanemo neporaženi, međutim ne bi me iznenadilo da nam Suarez ponovo donese 3 boda, da se vrate ovi današnji promašaji.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Brendan Rodgers says Liverpool do not plan to spend big money in the January transfer window.
                          "If we can get in the quality in the final third we need to support what we have, then there will be enough to keep the team moving forward," said Rodgers.
                          "But I am not so sure that will happen in January. This year the club wanted to balance the books and see where we are at.
                          "There has been big investment in the club and lots of players went out and a few came in during the summer, so we will look to do some business.
                          http://www1.skysports.com/football/n...ransfer-window

                          Jednostavno receno, Kenny i Commoli su nas nazalost ukopali proslog leta i sa Kerolom, debelo. Rodgers placa taj ceh tada, to sam ja rekao jos na pocetku sezone.

                          I nije klub toliko potrosio, jer smo prodali tokom dve godine dosta igraca, cini mi se da smo zaradili od dolaska Hodgsona do ovog leta 109.529.200 £ a potrosili 143.308.000 £, sto je nekih 32m u minusu ukupno kada se pogledaju prethodne dve godine, a zakljucno sa ovom godinom gde smo, kada se svede neki balans, 28.292.000 £ u minusu, to je skoro 60m za 3 godine. Ali, ako racunamo samo nove vlasnike, onda se letnji prelazni rok kada je Hodgson bio tu ne racuna, dakle nekih 25m potrosenih na Meirelesa, Shelveyja i ostatak paceri, dok smo dobili 35m. Oduzmete to sa ovim gore i dobijete dobitak od 75m i gubitak od 120m, zajedno sa gubitkom od ovog leta, to cini neki minus od 70m od kako su Henry i ekipa na vlasti, dakle nekih 2 i po godine.;)

                          Sto se tice tekme, nisam nimalo gledao, nisam imao signal na SK, a zurio sam na neko slavlje, i jbg. Video sam da je Sterling pogodio precku i onda dva na jedan situacija je jednostavno trebala da se resi, ali katastrofalan dupli Sterlinga, ukopao je Suareza sa onakvim pasom, steta, neiskustvo veliko. Idu SPursi vec u sredu, pa onda malo "lakse" utakmice, videcemo kako ce se tu pokazati, jer od januara ne treba ocekivati previse kako stvari stoje, bio bi zadovoljan i sa jednim igracem.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Sta sere onaj Werner koji kurac? Kad god zine kaze kako se ima para, bice pojacanja bla bla bla, a sad BR nam kaze ovo?

                            Jebote utonucemo u zestoku prosjecnost, jos ako se digne kurac Suarezu pa zatrazi transfer request zbog losih rezultata, ima za opstanak da se borimo, ionako nismo daleko do toga. Nadam se da ce bar skauti odraditi dobar posao.

                            Sto se tice utakmice, dobro prvo poluvrijeme, nekoliko odlicnih sansi Sterling, Glendza, ponisten gol Enriquea, dovoljno da se dodje do pobjede. Drugo pol potpuni raspad, prekasne izmjene Rodgersa, propustena je dobra prilika da se dodje do 3 boda, steta...

                            U srijedu protiv Spursa u Londonu, ne pamtim kad smo ih zadnji put dobili, iz te utakmice ne ocekujem nista, nadam se da ce AVB u svom stilu zasrati. Mislim da im nece igrati Sandro zbog povrede, a Adebayor je kaznjen zbog crvenog protiv Arsenala.
                            Last edited by The Admiral; 26-11-12, 13:27.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Evo citam i Celzi sprema ponudu za Suareza... Meni je zao lika jer umre svaku utakmicu a slabu podrsku dobija, jedino Enrike sto u zadnje vreme se trudi uz njega... Sterling po meni zadnju dobru utakmicu odigrao protiv Sunderlanda, jbg talenat je tu ali je neiskusan. Huntelaar sve blize prelasku u Arsenal pa mozemo da ga optisemo, kao i Volkota koji sve bolje igra i mislim da ce mu Arsenal dati novi i bolji ugovor. Sta ja znam, Bony opet bio strijelac u pobedi Vitessea protiv PSV-a, i meni se on sada cini kao najbolja opcija...

                              Comment


                              • Pa dobro,protiv Swansea utakmica kakvu sam ocekivao vrlo teska.Protiv Spursa sam zadovoljan remijem.Sto se tice transfera,bio bih zadovoljan sa jednim pojacanjem,ali mora biti napadac!
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X